Заправка кондиціонерів фреоном у Мукачеві

від 450 грн

Просто заповніть заявку, дайте відповіді на всі уточнюючі запитання по «заправка кондиционера фреоном». Ми зв'яжемося з вами протягом декількох хвилин. По максимуму заповнена заявка, допоможе майстру назвати точну ціну у Мукачеві, яка в основному не зміниться після завершення всіх робіт. За додаткову плату майстер може придбати потрібні матеріали. Виконавці стежать за чистотою та прибирають робоче місце.

Показати більше

Прайс лист по заправці кондиціонерів фреоном

Назва послуги Середня вартість

Дозаправка кондиціонера фреоном / 100г

Повна заправка кондиціонера фреоном/ 1кг

Дозаправка промислового кондиціонера фреоном / 1кг

Заправка кондиціонера фреоном до 3,5 кВт

Заправка кондиціонера фреоном 3,5 кВт - 5,5 кВт

Заправка кондиціонера фреоном 6 кВт - 8 кВт

Цінові пропозиції по заправці кондиціонерів фреоном від найкращих майстрів у Мукачеві

Ярослав Ю

Був(ла) на сайті місяць тому

0 0 відгуків
Недостатньо даних для ціноутворення

Родіон null

Був(ла) на сайті місяць тому
+9

0 0 відгуків
Недостатньо даних для ціноутворення

Василь null

Був(ла) на сайті місяць тому
+12

0 0 відгуків
Недостатньо даних для ціноутворення

Потрібна допомога з підбором майстра?

Просто зателефонуйте, або залиште заявку на підбір майстра

Залишити заявку на підбір

Ціни на заправку кондиціонерів фреоном у Мукачеві

Назва послуги
Діапазон цін

Часті питання по заправці кондиціонерів фреоном у Мукачеві

Відгуки по заправці кондиціонерів фреоном у Мукачеві

Середня оцінка: 0

На основі 0 відгуків

Щоб переконатися, що майстер виконав роботу добре, або розібратися у спірній ситуації збираємо зворотній відгук після кожного замовлення.

Перш ніж запросити майстра з заправки побутового кондиціонера, треба визначити, чи дійсно в контурі виявляється нестача холодоагенту.

Як встановити, чи слід заправити кондиціонер?

При використанні кондиціонера буває природне випаровування холодоагенту, як правило, щорічний нормований показник втрат становить приблизно від 7%. Спочатку ніяких особливих проблем цей фактор не створить, але якщо фреону залишиться занадто мало, в такому випадку він вже не зможе забезпечувати необхідний рівень нагрівання або охолодження компресора. При таких умовах система кондиціонування перестає функціонувати належним чином в різних режимах, поршневий компресор спочатку буде перегріватися, а згодом може й зовсім вийти з ладу (перегоріти). Такого не потрібно пропускати, оскільки повний ремонт обходиться в кілька разів дорожче, ніж, наприклад, стандартна ціна заправки (заливки) обладнання (кондиціонера) фреоном у Мукачеві.

Симптоми

Частими "показниками", які вказують на брак хладону бувають поява на з'єднаннях зовнішнього блоку інею, льоду та недостатнє охолодження приміщення.

При найменшому припущенні недостатньої кількості хладону варто відразу ж запросити компетентного фахівця, а до його приїзду не користуватися кондиціонером.

Чи потрібна дозаправка або заправка, якщо відбувалося перевстановлення, чистка, подовження магістралі, ремонт системи кондиціонування?

Коли кліматичне обладнання піддавалося чищенню фільтрів, зміні довжини магістралі, установці, перевстановленню або було проведено налаштування зовнішнього блоку, то заправка або дозаправка фреоном холодильників обов'язкова автоматично, оскільки при подібних діях буває сильне випаровування хладону.

Важливо! В який термін потрібна заправка?

Фірми-виробники кліматичного обладнання радять виконувати систематичне техобслуговування, яке охоплює перевірку стану побутового пристрою та дозаправку холодоагентом. Зазвичай дозаправку або заправку необхідно робити раз на півроку, навіть якщо спліт-система працює бездоганно. Необхідно робити все це на початку або після сезону. Подібне рішення дозволить з комфортом (без затримок і за адекватну розцінку) заправити побутовий прилад у Мукачеві.

Регулярне та ретельне обслуговування

Регулярне чищення фільтрів спліт-системи та проведення комплексного сервісного обслуговування, що охоплює планову дозаправку або заправку хладоном - запорука надійної, результативної експлуатації побутової апаратури і її тривалого періоду функціонування.

У нас Ви можете оформити замовлення на заливку фреоном для різного кондиціонуючого агрегату: Неокліма (Neoclima), Горенье (Gorenje), Галанз (Galanz), Протерм (Protherm), Тошиба (Toshiba), ЛЖ (LG), Віссманн (Вісман / Viessmann), Самсунг (Samsung), Беко (Beko), Вестфрост (Vestfrost), Електролюкс (Electrolux), Деккер (Декер / Dekker), Дайкін (Daikin), Атон (Aton), Купер&Хантер (Cooper&Hunter), Міцубісі (Mitsubishi), Сенсей (Sensei), Бош (Bosch), Ферролі (Феролі / Ferroli), Лібхерр (Liebherr), Грее (Gree), Тенко (Tenko), Осака (Osaka), Зануссі (Занусі / Zanussi), Коспел (Kospel), Мідеа (Midea), Кайзер (Kaiser), Сатурн (Saturn), Делфа (Delfa), Панасонік (Panasonic), Део (Daewoo), Самурай (Samurai), Ханса (Hansa), Данко (Danko), Дніпро, Вайллант (Вайлант / Vaillant), Арістон (Ariston), Астон (Aston).

