Ремонт телевізора у Звягелі (Новоград-Волинський)

від 350 грн

Просто заповніть заявку, дайте відповіді на всі уточнюючі запитання по «ремонт телевізора». Ми зв'яжемося з вами протягом декількох хвилин. По максимуму заповнена заявка, допоможе майстру назвати точну ціну у Звягелі (Новоград-Волинський), яка в основному не зміниться після завершення всіх робіт. За додаткову плату майстер може придбати потрібні матеріали. Виконавці стежать за чистотою та прибирають робоче місце.

Показати більше

Прайс лист по ремонту телевізорів

Назва послуги Середня вартість

Діагностика телевізора

Заміна матриці телевізора

Заміна підсвітки телевізора

Ремонт блоку живлення телевізора

Ремонт материнської плати телевізора

Цінові пропозиції по ремонту телевізорів від найкращих майстрів у Звягелі (Новоград-Волинський)

Дмитро В

Був(ла) на сайті 2 місяці тому Харків
+10

Печник, слесарь по ремонту систем кондиционирования

0 0 відгуків
Недостатньо даних для ціноутворення

Послуги та ціни

 • Заміна газового шлангу

  від 500 грн
 • Встановлення газової плити (монтаж)

  від 1500 грн
 • Ремонт автоматики газового котла

  від 1200 грн
 • Ремонт циркуляційного насосу газового котла

  від 500 грн

Потрібна допомога з підбором майстра?

Просто зателефонуйте, або залиште заявку на підбір майстра

Натисніть на кнопку, щоб побачити номер
Залишити заявку на підбір

Ціни на ремонт телевізорів у Звягелі (Новоград-Волинський)

Назва послуги
Діапазон цін

Часті питання по ремонту телевізорів у Звягелі (Новоград-Волинський)

Відгуки по ремонту телевізорів у Звягелі (Новоград-Волинський)

Середня оцінка: 0

На основі 0 відгуків

Щоб переконатися, що майстер виконав роботу добре, або розібратися у спірній ситуації збираємо зворотній відгук після кожного замовлення.

Серед причин поломок телевізорів найчастіше фігурують: несправний пульт дистанційного керування, неправильне налаштування, надмірне навантаження, нетривка фіксація до стіни тощо. В такому випадку майстру зазвичай вдається повернути їм працездатність відразу після виконання діагностики.

Складний і терміновий ремонт телевізорів вдома у Звягелі (Новоград-Волинський) необхідний в такому випадку, якщо причиною несправності виступає вихід з ладу внутрішніх деталей, блоків і вузлів: блок живлення, одна з мікросхем, резистор, конденсатор тощо. Найчастіше фахівці мають справу з викликами з приводу несправності одного з роз'ємів, які призначені для штекерів, силових кабелів, HDMI і USB пристроїв або гнізда антени. Подібне є наслідком некоректної їх експлуатації та майже щоразу може зажадати їх заміни.

Зрідка причиною виклику майстра є несправність динаміків через зношення, фабричний брак або ж фізичне пошкодження. У таких випадках майстер здійснить перевірку аудіофункції техніки та налагодить якість звуку.

Найскладнішим і досить дорогим є ремонт телевізорів LED (ЛЕД) зі світлодіодним екраном у Звягелі (Новоград-Волинський), спровокований поломкою матриці. В цьому випадку вашу техніку треба доставити в майстерню. За умови, якщо реставрація екрану телевізора (матриці) практично неможлива, наш технік може запропонувати заміну на фірмовий оригінал або ж непоганий аналог хорошої якості.

Master911 виконує виконання ремонту РК телевізора у Звягелі (Новоград-Волинський) майже від усіх знаменитих виробників: Samsung (Самсунг), Funai (Фунай), Sony (Соні), Hyundai (Хюндай), Toshiba (Тошиба), Philips (Філіпс), Pioneer (Піонер), Daewoo (Дейво), Sharp (Шарп), LG (ЛЖ).

Виконавці маркетплейсу Master911

Попередньо, перед виїздом на замовлення абсолютно всі наші майстри з обслуговування, діагностики, ремонту РК-телевізорів повинні пройти підготовку, після чого скласти іспит. Тільки не більше 15% із загального числа охочих показують досить високий результат, який дорівнює 4,5 балам. Вони й можуть бути допущені до обслуговування клієнтів.

Техніки працюють з особистими інструментами, при появі необхідності беруть апаратуру в сервісну майстерню. Під час роботи наші фахівці не застосовують нецензурну лексику, завжди коректні, не курять, а також прибирають робоче місце після закінчення виконання ремонтних робіт.

Відновлення LED (ЛЕД) телевізорів у Звягелі (Новоград-Волинський). Яким чином визначається вартість?

