Обслуговування газового котла у Мукачеві

від 550 грн

Просто заповніть заявку, дайте відповіді на всі уточнюючі запитання по «обслуговування газового котла». Ми зв'яжемося з вами протягом декількох хвилин. По максимуму заповнена заявка, допоможе майстру назвати точну ціну у Мукачеві, яка в основному не зміниться після завершення всіх робіт. За додаткову плату майстер може придбати потрібні матеріали. Виконавці стежать за чистотою та прибирають робоче місце.

Показати більше

Прайс лист по обслуговуванню газових котлів

Назва послуги Середня вартість

Запуск газового котла

Річне обслуговування газового котла

Діагностика газового котла

Утилізація газових котлів

Скупка газових котлів

Потрібна допомога з підбором майстра?

Просто зателефонуйте, або залиште заявку на підбір майстра

Залишити заявку на підбір

Ціни на обслуговування газових котлів у Мукачеві

Назва послуги
Діапазон цін

Часті питання по обслуговуванню газових котлів у Мукачеві

Відгуки по обслуговуванню газових котлів у Мукачеві

Середня оцінка: 0

На основі 0 відгуків

Щоб переконатися, що майстер виконав роботу добре, або розібратися у спірній ситуації збираємо зворотній відгук після кожного замовлення.

Завдання сервісного обслуговування газової апаратури можуть враховувати в себе 3 види робіт:

 • Проведення щорічних планованих робіт, які ведуться до старту опалювального сезону.
 • Повне техобслуговування - виконується один раз в 1-2 роки. Подібна сервісна послуга враховує: монтаж сальників, промивання теплообмінника, заміну клапанів, перевірку вентиляторів.
 • Екстрене технічне обслуговування, необхідність в проведенні якого визначена несправністю газового котла.

Сервіс з діагностикою газових котлів у вас вдома у Мукачеві виконується з метою оперативного виявлення елементів, що вимагають проведення ремонту, регулювання або заміни, це допоможе усунути загрозу появи великої несправності й відмови в роботі котельні системи (саме в сезон морозів).

Master911 пропонує широкий перелік кваліфікованих робіт з обслуговування, діагностики або ремонту газового котла та будь-якого іншого побутового пристрою від всіх відомих виробників: Сайм (Сім / Sime), Беретта (Берета / Beretta), Маяк, Індесіт (Indesit), Колві (Kolvi), Роктерм (Rocterm), Тіберіс (Tiberis), Шафуто (Chaffoteaux), Нав'єн (Navien), Горенье (Gorenje), Рока (Roca), Термекс (Thermex), Елексія (Elexia), Демрад (Demrad), Херманн (Hermann), Кітурамі (Kiturami), Термет (Termet), Ренс (Rens), Сіменс (Siemens), АЕГ (AEG), Віссманн (Вісман / Viessmann), Фондітал (Fondital), Альфа (Alpha), Нова Флоріда (Nova Florida), Вулкан (Vulkan), Ферролі (Феролі / Ferroli), Атон (Aton), Радіант (Radiant), Рода (Roda), Шафутекс (Chaffoteaux), Атем (Аtem), Данко (Danko), Вайллант (Вайлант / Vaillant), Нобель (Nobel), Хай Терм (Hi-Therm), Бош (Bosch), Тепловест (Teplowest), Різон (Reeson), Део (Daewoo), Сеньор Дюваль (Saunier Duval), Бонжуані (Bongioanni), Термона (Thermona), Іммергаз (Immergas), Юнкерс (Junkers), Вестен (Westen), Самсунг (Samsung), Соллі (Солі / Solly), Електролюкс (Electrolux), Геліос (Helios), Арістон (Ariston), АОГВ Житомир, Вольф (Wolf), Будерус (Buderus), Грандіні (Grandini), Протерм (Protherm), Баксі (Baxi), Новатек (Nova Tec) та інших.

Майстри сервісу Master911

Кожен з наших майстрів перед початком співпраці повинен пройти навчання роботі з клієнтами з подальшою атестацією.

В процесі виконання ремонту вони підтримують чистоту, а в кінці виконують за собою прибирання. Техніки Master911 характеризуються серйозним ставленням до роботи, ввічливістю, пунктуальністю. Допуск до роботи отримує менша група претендентів, всього лише п'ятнадцять зі ста, - тільки ті, чий середній бал не нижчий, ніж 4,5.

Яким чином обчислюється вартість?

Загалом практично при 100% ситуацій вартість обслуговування газових побутових котлів у Мукачеві орієнтовно на 85% нижче, ніж ремонт при повному виході з ладу газового обладнання.

