Встановлення газового котла у Звягелі (Новоград-Волинський)

від 350 грн

Просто заповніть заявку, дайте відповіді на всі уточнюючі запитання по «встановлення газового котла». Ми зв'яжемося з вами протягом декількох хвилин. По максимуму заповнена заявка, допоможе майстру назвати точну ціну у Звягелі (Новоград-Волинський), яка в основному не зміниться після завершення всіх робіт. За додаткову плату майстер може придбати потрібні матеріали. Виконавці стежать за чистотою та прибирають робоче місце.

Показати більше

Прайс лист по встановленню газових котлів

Назва послуги Середня вартість

Заміна газового котла

Підключення одноконтурного газового котла

Підключення газового котла до системи опалення

Встановлення газового котла (монтаж)

Встановлення настінного газового котла (навісний)

Встановлення підлогового газового котла

Підключення двоконтурного газового котла

Підключення газового котла до димоходу

Підключення газового котла до електромережі

Підключення газового котла до газопроводу

Паралельне підключення газового і електричного котла

Підключення програматора до газового котла

Демонтаж газового котла

Заміна підлогового газового котла

Потрібна допомога з підбором майстра?

Просто зателефонуйте, або залиште заявку на підбір майстра

Залишити заявку на підбір

Ціни на встановлення газових котлів у Звягелі (Новоград-Волинський)

Назва послуги
Діапазон цін

Часті питання по встановленню газових котлів у Звягелі (Новоград-Волинський)

Відгуки по встановленню газових котлів у Звягелі (Новоград-Волинський)

Середня оцінка: 0

На основі 0 відгуків

Щоб переконатися, що майстер виконав роботу добре, або розібратися у спірній ситуації збираємо зворотній відгук після кожного замовлення.

Установка газового котла у Звягелі (Новоград-Волинський) повинна проводитися з суворим дотриманням порядку виконання робіт, протипожежних вимог і певних норм перевіреним, досвідченим, кваліфікованим майстром з необхідним допуском.

Роботи з установки побутового газового обладнання здійснюються поетапно:

 1. Кріплення побутового газового котла. Майже всі типи кріплять до стіни за допомогою спеціальних тримачів (кронштейнів), що додаються в комплекті. До установленої газової техніки приєднують патрубок для відводу чадного газу. До підбору приміщення висуваються кілька умов: наявність вікна, відсутність легкозаймистих покриттів, матеріалів, виробів і присутність дієвої системи вентиляції.
 2. Під'єднання газового обладнання до системи. Процес монтажу газових котлів у Звягелі (Новоград-Волинський) передбачає оснащення фільтром для води, це проводиться перед підключенням опалювального контуру й потрібно для захисту від можливого попадання сміття, бруду, без чого газовий котел може за короткий час прийти в непридатність.
 3. Підключення побутових газових котлів до контуру водопостачання. Такий етап виконується аналогічно, як підключення до опалювальної системи.
 4. Приєднання до магістралі газу. При підключенні опалювального обладнання до газової магістралі слід дотримуватися нормативів встановлення опалювальних газових котлів, застосовувати фільтри, герметизувати з'єднання паклею або фум-стрічку жовтого кольору. Для сполучної комунікації береться металевий гофрований шланг.
 5. Перевірка на герметичність. Лише після завершення відповідної перевірки герметичності всіх стиків допускається виконати перший запуск газового котла.

Виконавці сервісу Master911 мають досвід роботи з котлами практично від всіх популярних брендів: Термекс (Thermex), Шафуто (Chaffoteaux), Рока (Roca), Нова Флоріда (Nova Florida), Данко (Danko), Кітурамі (Kiturami), Беретта (Берета / Beretta), Тіберіс (Tiberis), Будерус (Buderus), Соллі (Солі / Solly), Грандіні (Grandini), Електролюкс (Electrolux), Арістон (Ariston), Іммергаз (Immergas), Горенье (Gorenje), Хай Терм (Hi-Therm), Ренс (Rens), Шафутекс (Chaffoteaux), Термона (Thermona), Новатек (Nova Tec), Маяк, Демрад (Demrad), Вестен (Westen), Радіант (Radiant), Нав'єн (Navien), Бош (Bosch), Херманн (Hermann), Віссманн (Вісман / Viessmann), Індесіт (Indesit), Нобель (Nobel), Сіменс (Siemens), Тепловест (Teplowest), Альфа (Alpha), Баксі (Baxi), Бонжуані (Bongioanni), Геліос (Helios), Рода (Roda), Юнкерс (Junkers), Вайллант (Вайлант / Vaillant), Роктерм (Rocterm), Різон (Reeson), Атем (Аtem), Део (Daewoo), Колві (Kolvi), Протерм (Protherm), Ферролі (Феролі / Ferroli), АОГВ Житомир, Самсунг (Samsung), Вулкан (Vulkan), Сайм (Сім / Sime), Термет (Termet), АЕГ (AEG), Фондітал (Fondital), Атон (Aton), Елексія (Elexia), Вольф (Wolf), Сеньор Дюваль (Saunier Duval).

Як складаються розцінки?

Техніки сервісу послуг Master911 суворо дотримуються затвердженого прейскуранта, це відкидає ймовірність будь-яких махінацій з вартістю. Ціна будь-якої нашої послуги прозора, фіксована й абсолютно справедлива.

Для того щоб встановити, до якого виду віднести цікаву послугу або виявлену аварію, при формуванні заявки ми, як правило, ставимо клієнтові питання щодо характеру неполадки.