Головний метод діяльності сервісу домашнього ремонту Master911 - це зрозуміле кожному, цілком прозоре та попередньо відоме визначення тарифів на перелік робіт. У зв'язку з цим, вартість всіх стандартних послуг позначена в прейскуранті, де не враховані ціни на транспортні витрати й запчастини.

В момент складання заявки ми ставимо питання для конкретики поломки. На підставі отриманих відомостей ми можемо зорієнтувати та назвати приблизну вартість послуги. За умови, коли проблема полягає в типовій несправності, буде визначена точна вартість майбутнього ремонту. Буває так, що особливості пошкодження дуже незрозумілі, і тоді без діагностики встановити чітку причину збою в роботі РК ТВ практично неможливо. У подібних ситуаціях ціна буде встановлена виконавцем після прибуття до замовника, вона відповідатиме тій, що значиться в прайс-листі нашого сервісу.

Що отримують наші замовники?

 • Екстрений виїзд за названою Вами адресою.
 • Кваліфікований ремонт і сервіс LED ТВ зі світлодіодними екранами й РК LCD телевізорів у Звягелі (Новоград-Волинський). Наші професіонали протягом багатьох років працюють з модифікаціями різних брендів, завдяки чому їх досвіду, навичкам і професіоналізму можна довіряти сповна.
 • Відповідальність за якісний рівень надаваних сервісних послуг. При виявленні будь-яких недоробок, дефектів або помилок в процесі ремонтних робіт, необхідно звернутися до нас, і ми обов'язково зможемо допомогти врегулювати всі спірні питання.

Додатково

 • Об'єктивна, гранично зрозуміла, прозора та доступна ціна. Підрахунок кожної сервісної послуги цілком відповідає досвіду, кваліфікації та навичкам фахівця.
 • Швидкий прихід техніка (приблизно через три години з моменту виклику).
 • Дотримання гарантійних зобов'язань. Виконавці сервісу побутових послуг Master911 надають гарантійні умови на всі надані послуги.
 • Страхівка. Телемайстер у Звягелі (Новоград-Волинський) попередньо проходить перевірку персональних даних. У зв'язку з цим, якщо Ви зіткнулися з грубим, недбалим або недоброзичливим ставленням, телефонуйте в службу підтримки сервісу побутових послуг Master911, і ми надамо допомогу в розв'язанні інциденту.
 • Дотримання чистоти в робочій зоні. Після ремонту професіонали нашого сервісу обов'язково виконають прибирання в зоні ремонтних робіт.
 • Приймання заявок для ремонту, обслуговування телевізора проводиться цілодобово, в тому числі у вихідні та святкові дні.
 • Фіксована ціна. Перед складанням договору позначається розцінка запланованих сервісних послуг, яка чітко відповідає зазначеній в прайс-листі, і вона залишиться незмінною до завершення всіх робіт.
 • Складання договору на надання сервісних послуг. Після закінчення надання необхідних послуг, клієнт отримує акт виконаних робіт.
 • Зручний спосіб оплати. Вирішивши викликати майстра зі здійснення оперативного ремонту телевізора у Звягелі (Новоград-Волинський), ви зможете сподіватися на можливість оплати за послуги готівкою або безготівковим переказом.

Ми працюємо у Звягелі (Новоград-Волинський) з виїздом досвідченого майстра з Житомирській області

Якщо вас зацікавив екстрений ремонт РК ТВ вдома у Звягелі (Новоград-Волинський), звертайтеся в маркетплейс Master911.

Ми працюємо в передмісті Новоград-Волинського

Прихід телемайстра в передмістя Новоград-Волинського (), який виконає ремонт телевізорів у Звягелі (Новоград-Волинський), може відняти близько чотирьох годин.

Працюємо по Житомирській області

Сервіс Master911 має своїх виконавців практично у всіх великих і дрібних населених пунктах Житомирської області (Коростишів, Радомишль, Андрушівка, Бердичів, Коростень, Житомир, Овруч, Малин, Звягель (Новоград-Волинський), Троянів, Іванківці, Вертокиївка). Саме завдяки цьому, якщо потрібен ремонт телевізорів, то ціна у Звягелі (Новоград-Волинський) вийде набагато нижчою, це обумовлюється економією на транспорті. І додатково ви можете бути впевнені в тому, що фахівець приїде в день оформлення заявки.

Виконуємо ремонтні роботи в місті Новоград-Волинський

Якщо ви проживаєте в межах міста, тоді сподівайтеся на те, що фахівець з обслуговування, ремонту, діагностиці РК-телевізорів у Звягелі (Новоград-Волинський) може виїхати на вашу адресу приблизно протягом 3 годин з часу оформлення замовлення.