Ремонт плати керування газового котла у Ковелі

від 500 грн

Просто заповніть заявку, дайте відповіді на всі уточнюючі запитання по «ремонт плати керування газового котла». Ми зв'яжемося з вами протягом декількох хвилин. По максимуму заповнена заявка, допоможе майстру назвати точну ціну у Ковелі, яка в основному не зміниться після завершення всіх робіт. За додаткову плату майстер може придбати потрібні матеріали. Виконавці стежать за чистотою та прибирають робоче місце.

Показати більше

Потрібна допомога з підбором майстра?

Просто зателефонуйте, або залиште заявку на підбір майстра

Залишити заявку на підбір

Відгуки по ремонту плат керування газових котлів у Ковелі

Середня оцінка: 0

На основі 0 відгуків

Щоб переконатися, що майстер виконав роботу добре, або розібратися у спірній ситуації збираємо зворотній відгук після кожного замовлення.

Ремонт плати керування газового котла у Ковелі

У всіх котлах застосовується оригінальний блок, який керує приладом та включає встановлені програми. Але ті чи інші причини можуть призвести до того, що може знадобитися ремонт плат газових котлів.

Якщо ви побачили, що ваш опалювальний прилад вмикається неправильно, зверніться за допомогою до компетентних виконавців. Фахівці Мастер911 готові терміново відновити будь-які несправності.

Скільки коштує ремонт блоку управління у Ковелі

На ремонт плати газового котла ціна залежить від кількох факторів. Найважливішими з них є:

 • виробник техніки;
 • важкість збою;
 • потреба встановлювати нові елементи.

Наприклад, якщо просто стався збій у перемикачі програм, потрібно здійснити перепрошивку. Однак буває проблема серйозніша, яка передбачає повну заміну плати або монтаж нових компонентів. При заміні блоку вартість буде суттєво вищою. При цьому власноруч поміняти блок, без потрібних знань, не вийде. Вам не вдасться її безпомилково приєднати. Пам'ятайте і про безпеку роботи з газовими конструкціями.

Треба згадати, що сервіс Master911 має суворий прайс-лист на ремонт електронних плат газових котлів. Тому ви будете спочатку знати, скільки саме буде коштувати ремонт працездатності пристрою. У нас немає додаткових комісій.

Коли потрібно ремонт блоку управління пристрою

Подібний блок - це окрема плата, приєднана до обертової ручки або кнопок, за допомогою яких і вибираються програми. Після запуску конкретного режиму опалювальна техніка вмикається та працює у потрібній послідовності. Із найчастіших опцій важливо відзначити:

 • контроль показників температури;
 • управління залежне від погоди;
 • віддалене управління.

Якість працездатності опалювальної техніки та комфорт у будинку залежить від підібраного режиму. У випадку, якщо ви почали помічати, що виникли неполадки в роботі приладу, вона неправильно функціонує або зовсім не запускається, слід звертатися до професіоналів.

Замовити якісний ремонт плат управління газових котлів під ключ у Ковелі можна на веб-сайті організації Master911.

Симптоми проблеми

Навіть за деякими зовнішніми ознаками можна визначити, що опалювальна техніка дала збій. Перерахуємо найважливіші:

 • не вдається ввімкнути певну програму;
 • техніка не працює;
 • помилка екстреного вимкнення;
 • рандомне перемикання програмних режимів;
 • миготіння лампочок.

У чому поломка, і яким способом її виправити, виконавці організації Мастер911 визначать після завершення діагностики. Наші виконавці відрізняються тривалим досвідом та відмінною кваліфікацією. Вони здатні працювати з пристроями різних моделей:

 • Вайлант;
 • Арістон;
 • Беретта;
 • Феролі.

На визначення неполадки та її виправлення потрібно трохи часу. Ціна ремонту плати управління газового котла по всій Волинській області – дуже конкурентна. У зв'язку з цим краще відразу запрошуйте спеціаліста та заощаджуйте сили. Тим більше, що так зростає ризик ще більше посилити поломку, а це призведе до значних фінансових витрат.

Причини збоїв техніки

Є кілька головних причин, чому пристрої ламаються:

 • хибне підключення до мережі;
 • брак при виробництві;
 • фізичне зношення окремих запчастин внаслідок тривалого використання;
 • порушення рекомендацій застосування;
 • скачки електрики – у тому числі часті стрибки потужності, коли немає ПЗВ (пристрій захисного відключення);
 • робота у вологих приміщеннях.

Яка б причина не призвела до проблем, ми можемо негайно відремонтувати її працездатність.

Плюси звернення до маркетплейсу Мастер911

 1. Ваш захист. Якщо майстер складає тести, ми його верифікуємо, запитуємо паспорт. Не бійтеся, що до вас додому приїде невідома людина – будь-який виконавець фактично перевіряється нами віддалено.
 2. Фіксована вартість послуг. Як ми вже відзначали вище, у нас доступний розроблений прейскурант, де представлені всілякі типи робіт. Для зручності замовників є численні варіанти розрахунку: на кредитну картку або на місці особисто до рук техніки.
 3. Висока компетентність фахівців. Наш сервіс прагне максимальної якості запропонованих послуг. Кожен фахівець перед тим, як потрапить до бази, проходить спеціалізоване тестування.
 4. Надійний ремонт. Ми приймаємо замовлення 24 на 7. Якщо ви залишите замовлення на веб-сайті наприкінці дня, вранці вже можете зустріти виконавця. Сформуйте замовлення, вкажіть усі необхідні деталі. Це потрібно, щоб виконавець заздалегідь привіз із собою всі необхідні комплектуючі та інструменти.

Території обслуговування у Ковелі

Час приїзду техніки з ремонту великої домашньої техніки прямо залежить від місця проживання клієнта.

У населеному пункті

Найчастіше на приїзд знадобиться не довше 3-х годин після підтвердження звернення. Професіонал заздалегідь візьме необхідні інструменти, щоб швидко усунути поломку.

У Волинській області

Не у всіх містах є певна кількість фахівців сервісу домашніх послуг Master911. Тому зрідка візит перенесеться до наступного дня. Замовника повідомлять заздалегідь.

У передмісті

Живете за населеним пунктом? У цій ситуації на дорогу виконавцю потрібно – до 5-6 год.