Розцінки на всі типові послуги (наприклад, ціна професійного обслуговування газових обладнань (котлів) вдома), не враховуючи автотранспортні витрати й вартість деталей, приладів, запасних частин, які в процесі ремонту слід замінити, - містяться в прайс-листі.

Для того, щоб краще Вас зорієнтувати у приблизній ціні майбутніх робіт, в момент складання заявки ми ставимо уточнювальні питання. Такий аспект не допускає можливості розбіжності в сумі, озвученої техніком вже на місці, та зазначеної в прейскуранті.

Бувають нюанси, коли через неправильне пояснення проблеми встановити обсяг, вид і складність необхідного ремонту дуже важко. У подібному варіанті остаточна кошторисна вартість буде озвучена майстром після проведення ним обстеження та виявлення справжньої причини збою в роботі техніки.

Ми вас запевняємо, що названа сума буде точно відповідати тарифам в прейскуранті. Наші техніки завжди готові до дрібниць пояснити, яким способом складається ціна. Маркетплейс Master911 постійно простежує актуальні ринкові розцінки та контролює рапорти своїх техніків по всіх виконаних заявках.

Які переваги Ви будете мати?

Оформлюючи замовлення на діагностику, сервісне обслуговування або якісну наладку газових обігрівальних котлів вдома у Мукачеві в Master911, Ви зможете отримати:

 • Оперативний прихід майстра та вельми і швидке виконання ТО газового агрегату.
 • Належний контроль рівня якості наданих нашими виконавцями послуг. При появі зауважень, побажань, питань телефонуйте нам, у випадках виявлення різних недоліків, технік обов'язково виправить їх.
 • Надання кваліфікованих послуг з підтримки практично всіх різновидів газових котлів: підлогових, настінних (навісних), двоконтурних і одноконтурних.

Також, звернувшись до нас, завжди можете сподіватися на:

 • Службу технічної підтримки. У тому випадку, якщо ви не задоволені виконанням сервісної послуги, зателефонуйте в службу техпідтримки, і ми зможемо допомогти розв'язати спірний момент.
 • Гарантійні зобов'язання. На всі надані сервісні послуги та замінені в ході ремонту запасні частини поширюється гарантія.
 • Приймання замовлень без перерв, свят і вихідних. Постійне приймання заявок у вихідні, робочі та святкові дні.
 • Погоджену з замовником вартість в договорі. Так, наприклад, діагностика газової апаратури має зафіксовану в прайсі вартість, яка залишається постійною.
 • Зручну для замовників оплату. Допустимість розрахунку банківською карткою, безготівковим переказом або готівкою.
 • Договірні умови. По завершенні виконання завдань Вам видається акт виконаних послуг.
 • Розумну вартість. Прозору та доступну вартість послуг, що відповідає досвіду майстра.
 • Дотримання чистоти в процесі роботи. Ретельне прибирання фахівцем свого місця роботи після закінчення ТО.
 • Оперативність. Приїзд майстра протягом 3-х годин.

Робота за викликом спеціаліста ведеться у Мукачеві і по Закарпатській області

Працюємо в передмісті Мукачева

Якщо хочете зробити замовлення на обслуговування, ремонт або діагностику газового котла у вас в приватному будинку у Мукачеві (передмістя) (Кольчино, Зняцьово, Павшино, Ракошино), то прихід майстра за потрібною адресою вимагатиме трохи більше часу, в середньому від 4-х до 5-ти годин.

Виїжджаємо в селища, села, міста по Закарпатській області

В маркетплейсі Master911 трудяться фахівці в великих і дрібних селищах, містах, селах Закарпатської області (Хуст, Берегове, Виноградів, Тячів, Іршава, Перечин, Чоп, Мукачево, Ужгород, Кольчино, Воловець, Жденієво, Середнє, Чинадійово, Батьово, Королево, Солотвино, Кобилецька Поляна, Міжгір'я, Дубове, Буштино, Копашново), що робить можливим прибуття професіонала протягом дня оформлення заявки.

Наша компанія з обслуговування, налагодження та ремонту побутової апаратури, в т.ч. і газових котлів у Мукачеві надає своїм замовникам можливість відчутно зекономити транспортні витрати й час.

Ми працюємо в місті Мукачево

Якщо вас зацікавить обслуговування газового котла Junkers (Юнкерс), Ризон (Reeson), Beretta (Беретта), Індезіт (Indesit), Гореньє (Gorenje), Самсунг (Samsung), Ферролі (Ferroli) та ін., і ви проживаєте на території м. Мукачево, тоді протягом 3 годин з моменту оформлення заявки можна покладатися на приїзд техніка.