На основі прийнятих від наших замовників висновків ми дізнаємося, які це послуги/неполадки:

 • Типові (стандартні) послуги/несправності. У цьому випадку вартість послуги (наприклад, ціна установки газового котла) відома відразу ж, ще до появи фахівця, вона постійна й фіксована.
 • Рідко зустрічаються, так звані нестандартні (непросто визначити) послуги/неполадки. Якщо раптом заздалегідь не можна кваліфікувати обсяг майбутніх робіт, в такому разі ми зорієнтуємо за приблизною ціною, остаточний кошторис буде підраховано майстром вже вдома в результаті проведення діагностичних робіт. Ми гарантуємо, що вартість відповідатиме затвердженому прейскуранту!

На кінцеву ціну послуги з пуску, налагодження, монтажу/демонтажу газового котла у Звягелі (Новоград-Волинський) ще впливають автотранспортні витрати й вартість потрібних матеріалів.

Що отримують клієнти нашого сервісу?

Ключові переваги сервісу послуг наших професійних, надійних та перевірених майстрів:

 • Виїзд техніка протягом 3 годин;
 • Надання акту виконаних робіт та наявність гарантійних термінів на всі послуги;
 • Неодмінне прибирання виконавцем робочого місця після закінчення процесу;
 • Допустимість оплати зручним для замовника способом;
 • Обізнаність, акуратність, доброзичливість і пунктуальність техніків;
 • Цілодобовий графік приймання заявок 24/7;
 • Надання грамотної консультації та відомостей щодо загальної вартості установки газового котла та інших послуг;
 • Доступні, прозорі, обґрунтовані та фіксовані ціни.

Додаткові переваги сервісу Master911:

 • Швидка обробка замовлень. Оформивши виклик на монтаж, демонтаж старої техніки, перший пуск або підключення газового котла у Звягелі (Новоград-Волинський), замовник через кілька хвилин отримає підготовленого, надійного, перевіреного виконавця, який буде поблизу. Наша логістика дає можливість майстру прибути через 2-3 години після отримання замовлення.
 • Забезпечення гарантії. Ми надаємо гарантійні умови на всі сервісні послуги, а також на замінені в ході ремонтних робіт деталі, прилади, комплектуючі й запасні частини.
 • Договірні відносини. Після того як сервісні послуги надані, замовники приймають акт про виконання робіт.
 • Великий набір побутових послуг в одному офісі. Сервіс Master911 готовий надати великий асортимент професійних послуг з налагодження домашньої техніки та всякого роду побутових робіт. Крім того, можна звернутися в наш офіс для вивезення сміття, транспортування будь-яких вантажів, складання меблів, реставрації ванн, виконання будівельних, сантехнічних, клінінгових, оздоблювальних, електромонтажних та інших видів робіт. Це дає можливість у будь-якому випадку звертатися за допомогою в надійний сервіс послуг Master911, замість того, щоб кожного разу шукати виконавця на різних (часом і незнайомих) сайтах.
 • Досвід. В нашому сервісі побутового ремонту працюють тільки підготовлені, надійні, перевірені майстри, які володіють багатим досвідом і відповідними доступами до газу. Перед співпрацею ми проводимо співбесіду, приймаємо іспит, перевіряємо дані паспорта.

Як замовити виклик виконавця з установки опалювальних котлів у Звягелі (Новоград-Волинський)?

 1. Оформте заявку. Безпосередньо на нашому сайті або зателефонувавши за номером.
 2. Дайте відповідь на важливі уточнювальні питання. На основі отриманих додаткових даних про вашу техніку та потрібні послуги ми надамо консультацію та зорієнтуємо у вартості монтажних, інсталяційних, налагоджувальних, ремонтних робіт ще до того, як прибуде виконавець.
 3. Надання сервісних послуг. В середньому через 3 години після оформлення заявки технік приїжджає за потрібною адресою. Орієнтовна тривалість виконання ремонту - від однієї години до двох.

Виклик досвідченого, пунктуального, надійного фахівця у Звягелі (Новоград-Волинський) і Житомирській області

У випадку, якщо Вам необхідна установка газових котлів у Звягелі (Новоград-Волинський), перший пуск, демонтаж газового обладнання або заміна старого агрегату, зателефонуйте в сервіс послуг надійних фахівців Master911.

Виїзд по Новоград-Волинському

Тому, хто проживає у межах міста Новоград-Волинського, потрібно чекати прибуття кваліфікованого виконавця, що має допуск до проведення такого виду робіт, уже через 3-4 години після подачі замовлення.

Виїзд техніка в передмістя Новоград-Волинського

На прихід техніка в передмістя Новоград-Волинського, можливо, знадобиться трохи більше часу - приблизно 4-6 годин.

Виїзд по Житомирській області

Практично в кожному населеному пункті Житомирської області (Коростишів, Радомишль, Андрушівка, Бердичів, Коростень, Житомир, Овруч, Малин, Звягель (Новоград-Волинський), Троянів, Іванківці, Вертокиївка) у нас є підготовлені, перевірені, досвідчені техніки, тому на прихід майстра Ви зможете сподіватися у день оформлення заявки на виклик.

Гарантуємо якісні, оперативні та професійні послуги за доступною вартістю на установку опалювальних котлів у Звягелі (Новоград-Волинський) - заходьте на наш сайт і робіть виклик!