Ремонт бойлера у Кам'янець-Подільську

від 350 грн

Просто заповніть заявку, дайте відповіді на всі уточнюючі запитання по «ремонт бойлера». Ми зв'яжемося з вами протягом декількох хвилин. По максимуму заповнена заявка, допоможе майстру назвати точну ціну у Кам'янець-Подільську, яка в основному не зміниться після завершення всіх робіт. За додаткову плату майстер може придбати потрібні матеріали. Виконавці стежать за чистотою та прибирають робоче місце.

Показати більше

Прайс лист по ремонту бойлерів

Назва послуги
Середня вартість
Пропозиції майстрів

Заміна / Установка зворотного клапана на бойлері

Заміна термостата бойлера

Заміна фланця в бойлері

Усунути протікання в бойлері

Ремонт терморегулятора (термостата) бойлера

Чистка предохранительного клапана в бойлере

Діагностика бойлера

Утилізація бойлера

Скупка бойлерів

Ремонт бака бойлера

Потрібна допомога з підбором майстра?

Просто зателефонуйте, або залиште заявку на підбір майстра

false
Залишити заявку на підбір

Ціни на ремонт бойлерів у Кам'янець-Подільську

Назва послуги
Діапазон цін

Ремонт бойлерів

від 350 грн

Встановлення бойлерів

від 650 грн

Чистка бойлерів

від 450 грн

Обслуговування бойлерів

від 350 грн

Часті питання по ремонту бойлерів у Кам'янець-Подільську

Відгуки по ремонту бойлерів у Кам'янець-Подільську

Середня оцінка: 0

На основі 0 відгуків

Щоб переконатися, що майстер виконав роботу добре, або розібратися у спірній ситуації збираємо зворотній відгук після кожного замовлення.

Ушкодження, що досить часто зустрічаються при роботі водонагрівача

 • Заміна зворотного клапана бойлера. Якщо напір води в нормі, а зворотний клапан протікає, то це може означати, що за період експлуатації він міг забитися частками іржі та накипу. Для розв'язання проблеми потрібна заміна зворотного клапана.
 • Ремонт, заміна або перевірка ТЕНа бойлера. Якщо слабо гріє воду, не вдається ввімкнути або чуєте сторонні звуки, рекомендується відразу ж відключити водонагрівач від мережі та звернутися за допомогою до кваліфікованого майстра. Досить частим наслідком того факту, що нагрівальний елемент покривається осадами у вигляді накипу, є максимальна інтенсивність експлуатації, фізичне зношення, низька якість води. Отже, треба виконувати огляд, профілактику, очищення, а при необхідності й заміну зношених деталей.
 • Заміна датчика температури в бойлері. Якщо термодатчик в бойлері поламався, ймовірно, потрібно його замінити. Ознаки несправності: постійні зміни даних на дисплеї, невідповідність виставленої температури, на моніторі пристрою світиться помилка, не відключається підігрівання.
 • Заміна терморегулятора (термостата) в бойлері. У разі, якщо в роботі термореле стався збій, то вода починає перегріватися або не стане нагріватися до певної температури, що в результаті призведе до перевитрати електроенергії та інших негативних наслідків.
 • Потрібна заміна анода в бойлері. Магнієвий анод служить єдиним захистом стінок ємності для води та зварювальних швів від поступового руйнування й електрохімічної корозії. Несвоєчасна заміна магнієвого анода (при наявності у воді іржі, солей і дрібних суспензій) призводить до руйнування шару емалевого покриття або ж стінок ємності, що врешті-решт стане причиною протікання водонагрівача.

Важливі рекомендації, що вимагають уваги!

 • Не ремонтуйте водонагрівач своїми силами. Не треба прагнути самостійно починати ремонт бойлера вдома, дотримуючись порад з відеороликів на youtube. Компанії-виробники бойлерів рішуче не радять керуватися подібними джерелами. Як показує практичний досвід, самостійний, дилетантський, непрофесійний підхід до ремонту нерідко призводить до набагато серйознішого ремонту.
 • Не ризикуйте користуватися пропозиціями неперевірених виконавців. Сервісна послуга з ремонту бойлера, надана фахівцем спірної кваліфікації - ризикована справа, також, як і самостійний ремонт. Все це пов'язано з тим, що такі "професіонали" не дають яких-небудь письмово зафіксованих гарантій на виконаний сервіс і також не збираються брати відповідальність на себе.

  Досить часто, коли обладнання вдруге дасть збій, тоді вони просто відмовляються приходити або з неперевіреними умільцями більше немає контакту. Ми рекомендуємо ввічливих, перевірених, навчених, пунктуальних і надійних фахівців з багатими навичками в роботі, починаючи від діагностики бойлера, очищення, установки і до повного ремонту бойлера!

