Обслуговування газового котла у Звягелі (Новоград-Волинський)

від 550 грн

Просто заповніть заявку, дайте відповіді на всі уточнюючі запитання по «обслуговування газового котла». Ми зв'яжемося з вами протягом декількох хвилин. По максимуму заповнена заявка, допоможе майстру назвати точну ціну у Звягелі (Новоград-Волинський), яка в основному не зміниться після завершення всіх робіт. За додаткову плату майстер може придбати потрібні матеріали. Виконавці стежать за чистотою та прибирають робоче місце.

Показати більше

Прайс лист по обслуговуванню газових котлів

Назва послуги Середня вартість

Запуск газового котла

Річне обслуговування газового котла

Діагностика газового котла

Утилізація газових котлів

Скупка газових котлів

Потрібна допомога з підбором майстра?

Просто зателефонуйте, або залиште заявку на підбір майстра

Залишити заявку на підбір

Ціни на обслуговування газових котлів у Звягелі (Новоград-Волинський)

Назва послуги
Діапазон цін

Часті питання по обслуговуванню газових котлів у Звягелі (Новоград-Волинський)

Відгуки по обслуговуванню газових котлів у Звягелі (Новоград-Волинський)

Середня оцінка: 0

На основі 0 відгуків

Щоб переконатися, що майстер виконав роботу добре, або розібратися у спірній ситуації збираємо зворотній відгук після кожного замовлення.

Діагностика та обслуговування опалювальних пристроїв зазвичай враховує сервісні заходи, профілактичні огляди та ремонтні роботи:

 • Позапланове обслуговування, неминучість у виконанні якого визначена несправністю газового котла.
 • Щорічні регулярні роботи, які проводяться до початку сезону опалення.
 • Комплексне обслуговування проводиться один раз на два роки. Ця послуга враховує: монтаж сальників, перевірку вентиляторів, промивку теплообмінника, заміну клапанів.

Сервіс та ефективна діагностика газових обігрівальних котлів у клієнтів за адресою у Звягелі (Новоград-Волинський) проводиться з метою своєчасного виявлення частин, які вимагають виконання регулювання, заміни або ремонту, це усуне можливість зародження серйозної неполадки й остаточного виходу з ладу газової апаратури (особливо в опалювальний сезон).

Master911 пропонує широкий реєстр кваліфікованих робіт з професійного обслуговування та ефективної діагностики газового опалювального котла: Бош (Bosch), Колві (Kolvi), Будерус (Buderus), Юнкерс (Junkers), Вольф (Wolf), Соллі (Солі / Solly), Данко (Danko), Арістон (Ariston), Кітурамі (Kiturami), Атем (Аtem), Фондітал (Fondital), Нобель (Nobel), АЕГ (AEG), Нав'єн (Navien), Термекс (Thermex), Шафутекс (Chaffoteaux), Рода (Roda), Беретта (Берета / Beretta), Вестен (Westen), Елексія (Elexia), Протерм (Protherm), Радіант (Radiant), Грандіні (Grandini), Шафуто (Chaffoteaux), Горенье (Gorenje), Індесіт (Indesit), Сайм (Сім / Sime), Новатек (Nova Tec), Термет (Termet), Херманн (Hermann), Баксі (Baxi), Різон (Reeson), Іммергаз (Immergas), Термона (Thermona), Демрад (Demrad), Самсунг (Samsung), Нова Флоріда (Nova Florida), Ренс (Rens), Ферролі (Феролі / Ferroli), Хай Терм (Hi-Therm), Електролюкс (Electrolux), Вайллант (Вайлант / Vaillant), Атон (Aton), Тіберіс (Tiberis), Сеньор Дюваль (Saunier Duval), Део (Daewoo), Сіменс (Siemens), Геліос (Helios), Тепловест (Teplowest), Альфа (Alpha), Віссманн (Вісман / Viessmann), Роктерм (Rocterm), Вулкан (Vulkan), Бонжуані (Bongioanni), Маяк, АОГВ Житомир, Рока (Roca) та інших.

Техніки сервісу Master911

Кожен з наших майстрів перед початком співпраці проходить навчання з питань роботи з замовниками та складає іспит.

Виконавці Master911 відповідально ставляться до своєї роботи, ввічливі та пунктуальні. В процесі проведення ремонту вони дотримуються чистоти, а по завершенні прибирають на робочому місці. Допуск до роботи отримує мала група претендентів, всього лише 15 зі 100, - тільки ті, чий середній бал 4,5 і вище.

