Чистка газового котла у Конотопі

від 350 грн

Просто заповніть заявку, дайте відповіді на всі уточнюючі запитання по «чистка газового котла». Ми зв'яжемося з вами протягом декількох хвилин. По максимуму заповнена заявка, допоможе майстру назвати точну ціну у Конотопі, яка в основному не зміниться після завершення всіх робіт. За додаткову плату майстер може придбати потрібні матеріали. Виконавці стежать за чистотою та прибирають робоче місце.

Показати більше

Прайс лист по чистці газових котлів

Назва послуги Середня вартість

Промивання теплообмінника газового котла ціна (первинного / вторинного)

Чистка пальника газового котла

Чистка фільтра газового котла

Чистка газового котла

Потрібна допомога з підбором майстра?

Просто зателефонуйте, або залиште заявку на підбір майстра

Залишити заявку на підбір

Ціни на чистку газових котлів у Конотопі

Назва послуги
Діапазон цін

Часті питання по чистці газових котлів у Конотопі

Відгуки по чистці газових котлів у Конотопі

Середня оцінка: 0

На основі 0 відгуків

Щоб переконатися, що майстер виконав роботу добре, або розібратися у спірній ситуації збираємо зворотній відгук після кожного замовлення.

Зовнішній огляд, чистка накопичених продуктів згоряння і налаштування автоматики газової апаратури є необхідною частиною технічного обслуговування опалювального обладнання. Зараз практикується два стандартні способи чищення теплообмінників від твердих відкладень (накипу) і нальоту: хімічний (промивка реагентами) і механічний (ручний, за допомогою щітки).

Регулярне виконання очищення газової апаратури (раз на рік, перед початком опалювального сезону) передбачає наступні позитивні переваги:

 • зменшиться кількість витрати газу, і підіймається тепловіддача системи теплопостачання;
 • підвищується період надійної експлуатації побутових котлів;
 • зменшується викид небезпечних речовин, що посприяє поліпшенню екологічної ситуації.

Прикмети, які підтверджують, що газовий пристрій потребує чищення, промивання, профілактики:

 • безпричинне блокування газового пальника;
 • недостатній напір води в крані;
 • надмірна витрата газу при незмінних показниках роботи газового приладу;
 • для нагрівання необхідно значно більше часу, ніж раніше;
 • перевантаження циркуляційної помпи.

При відсутності технічного обслуговування, належного догляду за тепловими обмінниками газової апаратури, накопичені в надлишку забруднення можуть привести до небажаних наслідків:

 • до зниження віддачі його роботи;
 • закипання теплообмінника;
 • відмови в роботі.

Виконавці сервісу Master911 пропонують повний комплекс послуг з чистки, промивання та ефективної профілактики газових побутових котлів у Конотопі усіх років випуску і моделей: Термет (Termet), Новатек (Nova Tec), Геліос (Helios), Горенье (Gorenje), АЕГ (AEG), Роктерм (Rocterm), Сайм (Сім / Sime), Део (Daewoo), Вайллант (Вайлант / Vaillant), Рока (Roca), Термона (Thermona), Електролюкс (Electrolux), Ферролі (Феролі / Ferroli), Віссманн (Вісман / Viessmann), Термекс (Thermex), Вольф (Wolf), Соллі (Солі / Solly), Маяк, АОГВ Житомир, Тіберіс (Tiberis), Бош (Bosch), Баксі (Baxi), Демрад (Demrad), Протерм (Protherm), Сеньор Дюваль (Saunier Duval), Кітурамі (Kiturami), Атон (Aton), Елексія (Elexia), Шафутекс (Chaffoteaux), Тепловест (Teplowest), Грандіні (Grandini), Арістон (Ariston), Хай Терм (Hi-Therm), Колві (Kolvi), Бонжуані (Bongioanni), Вестен (Westen), Беретта (Берета / Beretta), Данко (Danko), Сіменс (Siemens), Атем (Аtem), Нав'єн (Navien), Будерус (Buderus), Нобель (Nobel), Самсунг (Samsung), Херманн (Hermann), Індесіт (Indesit), Різон (Reeson), Фондітал (Fondital), Ренс (Rens), Вулкан (Vulkan), Юнкерс (Junkers), Рода (Roda), Шафуто (Chaffoteaux), Радіант (Radiant), Іммергаз (Immergas), Альфа (Alpha), Нова Флоріда (Nova Florida).

Фахівці сервісу побутових послуг Master911

Наші професіонали не застосовують нецензурну лексику, не курять, проявляють ввічливість, доброзичливість і пунктуальність, дуже відповідально ставляться до своїх обов'язків, а після закінчення надання послуг прибирають робоче місце. Майстри приїжджають з власними інструментами, якщо це необхідно, то беруть обладнання в сервіс. Всі наші майстри перед укладенням контракту проходять співбесіду, тестування або іспит, як в будівельних училищах. Тільки п'ятнадцять чоловіків зі ста охочих набирають потрібний бал - 4,5.

