Ремонт плати керування газового котла у Лозовій

від 500 грн

Просто заповніть заявку, дайте відповіді на всі уточнюючі запитання по «ремонт плати керування газового котла». Ми зв'яжемося з вами протягом декількох хвилин. По максимуму заповнена заявка, допоможе майстру назвати точну ціну у Лозовій, яка в основному не зміниться після завершення всіх робіт. За додаткову плату майстер може придбати потрібні матеріали. Виконавці стежать за чистотою та прибирають робоче місце.

Показати більше

Потрібна допомога з підбором майстра?

Просто зателефонуйте, або залиште заявку на підбір майстра

Залишити заявку на підбір

Відгуки по ремонту плат керування газових котлів у Лозовій

Середня оцінка: 0

На основі 0 відгуків

Щоб переконатися, що майстер виконав роботу добре, або розібратися у спірній ситуації збираємо зворотній відгук після кожного замовлення.

Ремонт плати керування газового котла у Лозовій

У різноманітних котлах застосовується оригінальний блок, який зобов'язаний забезпечити управління приладом та запуск потрібних програм. Тільки різні обставини призводять до того, що потрібний ремонт плат газових котлів.

Якщо ви побачили, що ваш газовий пристрій працює неправильно, варто звернутися до професіоналів. Фахівці сервісу Master911 здатні швидко усунути будь-яку несправність.

Головні переваги роботи з сервісом домашніх послуг Master911

 1. Безпека. Якщо професіонал пройшов тести, ми його верифікуємо, подивившись паспорт. Не хвилюйтеся, що до вас додому приїде недосвідчений майстер – кожен професіонал практично контролюється віддалено.
 2. Вищий рівень компетентності майстрів. Наша фірма прагне відмінної якості пропонованих послуг. Кожен виконавець перед працевлаштуванням проходить тестування.
 3. Прийнятна вартість послуг. Як уже говорилося, у нас доступний розроблений прейскурант, де представлені різноманітні варіанти робіт. Для вашої зручності є всілякі варіанти оплати: готівкою особисто на руки техніку або зарахування на банківську картку.
 4. Надійне відновлення. Ми приймаємо замовлення 24 на 7. Якщо ви залишите звернення на порталі пізно ввечері, вранці ви можете прийняти спеціаліста. Якісно оформіть запит, вкажіть усі необхідні деталі. Це потрібно, щоб технік одразу привіз необхідні складові, а це сприятливо позначиться на швидкості робіт.

Коли має бути ремонт плати управління

Такий агрегат - це спеціальна плата, яка приєднана до кнопок і/або ручці, що обертається, за допомогою яких і перемикаються програми. Після вибору необхідного режиму та його включення обігрівальний пристрій активується і діє в оптимальній послідовності. Із частих функцій варто виділити:

 • погодозалежне управління;
 • контроль температурних показників;
 • управління віддалено.

Результативність роботи опалювального котла та рівень комфорту в кімнаті залежить від певної програми. Якщо ви виявили, що з'явилися збої в працездатності агрегату, він неправильно запускається або не працює, слід звертатися до професійних виконавців.

Замовити професійний ремонт плат управління газових котлів у Лозовій можна на веб-сервісі фірми Master911.

Симптоми несправності

За певними візуальними симптомами можна визначити, що нагрівальна техніка дала збій, і їй потрібна допомога. Ось найважливіші:

 • агрегат не працює;
 • помилка в ланцюгу аварійного вимкнення;
 • довільне перемикання програм;
 • миготіння екрана;
 • не вдається вибрати певний режим.

У чому безпосередньо поломка, і як її відновити, майстри фірми Master911 визначать при діагностиці. Наші фахівці мають великий досвід і хорошу кваліфікацію. Вони здатні працювати з приладами різних марок:

 • Вайлант;
 • Беретта;
 • Арістон;
 • Феролі.

На визначення поломки та її ліквідацію піде небагато часу. Кошторис ремонту плати управління газового котла по всій Харківській області – вкрай доступна. У зв'язку з цим краще відразу запрошуйте професіонала та заощаджуйте сили. Існує небезпека ще сильніше зламати прилад, а це може призвести до значних витрат.

Причини збою котла

Виділяють кілька популярних причин, з яких котли дають збій:

 • хибне підключення до мережі;
 • зношування певних компонентів внаслідок тривалої роботи;
 • робота в просторах значної вологості, через що контакти окислюються;
 • брак при виготовленні;
 • збої струму – наприклад, стрибки потужності за відсутності пристрою захисного вимкнення;
 • порушення нормативів експлуатації.

Ми допоможемо терміново відремонтувати будь-яку проблему.

Скільки коштує ремонт плати у Лозовій

На ремонт плати газового котла ціна залежатиме від певних аспектів. Найважливішими з яких є:

 • необхідність ставити нові елементи;
 • проблема несправності;
 • модель та марка виробу.

Наприклад, коли просто стався збій у перемикачі програмного забезпечення, слід зробити перепрошивку. Але часто поломка більш масштабна, що передбачає монтаж нових комплектуючих або повну заміну плати. У разі коли знадобиться заміна блоку управління сума буде набагато більшою. При цьому своїми руками поміняти плату управління без спеціальних знань не вдасться. Ви не зможете її надійно підключити. Про безпеку роботи з газовими агрегатами також не забувайте.

Потрібно згадати, що сервіс Мастер911 має точний прайс на ремонт електронних плат газових котлів. Тому ви спочатку знатимете, в яку суму обійдеться ремонт працездатності вашої техніки. Ми не маємо якихось відсотків.

Зони обслуговування у Лозовій

Термін приїзду виконавця з ремонту великої техніки залежить від вашого перебування.

У передмісті

Проживаєте за містом? Тоді на дорогу фахівцеві потрібно трохи більше часу – до п'яти-шостої години.

У Харківській області

На жаль, не у всіх містах є необхідна кількість техніків маркетплейсу Мастер911. Тож зрідка приїзд відкладається на один день. Час буде обговорено із клієнтом.

У межах міста

У середньому на дорогу потрібно не більше чотирьох годин після оформлення запиту. Працівник зараз бере необхідні інструменти для того, щоб швидко видалити проблему.