Робота ведеться з усіма відомими фірмами-виробниками: Горенье (Gorenje), Арістон (Ariston), Електролюкс (Electrolux), Атлантік (Atlantic), Термекс (Thermex), Бош (Bosch), Атлант (Atlant), Ферролі (Феролі / Ferroli), Термет (Termet), Зануссі (Занусі / Zanussi), Баксі (Baxi), Новатек (Nova Tec), Раунд (Round), Хай Терм (Hi-Therm), Вайллант (Вайлант / Vaillant), АЕГ (AEG), Термона (Thermona), Гарантерм (Garanterm), Індесіт (Indesit), Тессі (Tesy), Астон (Aston), Термал (Termal), Фагор (Fagor), Гарантерм (Garanterm), Рода (Roda), Чайка, Атмор (Atmor), Віллер (Willer), Аміна (Amina), Галмет (вулкан / Galmet) і масою інших!

Переваги сервісу побутових послуг Master911

Всі наші замовники зможуть завжди покладатися на грамотного майстра, який зможе надати цілий ряд послуг з діагностики, монтажу бойлера, обслуговування, ремонту або чищення побутової техніки всіх відомих марок і будь-якої складності!

Ряд інших переваг сервісу послуг з ремонту бойлерів у Кам'янець-Подільську Master911:

 • Швидкий виїзд. Прибуваємо за вказаним місцем проживання протягом 2,5-3 годин.
 • Договір. По закінченні робіт надаємо акт про виконані послуги.
 • Цілодобове приймання заявок. Робота ведеться в режимі 24/7, можете звертатися в будь-який комфортний для вас час.
 • Реальні ціни. У нас доступні розцінки, відповідні вмінням майстра. Ви зможете з'ясувати точно, яка ціна ремонту бойлерів у Кам'янець-Подільську, ще до приїзду нашого фахівця.
 • Видача гарантії. Гарантійні умови на надані послуги і замінені вузли, запасні частини, деталі, блоки.
 • Кілька способів оплати. Можливість оплати за послуги безготівковим переказом, банківською картою або готівкою.
 • Чистота, відповідальність, акуратність, пунктуальність, компетентність і ввічливість наших майстрів. По завершенні ремонту у послуги включається неодмінне прибирання робочого місця.
 • Фіксована вартість сервісних послуг. Залишиться постійною вартість ремонту бойлерів у Кам'янець-Подільську, вона стабільна, відповідає прайсу і не зміниться після приїзду майстра додому.

Як замовити майстра у Кам'янець-Подільську?

А замовити майстра з ремонту бойлерів у Кам'янець-Подільську досить швидко, легко, зручно і просто, на все піде не більше 3 хвилин:

 1. Оформлення замовлення. Оформити замовлення на виклик майстра з ремонту бойлерів у Кам'янець-Подільську можна по дзвінку або залишивши повідомлення на нашому сайті.
 2. Слід відповісти на запитання. Для створення замовлення треба відповісти на деякі питання. В результаті чого ми можемо дати відповідь на питання щодо вартості (зокрема, "як довго чекати прибуття майстра, скільки коштує заміна термостата, яка вартість ремонту бака бойлера?").
 3. Прибуття спеціаліста плюс послуга. Через 2,5-3 години після подачі заявки спеціаліст виїжджає за адресою клієнта для надання послуг.

Оформлення замовлення на виклик виконавця з ремонту водонагрівачів у Кам'янець-Подільську та Хмельницької області

Потрібна діагностика, ремонт, техобслуговування або налаштування водонагрівача у Кам'янець-Подільську? Ви можете покладатися на нас - даємо гарантію, у нас фіксовані розцінки, оригінальні запчастини, вирішуємо проблеми за 1 приїзд!

Виїзд в передмістя Кам'янець-Подільського

Виїзд майстра в передмістя Кам'янець-Подільського (Смотрич, Зіньківці, Колибаївка, Кам'янка, Цибулівка, Слобідка-Кульчієвецька, Кульчіївці, Мукша Китайгородська, Гуменці, Слобідка-Гуменецька, Пудлівці, Довжок, Голосків, Лисогірка) може орієнтовно зайняти від 3-х до 4-ох годин.

Виклик спеціаліста по Кам'янець-Подільському

Коли ви замовляєте виклик в межах міста Кам'янець-Подільського, то приїжджаємо орієнтовно протягом 2,5-3 годин після факту отримання замовлення.

Можливість виїзду спеціаліста по усіх селищах, селах і містах Хмельницької області

Виконавці сервісу Master911 знаходяться у багатьох селах, містах і селищах Хмельницької області (Дунаївці, Кам'янець-Подільський, Красилів, Полонне, Волочиськ, Старокостянтинів, Шепетівка, Хмельницький, Славута, Ізяслав, Нетішин, Городок, Деражня, Чемерівці, Сатанів, Чорний Острів, Війтівці, Наркевичі, Летичів, Віньківці, Новая Ушиця, Ярмолинці, Вовковинці, Смотрич, Білогір'я, Антоніни, Теофіполь, Гриців), саме тому у більшості випадків ми приїжджаємо в день оформлення виклику!

Звертайтеся за послугами в сервісний центр Master911 без зволікань і будьте впевнені у швидкому отриманні, позитивному результаті і високій якості надаваних нами сервісних послуг від відповідальних, професійних, ввічливих, пунктуальних і перевірених техніків!