Увага!

  • Не варто користуватися послугами сумнівних фахівців. Звертайтеся до компетентних майстрів, не пробуйте заощадити на заправці спліт-системи холодоагентом (фреоном). Неперевірені "майстри" почнуть обіцяти майже задарма заправити систему кондиціонування та навіть можуть виконати роботу й справді за досить низьку вартість, але нерідко все це говорить про брак досвіду! Такі виконавці іноді можуть не до кінця заправити кондиціонер, внаслідок чого заощадити на фреоні та піддати ризику досить швидкого перегріву та абсолютної відмови в роботі вашої техніки.

    Крім того, ці самі "умільці", по-перше, не пропонують абсолютно ніяких гарантійних зобов'язань на надані послуги, по-друге, не візьмуть на себе відповідальність за вашу техніку, і по-третє, вартість подібної заправки кондиціонера буде сильно відрізнятися навіть від підвищеної.

  • Як здійснити заливку спліт-системи фреоном своїми руками? Компанії-виробники кліматичної техніки та сертифіковані виконавці за жодних умов не радять самостійно виконувати подібні процедури! Заправка дилетантами - це ризик додати недостатню або надмірну кількість холодоагенту, і відповідно, підвищити або знизити тиск у системі. У будь-якому випадку це загрожує збоєм в роботі певних елементів, вузлів і механізмів системи кондиціонування, і призведе до перегріву та системного збою компресора.
  • Не використовуйте пошкоджену техніку. Якщо в спліт-системі буває важко перемикати режими функцій, з'являється незвичний шум під час роботи, він неповноцінно освіжає або тече вода, потрібно прилад вимкнути з мережі та запросити досвідченого фахівця. Найчастіше для відновлення коректної роботи потрібен тільки технік із заливки кондиціонера хладоном. Якщо не звертати уваги на те, що обладнання "барахлить", тоді скоро це може обернутися більшої поломкою приладу кондиціонування.

Як оформити замовлення на заправку кондиціонера хладоном у Мукачеві?

  1. Подача заявки. Викликати майстра з заливки кондиціонерів у Мукачеві зможете, залишивши заявку на web-сайті або за телефоном.
  2. Додаткові уточнювальні питання. У момент оформлення заявки рекомендується відповісти на ряд додаткових питань. Судячи з інформації, ми зможемо встановити, чи дійсно вам потрібна заправка холодоагентом, а ще ви дізнаєтеся, скільки коштує в нашому сервісі якісно заправити побутовий прилад (кондиціонер) у Мукачеві.
  3. Безпосереднє проведення робіт. Через три години з моменту подачі заявки, технік виїжджає за адресою заявки зробити заправку побутового кондиціонера.

Виклик техніка та заправка пристрою кондиціонування хладоном у Мукачеві

Якщо Вас зацікавить екстрена та професійна заправка або дозаправка системи кондиціювання хладоном у Мукачеві за розумною вартістю, звертайтеся до послуг перевірених техніків від сервісу послуг Master911.

Виїзд по місту у Мукачеві

Потрібна заправка або дозаправка хладоном пристрої кондиціонування у Мукачеві - в цьому немає проблеми! Якщо ви живете в районах м. Мукачево, тоді через три години після вашого дзвінка, наш пунктуальний, перевірений, компетентний технік прибуває за названою вами адресою.

Виїзд майстра в передмістя Мукачева

Якщо потрібна дозаправка, заправка або ремонт кондиціонерів у Мукачеві або ж в передмісті Мукачева (Кольчино, Зняцьово, Павшино, Ракошино), тоді, як правило, ми приходимо протягом 4-6 годин. Не відкладайте заявку на виклик техніка до сезону, в сезон ціни вищі та запросити його важче.

Працюємо з виїздом в населені пункти по Закарпатській області

Сервіс побутових послуг Master911 здійснює виїзди по Закарпатській області (Хуст, Берегове, Виноградів, Тячів, Іршава, Перечин, Чоп, Мукачево, Ужгород, Кольчино, Воловець, Жденієво, Середнє, Чинадійово, Батьово, Королево, Солотвино, Кобилецька Поляна, Міжгір'я, Дубове, Буштино, Копашново), надаючи послуги з дозаправлення та заправки кліматичного обладнання. Професіонали сервісу послуг Master911 є в великих і дрібних селах, містах, селищах області, у зв'язку з цим, роблячи замовлення на послугу у нас, ви отримуєте прибуття виконавця в той же день, при цьому можете заощадити на транспортних витратах і власному часі.

Увага! На всі надані послуги (в тому числі: заміна комплектуючих запчастин, дозаправка системи кондиціювання фреоном, чистка, техобслуговування та монтаж) майстер виконує гарантійні зобов'язання.