Ремонт газової духовки у Нововолинську

від 300 грн

Просто заповніть заявку, дайте відповіді на всі уточнюючі запитання по «ремонт газової духовки». Ми зв'яжемося з вами протягом декількох хвилин. По максимуму заповнена заявка, допоможе майстру назвати точну ціну у Нововолинську, яка в основному не зміниться після завершення всіх робіт. За додаткову плату майстер може придбати потрібні матеріали. Виконавці стежать за чистотою та прибирають робоче місце.

Показати більше

Прайс лист по ремонту газових духовок

Назва послуги Середня вартість

Заміна / Ремонт дверцят духовки

Заміна термопари газової духовки

Ремонт духовки (духової шафи)

Встановлення газового духової шафи (монтаж)

Підключення газової духової шафи

Демонтаж вбудованої духової шафи

Заміна / Ремонт ручки духовки

Заміна / Ремонт ущільнювача духовки

Заміна скла духовки

Заміна лампи в духовці

Ремонт плати управління духової шафи (модуля)

Ремонт петлі дверцят духовки

Ремонт перемикача режимів духовки

Цінові пропозиції по ремонту газових духовок від найкращих майстрів у Нововолинську

Денис null

Був(ла) на сайті місяць тому

0 0 відгуків
Недостатньо даних для ціноутворення

Марк null

Був(ла) на сайті місяць тому
+11

0 0 відгуків
Недостатньо даних для ціноутворення

Андрій null

Був(ла) на сайті місяць тому
+11

0 0 відгуків
Недостатньо даних для ціноутворення

Потрібна допомога з підбором майстра?

Просто зателефонуйте, або залиште заявку на підбір майстра

Залишити заявку на підбір

Ціни на ремонт газових духовок у Нововолинську

Назва послуги
Діапазон цін

Часті питання по ремонту газових духовок у Нововолинську

Відгуки по ремонту газових духовок у Нововолинську

Середня оцінка: 0

На основі 0 відгуків

Щоб переконатися, що майстер виконав роботу добре, або розібратися у спірній ситуації збираємо зворотній відгук після кожного замовлення.

Виявивши некоректність в ході роботи, не слід відразу ж намагатися ремонтувати духовку власноруч, оскільки некомпетентні дії з будь-якими газовими приладами, можливо, приведуть до сумних наслідків. Рекомендуємо здійснювати лагодження побутової духової шафи надійним фахівцям, які володіють цінними навичками, необхідним досвідом і технічними знаннями, а найголовніше, що мають допуск до проведення подібного виду робіт.

Як правило, в заявках клієнтів бувають такі скарги на збій в роботі газової духовки:

  • Полум'я пальника загасає одразу в той час, коли відпускається ручка або кнопка розпалу. Швидше за все, причина того, що сталося в зміщенні датчика температури або несправності термопари з датчиком полум'я.
  • Через деякий проміжок часу після підпалу духової шафи гасне полум'я. Здійснивши ретельне обстеження, зовнішній візуальний огляд і діагностику газової шафи, фахівець з великою часткою ймовірності помітить дефект терморегулятора. Виходячи з того факту, що стало причиною проблеми, термостат регулюють або замінюють новим.
  • Побутова духова шафа або зовсім не горить, або згасає відразу після того моменту, як відпускається ручка. Найчастіше причина подібного збою - засмічення форсунки пальника. Налиплий нагар засмічує отвір жиклера, через що виходить спад подачі газу. Таким чином, слабкий ступінь інтенсивності факела не дає можливості нагріти датчик. При подібній проблемі досвідчений професіонал почистить форсунку або, в разі потреби, поставить нову.
  • Побутова духова шафа запалюється, тільки вогонь або гасне, або слабо горить. Найчастіше причиною такої некоректності в роботі духовки є перехід на знижений тиск газу.
  • Після того як опускається ручка регулювання газу, вона незвично "розбовталася", а язик полум'я в газовій духовці згасає. Наш фахівець швидко розв'яже цю проблему шляхом заміни зламаної ручки або ж виправленням механізму.

Якщо вам потрібен надійний, компетентний і оперативний монтаж, ремонт або обслуговування, регулювання, підключення, налагодження газової духовки марки Індезіт, Гефест, Гореньє, Арістон або Ханса, телефонуйте в сервіс Master911.