Яким способом формується вартість?

Розцінки з очищення газового приладу у Конотопі

Вартість чистки або промивання побутового газового котла у Конотопі у вас вдома й регулярне виконання технічного обслуговування агрегату в більшості випадків обходиться на 85% економніше, ніж ремонт вибулого з ладу газового агрегату.

Ціни на стандартні послуги наводяться в прайсі (без урахування ціни запасних частин, які, ймовірно доведеться замінити в ході виконання ремонтних робіт, а також автотранспортних витрат).

Ви завчасно володієте відомостями щодо вартості робіт

Щоб Ви знали справжню ціну потрібної послуги, ми змушені поставити уточнювальні питання в процесі оформлення заявки на виклик виконавця. Якщо замовляється послуга звичайна (стандартна), то у більшості випадків плата не змінюється.

Але певні послуги практично неможливо розцінити зі слів замовника

Нерідкі такі випадки, коли через непрофесійне, неточне пояснення проблеми, що створилася, досить важко вказати причину неполадки та визначити обсяг, складність і характер передбачуваних послуг. Не слід переживати, в такій ситуації кошторис формується прямо вдома й буде точно відповідати прейскуранту. Виконавець докладно пояснить, як буде сформована розцінка.

Сервіс Master911 строго відстежує ринкові ціни та звіти своїх фахівців по кожному замовленні.

Які важливі переваги Ви отримаєте?

Плюси:

 • Надаються всі види чистки. Ми проводимо чистку котлів практично від усіх знаменитих компаній-виробників, будь-якого року випуску й різних моделей.
 • Екстрений виїзд. Майстер з якісного сервісу, чистки та ефективної профілактики газових котлів у Конотопі у клієнта вдома виконає послуги протягом одної-двох годин, залежно від рівня забруднення й типу очищення.
 • Контролюємо якість виконання всіх замовлень. Master911 здійснює контроль якості послуг, що надаються сервісними виконавцями. У разі появи будь-яких претензій до наданих послуг ми приймаємо всі ваші скарги й запевняємо Вас в тому, що фахівець поправить недоліки.

Додатково:

 • Працює затверджений прайс. У сервісах Master911 постійна ціна, й вона не змінюється після прибуття фахівця.
 • Постійне приймання замовлень, без свят і вихідних. Звертайтеся у зручний для Вас час.
 • Гарантії. Гарантійні умови на встановлені запчастини й надані послуги.
 • Зручна оплата. Оплату робіт приймаємо готівкою, безготівковими переказами й банківськими картами.
 • Надійна страховка. Master911 верифікує особисті дані всіх фахівців. У тому випадку, якщо ви зіткнулися з неналежним ставленням майстра, зверніться в нашу службу технічної підтримки, й ми, без сумніву, допоможемо вирішити спірний момент.
 • Працює система договірних відносин. По завершенні надання послуг наш клієнт отримає акт виконаних робіт.
 • Швидкий прихід фахівця. Приблизно через 3 години з часу отримання заявки.
 • Справедливі, доступні та прозорі тарифи. Ціна чистки, промивання та якісної профілактики газового котла у Конотопі в замовника вдома відповідає умінню фахівця.
 • Чистота робочого місця. Фахівці завжди ввічливі, акуратні, обов'язково прибирають на своєму робочому місці.

Ми працюємо у Конотопі і по Сумській області

Приймаємо заявки з обслуговування газової апаратури на території міста Конотопа

Якщо вас зацікавила професійна, ефективна, якісна чистка побутових газових агрегатів у Конотопі і проживаєте ви в межах міста, тоді в середньому через 3 години з моменту подачі замовлення кваліфікований, пунктуальний, перевірений виконавець, який має багатий досвід, володіє достатніми знаннями й технічними навичками, приїжджає за вказаною вами адресою.

Працюємо в населених пунктах Сумської області

Ми маємо техніків практично у всіх селищах, містах, селах Сумської області (Середина-Буда, Суми, Шостка, Конотоп, Путивль, Дружба, Кролевець, Глухів, Ромни, Охтирка, Тростянець, Лебедин, Білопілля, Буринь, Ворожба, Степанівка, Низи, Хотінь, Угроїди, Краснопілля, Дубов'язівка, Миколаївка, Зноб-Новгородське, Ямпіль, Недригайлів, Терни, Кириківка, Чупахівка), завдяки чому в більшості випадків майстер прибуває в той же день, коли оформили замовлення.

Наші майстри працюють в приміській зоні Конотопа

Приїзд майстра в передмістя Конотопа (Привокзальне, Бондарі, Шаповалівка, Підлипне, Попівка, Заводське, Калинівка, Раки) може відняти трохи більше часу, близько чотирьох-шести годин.

Іноді, у зв'язку з великою сезонною зайнятістю, приїзд техніка може бути перенесений на один день. Наш сервіс з чистки, промивання та ефективної профілактики газових побутових котлів у Конотопі у вас вдома дає можливість значною мірою заощадити як час, так і транспортні витрати.