Обслуговування газового котла у Кам'янець-Подільську

від 550 грн

Просто заповніть заявку, дайте відповіді на всі уточнюючі запитання по «обслуговування газового котла». Ми зв'яжемося з вами протягом декількох хвилин. По максимуму заповнена заявка, допоможе майстру назвати точну ціну у Кам'янець-Подільську, яка в основному не зміниться після завершення всіх робіт. За додаткову плату майстер може придбати потрібні матеріали. Виконавці стежать за чистотою та прибирають робоче місце.

Показати більше

Прайс лист по обслуговуванню газових котлів

Назва послуги Середня вартість

Запуск газового котла

Річне обслуговування газового котла

Діагностика газового котла

Утилізація газових котлів

Скупка газових котлів

Потрібна допомога з підбором майстра?

Просто зателефонуйте, або залиште заявку на підбір майстра

Залишити заявку на підбір

Ціни на обслуговування газових котлів у Кам'янець-Подільську

Назва послуги
Діапазон цін

Часті питання по обслуговуванню газових котлів у Кам'янець-Подільську

Відгуки по обслуговуванню газових котлів у Кам'янець-Подільську

Середня оцінка: 0

На основі 0 відгуків

Щоб переконатися, що майстер виконав роботу добре, або розібратися у спірній ситуації збираємо зворотній відгук після кожного замовлення.

Завдання обслуговування газової апаратури можуть враховувати профілактичні огляди, ремонтні роботи та сервісні заходи:

 • Повне техобслуговування - виконується раз в 1-2 роки. Така сервісна послуга охоплює: заміну клапанів, промивання теплообмінника, перевірку вентиляторів, монтаж сальників.
 • Щорічні систематичні заходи, які проводяться перед початком опалювального сезону.
 • Екстрене техобслуговування, неминучість в проведенні якого обумовлена несправністю газового котла.

Сервіс з діагностикою газових котлів у вас вдома у Кам'янець-Подільську робиться з метою оперативного виявлення складових, які потребують проведення регулювання, заміни або ремонтних робіт, це усуне загрозу формування серйозної неполадки й відмови в роботі котельні системи (особливо в сезон холодів).

Master911 надає великий реєстр грамотних сервісних послуг з якісного обслуговування та професійного ремонту газового котла від всіх виробників: Тіберіс (Tiberis), Вайллант (Вайлант / Vaillant), Протерм (Protherm), Нав'єн (Navien), Індесіт (Indesit), Шафуто (Chaffoteaux), Термет (Termet), Грандіні (Grandini), Атон (Aton), Вулкан (Vulkan), Геліос (Helios), Херманн (Hermann), Юнкерс (Junkers), Віссманн (Вісман / Viessmann), Вольф (Wolf), Сайм (Сім / Sime), Данко (Danko), Демрад (Demrad), Соллі (Солі / Solly), Горенье (Gorenje), Хай Терм (Hi-Therm), Тепловест (Teplowest), Елексія (Elexia), Бонжуані (Bongioanni), Ренс (Rens), Іммергаз (Immergas), Рока (Roca), Колві (Kolvi), Будерус (Buderus), Електролюкс (Electrolux), Новатек (Nova Tec), Самсунг (Samsung), Роктерм (Rocterm), Маяк, Бош (Bosch), Шафутекс (Chaffoteaux), Термекс (Thermex), Сеньор Дюваль (Saunier Duval), АОГВ Житомир, Беретта (Берета / Beretta), Баксі (Baxi), Альфа (Alpha), Сіменс (Siemens), Део (Daewoo), Нобель (Nobel), АЕГ (AEG), Термона (Thermona), Радіант (Radiant), Фондітал (Fondital), Арістон (Ariston), Ферролі (Феролі / Ferroli), Різон (Reeson), Нова Флоріда (Nova Florida), Кітурамі (Kiturami), Вестен (Westen), Атем (Аtem), Рода (Roda) та інших.

Майстри сервісу Master911

Кожен з фахівців нашого сервісу перед початком співпраці повинен пройти курс навчання роботи з замовниками та скласти іспит.

В процесі виконання ремонту всі вони виявляють акуратність, а по завершенні прибирають за собою. Виконавці Master911 характеризуються пунктуальністю, ввічливістю, серйозним ставленням до своєї роботи, відсутністю негативних звичок. Допуск до обслуговування клієнтів може отримати лише менша частка кандидатів, всього 15 зі 100, - виключно ті, у яких середній бал не нижчий, ніж 4,5.

Яким чином складається розцінка?

Практично при ста відсотках ситуацій вартість ефективного обслуговування газових опалювальних котлів у Кам'янець-Подільську набагато нижча, ніж ремонт при остаточному виході з ладу газового обладнання.

Розцінки на всі звичайні послуги (наприклад, ціна обслуговування газових обігрівальних котлів вдома), без урахування автотранспортних витрат і вартості деталей, які в ході проведення ремонту можуть підлягати заміні, - є в прейскуранті.