Яким способом визначається ціна?

Практично при ста відсотках ситуацій вартість техобслуговування газових домашніх котлів та інших побутових пристроїв у Звягелі (Новоград-Волинський) набагато нижча, ніж ремонт газового агрегату.

Тарифи на кожну з типових послуг (наприклад, ціна професійного обслуговування та діагностики газових обігрівальних котлів), не включаючи автотранспортні витрати та вартість запасних частин, які в ході ремонту треба замінити, зазначено в прайсі.

Щоб краще Вас зорієнтувати у приблизній ціні майбутньої роботи, в ході складання заявки ми ставимо важливі питання про несправність вашого агрегату. Такий аспект відкидає можливість розбіжності в ціні, озвученої майстром та тієї, яка зазначена в прайсі.

Трапляються нюанси, коли внаслідок неправильного пояснення виниклої проблеми встановити складність і тип майбутнього ремонту практично неможливо. У такому випадку остаточна вартість буде озвучена після виконання техніком діагностики техніки.

Ми гарантуємо, що названа сума буде точно узгоджуватися з цінами, вказаними в прайсі. Маркетплейс Master911 регулярно простежує актуальні середньоринкові розцінки та контролює рапорти своїх майстрів по виконаних замовленнях.

Що отримають замовники нашого сервісу?

Замовляючи сервісне обслуговування або якісну наладку газових обладнань, в т.ч. й опалювальних котлів у Звягелі (Новоград-Волинський) в Master911, Ви отримуєте:

 • Належний контроль рівня якості наданих нашими фахівцями сервісних послуг. При виникненні питань або зауважень телефонуйте нам, при виявленні будь-яких недоліків фахівець обов'язково виправить їх.
 • Надання грамотних сервісних робіт з підтримки всіх різновидів газових котлів: підлогових, навісних (настінних), двоконтурних і одноконтурних.
 • Терміновий прихід фахівця і досить швидке виконання техобслуговування газового агрегату.

Крім цього, звертаючись до нас, Ви можете сподіватися на:

 • Можливість звернення без свят, перерв і вихідних. Постійне приймання замовлень, в робочі, вихідні та святкові дні.
 • Чисту роботу. Обов'язкове прибирання техніком робочого місця.
 • Зручну для замовників оплату. Можливість оплати безготівковим переказом, банківською картою або готівкою.
 • Договірні умови. Після проведення робіт Вам видається акт про виконання послуг.
 • Службу підтримки. Якщо ви будете незадоволені наданою послугою, зверніться в службу підтримки, і ми обов'язково допоможемо.
 • Швидку обробку замовлень. Прихід майстра протягом 3-х годин.
 • Фіксовану ціну в контракті. Так, наприклад, налаштування опалювального пристрою має зафіксовану в прайс-листі ціну.
 • Лояльну розцінку. Справедливу, доступну вартість послуг, що відповідає умінню майстра.
 • Гарантійні умови. На всі надані сервісні послуги та змонтовані в ході ремонту запасні частини поширюється гарантія.

Працюємо у Звягелі (Новоград-Волинський) і по Житомирській області

Приймаємо заявки з обслуговування газового обладнання в місті Новоград-Волинський

Якщо вас зацікавить техобслуговування або ремонт газового агрегату, і ви проживаєте в межах Новоград-Волинського, то вже через три години з моменту оформлення заявки слід очікувати на прихід техніка.

Працюємо в приміській зоні Новоград-Волинського

Якщо ви замовляєте якісну діагностику, ефективне обслуговування та професійний ремонт газового опалювального котла чи іншого побутового пристрою у вашому приватному будинку у Звягелі (Новоград-Волинський), то прибуття професіонала на вашу адресу вимагатиме трохи більше часу, десь від 4-5 годин.

Працюємо з виїздом в села, селища, міста по Житомирській області

В сервісі Master911 працюють фахівці з переважної більшості селищ, міст, сіл Житомирської області (Коростишів, Радомишль, Андрушівка, Бердичів, Коростень, Житомир, Овруч, Малин, Звягель (Новоград-Волинський), Троянів, Іванківці, Вертокиївка), і це робить можливим прихід професіонала на виклик в день подачі заявки.

Наша компанія з налаштування, ремонту та якісного обслуговування газових домашніх котлів у Звягелі (Новоград-Волинський) надає своїм замовникам відмінну можливість відчутно зменшити автотранспортні витрати та зекономити час.