Ремонт плати керування газового котла у Бердичеві

від 500 грн

Просто заповніть заявку, дайте відповіді на всі уточнюючі запитання по «ремонт плати керування газового котла». Ми зв'яжемося з вами протягом декількох хвилин. По максимуму заповнена заявка, допоможе майстру назвати точну ціну у Бердичеві, яка в основному не зміниться після завершення всіх робіт. За додаткову плату майстер може придбати потрібні матеріали. Виконавці стежать за чистотою та прибирають робоче місце.

Показати більше

Потрібна допомога з підбором майстра?

Просто зателефонуйте, або залиште заявку на підбір майстра

Залишити заявку на підбір

Відгуки по ремонту плат керування газових котлів у Бердичеві

Середня оцінка: 0

На основі 0 відгуків

Щоб переконатися, що майстер виконав роботу добре, або розібратися у спірній ситуації збираємо зворотній відгук після кожного замовлення.

Ремонт плати керування газового котла у Бердичеві

У сучасних газових котлах є відповідний блок, який запускає встановлені програми та керує технікою. Хоча іноді потрібний ремонт плат газових котлів.

Коли ви виявили, що ваш газовий пристрій неправильно запускається, потрібно звернутися до професіоналів. Фахівці сервісу домашніх послуг Master911 зможуть усунути будь-які проблеми.

Вартість ремонту електронного блоку у Бердичеві

На ремонт плати газового котла ціна залежатиме від кількох моментів. Головними з них вважаються:

 • складність поломки;
 • потреба встановлювати нові складові;
 • модель та виробник техніки.

Якщо з'явилася поломка в перемикачі, необхідно здійснити перепрошивку. Але найчастіше несправність більш глобальна, яка передбачає повну заміну блоку або встановлення нових елементів. При заміні блоку управління вартість буде суттєво вищою. Проте власними силами замінити блок управління, без необхідних навичок, не вдасться. Вам не вдасться грамотно її приєднати. Про безпеку роботи з газовими котлами також не рекомендується забувати.

Треба сказати, що сервіс Мастер911 має точний прайс на ремонт електронних плат газових котлів. Тому ви спочатку можете дізнатися, в який саме бюджет обійдеться ремонт працездатності виробу. У нашій фірмі немає якихось відсотків, інших платежів.

Переваги співпраці з маркетплейсом Master911

 1. Висока кваліфікація професіоналів. Ми прагнемо високої якості послуг. Кожен майстер перед пристроєм на роботу складає обов'язкове тестування.
 2. Якісний ремонт. Ми приймаємо замовлення 24 години на добу. Якщо ви подасте замовлення на порталі наприкінці дня, вранці вже можете зустріти майстра. Оформіть запит, уточніть потрібну додаткову інформацію. Це знадобиться для того, щоб виконавець завчасно привіз із собою всі необхідні запчастини та інструменти, що сприятливо позначиться на оперативності ремонту.
 3. Фіксована вартість послуг. Ми маємо новий прейскурант, де представлені різні види робіт. Для комфорту клієнтів є всілякі варіанти розрахунку: на пластикову картку або готівкою безпосередньо до рук виконавця.
 4. Захист. Якщо майстер складає тестування, ми його перевіряємо, запитавши документи, що підтверджують особу. Не бійтеся, що до вас до будинку прибуде невідома людина – кожен фахівець фактично перевіряється нами.

У яких випадках потрібне відновлення плати управління котла

Даний блок - це спеціальна плата, підключена до ручки, що крутиться, або кнопок, з використанням яких і управляється обігрівач. Після вибору режиму та його увімкнення газовий котел запускається та діє у необхідній послідовності дій. З відомих функцій слід виділити:

 • віддалене управління;
 • погодозалежне управління;
 • управління температурою.

Ефективність функціонування газової техніки та комфорт у житлі залежатиме від певної програми. У тому випадку, якщо ви виявили, що почалися збої у функціонуванні приладу, вона погано працює, звертайтеся до професіоналів.

Замовити ремонт плат управління газових котлів з виїздом у Бердичеві можна на порталі організації Master911.

Симптоми неполадки

За окремими явними симптомами є можливість визначити, що нагрівальна техніка вийшла з ладу. Перерахуємо відоміші:

 • мерехтіння дисплея;
 • не вдалося включити потрібний програмний режим;
 • техніка не працює;
 • похибка в ланцюзі екстреного вимкнення;
 • довільна самостійна зміна програм.

У чому саме несправність та як її виправити, наші виконавці визначать після завершення діагностики. Наші працівники славляться відмінною кваліфікацією та тривалим досвідом. Вони працюють із котлами всіх виробників:

 • Феролі;
 • Беретта;
 • Вайлант;
 • Арістон.

На виявлення проблеми та її ліквідацію необхідно трохи часу. Вартість ремонту плати управління газового котла по всій Житомирській області – конкурентна. Тому відразу запрошуйте хорошого виконавця і не витрачайте свій час і сили. Існує ризик ще більше зіпсувати пристрій, що зможе спричинити чималі фінансові витрати.

Причини поломок

Виділяється кілька ключових причин, з яких техніка ламається:

 • брак при виготовленні;
 • робота в просторах значної вологості, через що контакти окислюються;
 • порушення норм застосування;
 • перепади електрики – наприклад, перепади потужності, коли відсутні пристрої захисного вимкнення;
 • зовнішнє зношування певних запчастин внаслідок тривалої експлуатації;
 • хибне підключення до мережі.

Ми допоможемо швидко виправити будь-яку проблему.

Області обслуговування у Бердичеві

Час візиту техніка з ремонту великогабаритної газової техніки безпосередньо залежатиме від вашого розташування.

У Житомирській області

На жаль, не у всіх пунктах є потрібна кількість техніків сервісу Мастер911. Тож часом візит відкладається наступного дня. Це буде узгоджено з клієнтом.

У передмісті

Проживаєте за містом? Очевидно, на прибуття виконавцю знадобиться – не більше п'яти-шостій годин.

У межах населеного пункту

Зазвичай на приїзд потрібно не більше чотирьох годин після запиту. Професіонал одразу бере із собою все необхідне, щоб ліквідувати поломку.