Щоб конкретніше Вас зорієнтувати у вартості майбутньої роботи, в ході складання замовлення ми зазвичай ставимо уточнювальні питання про ваш агрегат і мету виклику техніка. Подібний варіант не допускає ймовірності розбіжностей в розцінці, озвученої виконавцем у вас вдома, та тієї, яка зазначена в прайсі.

Трапляються нюанси, коли через неправильний опис утвореної проблеми або внаслідок нечітких "симптомів" неполадки, точно визначити складність, вид та обсяг майбутнього ремонту досить непросто. У цьому випадку остаточна кошторисна вартість буде озвучена техніком лише після виконання ним діагностичних робіт.

Наші майстри зможуть детально пояснити, яким чином визначається ціна. Запевняємо вас, що названа сума до оплати буде узгоджуватися з тарифами, зазначеними в прайсі. Маркетплейс Master911 регулярно простежує актуальні середньоринкові розцінки та стежить за звітами своїх фахівців з усіх виконаних замовлень.

Що отримують наші клієнти?

Роблячи замовлення на сервісне обслуговування та якісний ремонт газових котлів у Кам'янець-Подільську в Master911, Ви отримуєте:

 • Надання грамотних сервісних робіт з підтримки всіх різновидів котлів: двоконтурних, навісних (настінних), одноконтурних і підлогових.
 • Оперативний приїзд фахівця і швидке проведення ТО газового пристрою.
 • Належний контроль рівня якості наданих нашими майстрами сервісних послуг. При виникненні питань або зауважень, телефонуйте нам, у разі виявлення різних недоліків майстер обов'язково виправить їх.

Таким чином, звернувшись до нас, Ви завжди зможете очікувати на:

 • Розумну ціну. Справедливу, прозору, доступну та середньоринкову вартість послуг, що відповідає майстерності техніка.
 • Службу технічної підтримки. У тому випадку, якщо ви будете незадоволені виконанням сервісної послуги, зверніться в службу техпідтримки, і ми обов'язково допоможемо розв'язати проблематичне питання.
 • Швидке реагування. Прихід фахівця протягом 3-х годин.
 • Зручну для клієнтів оплату. Можливість оплати безготівковим переказом, готівкою або банківською картою.
 • Договір. Після закінчення робіт Ви отримаєте акт про виконання послуг.
 • Гарантійні зобов'язання. На всі послуги, а також замінені в процесі ремонту запасні частини, деталі та прилади поширюється гарантія.
 • Дотримання чистоти в процесі роботи. Обов'язкове прибирання майстром робочого місця.
 • Встановлену ціну в контракті. Обслуговування газового пристрою має в нашому сервісі зафіксовану в прайс-листі ціну, яка залишиться незмінною.
 • Можливість звернення без перерв, вихідних і свят. Постійне приймання заявок у святкові, вихідні та робочі дні.

Ми працюємо за викликом майстра у Кам'янець-Подільську і по Хмельницькій області

Приймаємо замовлення з виїздом по Хмельницькій області

В сервісі побутових послуг Master911 трудяться фахівці з переважної більшості сіл, міст, селищ Хмельницької області (Дунаївці, Кам'янець-Подільський, Красилів, Полонне, Волочиськ, Старокостянтинів, Шепетівка, Хмельницький, Славута, Ізяслав, Нетішин, Городок, Деражня, Чемерівці, Сатанів, Чорний Острів, Війтівці, Наркевичі, Летичів, Віньківці, Новая Ушиця, Ярмолинці, Вовковинці, Смотрич, Білогір'я, Антоніни, Теофіполь, Гриців), що робить можливим прихід виконавця протягом дня оформлення заявки.

Наша компанія побутових послуг з ремонту, налагодження та обслуговування газової апаратури (опалювальних котлів) у Кам'янець-Подільську надає своїм замовникам прекрасну можливість значно зменшити транспортні витрати та зекономити час.

Працюємо в передмісті Кам'янець-Подільського

Якщо вам потрібно замовити обслуговування або якісний ремонт газового котла у вашому приватному будинку у Кам'янець-Подільську (у передмісті: Смотрич, Зіньківці, Колибаївка, Кам'янка, Цибулівка, Слобідка-Кульчієвецька, Кульчіївці, Мукша Китайгородська, Гуменці, Слобідка-Гуменецька, Пудлівці, Довжок, Голосків, Лисогірка), то приїзд техніка за вказаною адресою вимагатиме трохи більше часу, приблизно від чотирьох до шести годин.

Працюємо в межах міста Кам'янець-Подільський

Якщо вас зацікавить ТО газового котла, і ви проживаєте в межах Кам'янець-Подільського, то вже через 3 години з моменту оформлення заявки можна покладатися на прихід майстра.