Фахівці нашого сервісу побутових послуг покладаються на багатий досвід в технічному обслуговуванні, монтажі, підключенні й ремонті будь-якого ступеня технологічної складності газової духовки: Електролюкс (Electrolux), Ханса (Hansa), Аміка (Amica), Міле (Miele), Горенье (Gorenje), Індесіт (Indesit), Грета (Greta), Електра, Дружківка, Норд (Nord), Сіменс (Siemens), Бош (Bosch), Вірпул (Whirlpool), Кайзер (Kaiser), Карпати/ Karpaty), Гефест (Gefest), Арістон (Ariston), Ардо (Ardo), Самсунг (Samsung), Зануссі (Занусі / Zanussi), АЕГ (AEG), Інтерлайн (Interline), Канді (Candy), Смег (Smeg), Беко (Beko), Фагор (Fagor), Піраміда (Pyramida) та інших. Зателефонувавши в Master911, ви завжди зможете виконати оперативне замовлення на виклик майстра з регулювання, надійного ремонту або якісного монтажу газової плити й духовки вдома у Нововолинську різних торгових брендів і будь-якого року випуску.

Майстер сервісу Master911

Перед дозволом на діяльність майстер зобов'язаний отримати право їздити на виклик до клієнтів; кожен з претендентів проходить навчання з подальшою здачею кваліфікаційного іспиту. І виключно ті, що набрали необхідний бал (не нижче 4,5), допускаються до співпраці з клієнтами.

Наші фахівці приходять з власними інструментами, витратними матеріалами, приладами, але в разі гострої потреби, коли серйозний ремонт газового духової шафи Ханса, Гефест, Арістон, Гореньє, Індезіт або іншого торгового бренду здійснити вдома неможливо, вони повинні забрати обладнання в сервісний пункт. Виконавці готові пояснити замовнику, в чому полягає проблема і яким чином буде проводитися ремонт.

Яким чином визначається розцінка?

Всі чинні ціни на послуги з надійного та ефективного ремонту побутових газових духовок у Нововолинську, а також з техобслуговування, приєднання та монтажу, вказані в прейскуранті, без урахування транспортних витрат і вартості запчастин, покупка й заміна яких може знадобитися.

Ми намагаємося, щоб наші замовники ознайомилися з ціною, необхідної сервісної послуги завчасно. Адже саме у зв'язку з цим ще на стадії подачі замовлення просимо відповісти на кілька запитань для з'ясування проблеми. Часом на основі неповного пояснення проблеми клієнтом, або через непрофесійні прояви порушення в роботі пристрою, встановити справжню причину несправності техніки неможливо або важко. У цьому випадку вид ремонту, джерела несправності та прийняття рішень визначаються техніком вже на місці, після закінчення обстеження. Ми повністю гарантуємо, що озвучена нашим професіоналом розцінка за виправлення газової духової шафи буде точно відповідати сумі оплати, зазначеної в прайс-листі.

Що Ви отримуєте?

Звернувшись в сервіс якісних послуг Master911 з налагодження, професійного ремонту або оперативного техобслуговування газової духовки у вас вдома у Нововолинську, Ви можете розраховувати на:

  • Компетентний і надійний ремонт газової шафи й кухонної плити практично всіх видів і моделей від різних компаній-виробників, незалежно від року випуску обладнання;
  • Екстрений приїзд майстра на замовлення, а також оперативне виконання абсолютно всіх робіт з регулювання, підключення й ремонту техніки. Працюємо по графіку 24/7;
  • Порядок реалізації виконуваної фахівцем роботи з нашого боку. Ми враховуємо будь-які нарікання щодо недоліків, що допускаються нашими майстрами, і гарантуємо, що подібні нюанси терміново будуть усунені.

Робота ведеться у Нововолинську, з виїздом на вашу адресу по Волинській області

Виїзд фахівця по всій приміській зоні Нововолинська

Сервіс послуг Master911 виконує оперативні ремонтні роботи духовок у Нововолинську і в приміських населених зонах. І тоді прихід професіонала може становити трохи більше часу - близько 5-ти години.

Виїзд фахівця виконується по Волинській області

У всіх дрібних і великих селищах, селах і містах Волинської області (Нововолинськ, Луцьк, Горохів, Рожище, Ковель, Володимир-Волинський, Маневичі, Цумань, Локачі, Торчин) у нас є свої хороші фахівці. З цієї причини Ви можете сподіватися як на той приємний момент, що наш надійний майстер з оперативного і якісного ремонту газової плити й кухонної духовки у Нововолинську прибуде в цей же день, так і на значну економію на транспортних витратах.

У виняткових випадках, через велику сезонну зайнятість, виїзд професіонала відкладається на найближчий день.

Виїзд техніка виконується по м. Нововолинськ

У випадку, якщо вас зацікавить екстрений, якісний і гарантований ремонт, монтаж або установка, регулювання, налагодження духовок у Нововолинську, відразу ж звертайтеся в сервіс послуг Master911. Ті власники побутової техніки, що живуть в межах міста, зможуть сподіватися на прибуття фахівця на замовлення вже протягом 3-х годин після подачі заявки.