Ремонт газовой колонки в Кривом Роге

от 350 грн

Мастера нашего сервиса обладают высокой квалификацией и значительным опытом в проведении обслуживания, диагностики и ремонта газовых колонок на дому различного уровня сложности. Есть опыт ремонта всех брендов и моделей. Работаем в городе Кривой Рог и пригороде с выездом по Днепропетровской области.

Показать больше

Прайс лист по ремонту газовых колонок

Название услуг Средняя стоимость

Замена мембраны газовой колонки

Ремонт блока розжига газовой колонки

Пайка теплообменника газовой колонки

Ремонт водяного узла газовой колонки

Ценовые предложения по ремонту газовых колонок от лучших мастеров в Кривом Роге

Дмитро В

Был(а) на сайте 8 дней назад Харьков
+10

Печник, слесарь по ремонту систем кондиционирования

0 0 отзывов
Недостаточно данных для ценообразования

Послуги та ціни

 • Замена газового шланга

  от 500 грн
 • Установка газовой плиты (монтаж)

  от 1500 грн
 • Ремонт автоматики газового котла

  от 1200 грн
 • Ремонт циркуляционного насоса газового котла

  от 500 грн

Нужна помощь с подбором мастера?

Просто позвоните или оставьте заявку на подбор мастера

Оставить заявку на подбор

Цены на ремонт газовых колонок в Кривом Роге

Название услуг
Диапазон цен

Часто задаваемые вопросы по ремонту газовых колонок в Кривом Роге

Отзывы по ремонту газовых колонок в Кривом Роге

Средняя оценка: 0

На основе 0 отзывов

Чтобы убедиться, что мастер проделал работу хорошо, или разобраться в спорной ситуации собираем обратный отзыв после каждого заказа.

Уявити побут сучасних людей без постійної подачі гарячої води складно, саме тому все більше сімей роблять вибір на користь – газової колонки. Завдяки їй вдається не залежати від збоїв у роботі комунальних служб, а також заощаджувати на енерговитратах.

Представлені сьогодні моделі газових колонок відрізняються високою функціональністю, компактними розмірами, безпекою та зручністю у використанні.

Але навіть найнадійніша та найякісніша техніка за активної експлуатації, а особливо за умови недотримання всіх рекомендацій щодо її обслуговування, згодом може дати збій.

Ремонт газової колонки

При виході з ладу газової колонки в жодному разі не варто намагатися самотужки знайти причину несправності і тим більше її усувати. Будь-які роботи, пов'язані з газовим обладнанням, повинні проводитися кваліфікованим спеціалістом, який володіє необхідними технічними навичками та спеціальним допуском.

Щодо місця проведення ремонту, то переважна більшість людей віддає перевагу виклику майстра додому. Адже транспортування великогабаритної техніки до майстерні та її зворотна доставка додому забирають чимало сил та часу.

Як відбувається ремонт та діагностика

Майстер з ремонту газових колонок, приїжджаючи за вказаною замовником адресою, робить ретельний візуальний огляд обладнання, після чого, якщо причину не встановлено, переходить до проведення комплексної діагностики.

Після того, як «діагноз» поставлений фахівець виконує необхідні ремонтні роботи для повернення газової колонки до робочого стану.

Чому вибирають нас

 1. Сервіс побутових послуг Майстер911 пропонує повний спектр послуг з встановлення та технічного обслуговування газових колонок, діагностики, заміни та ремонту будь-якого рівня складності;
 2. Прийом заявок на всі види робіт проводиться цілодобово, як у будні, так і у вихідні/святкові дні;
 3. Оформити заявку можна письмово (у спеціальному вікні прямо на сайті) або зв'язавшись з нами у телефонному режимі з нашим;
 4. Виїзд майстра відбувається в середньому через три години з моменту оформлення заявки (залежно від завантаженості, сезону, геолокації);
 5. При необхідності, фахівець дорогою до клієнта самостійно купує необхідні запасні частини, деталі та витратні матеріали (тільки оригінальні, рекомендовані виробником конкретної газової колонки);
 6. Після закінчення ремонту та повернення обладнання в робочий стан, замовник отримує гарантійні зобов'язання на всі надані послуги, а також акт виконаних робіт;
 7. Для зручності своїх клієнтів, сервіс пропонує два варіанти оплати – готівкою або безготівковим переказом.

Ми ремонтуємо газові колонки всіх марок та моделей

Сервіс Майстер911 приймає заявки на обслуговування та ремонт газової колонки (несправності будь-якого типу, моделі від усіх відомих на сьогодні торгових марок, незалежно від року випуску техніки).

Майстри проводять монтаж, повне технічне обслуговування, діагностику, профілактичний та комплексний ремонт газових колонок від таких виробників: Gorenje (Гореньє), Ariston (Арістон), Ferroli (Ферролі), Selena (Селена), Demrad (Демрад), Roda (Рода), Termaxi (Термаксі), Amina (Аміна), Miele (Мілі), Thermex (Термекс) та багатьох інших.

Ціна ремонту газових колонок

У процесі оформлення заявки, потрібно повідомити фірму-виробника, модель та рік випуску газової колонки, а також відповісти нам на уточнюючі питання щодо некоректної роботи техніки. Зібрані дані дозволяють нам надати первинну консультацію та назвати приблизну вартість ремонту газової колонки. Остаточний кошторис складається майстром безпосередньо на місці, залежно від складності поломки, загального обсягу необхідних робіт, а також ціни запасних частин, деталей та витратних матеріалів, що підлягають заміні.

Сервіс побутових послуг Master911, для зручності своїх клієнтів, пропонує два варіанти оплати наданих послуг – готівкою або безготівковим переказом.

Поширені несправності газових колонок

Дуже часто причиною виходу з ладу є недотримання правил та рекомендацій виробника щодо експлуатації та технічного обслуговування техніки. Так, якщо монтаж газової колонки спочатку не був виконаний належним чином, чи чистка газової колонки не проводиться з тією регулярністю, про яку сказано в інструкції, нічого дивного, що з часом з'явиться некоректність у роботі техніки, або вона взагалі зламається.

Найчастіше у заявках, що залишаються замовниками, згадуються такі «скарги» на збій у роботі газової колонки:

 • вона не включається;
 • колонка запалюється, але через пару хвилин мимоволі згасає;
 • вода недостатньо прогрівається, її температура не відповідає встановленій;
 • слабкий тиск води;
 • з колонки капає вода;
 • водонагрівач коптить, з нього сипнеться чорна сажа;
 • чути сторонні звуки (хлопки, міні-вибухи тощо);
 • відчувається характерний запах газу.

Виїжджаємо у всі райони Кривого Рогу та передмістя

Зважаючи на всі незручності та потенційні ризики, пов'язані з виходом з ладу газової колонки, сервіс побутових послуг Майстер911 у цілодобовому режимі приймає заявки на виконання обслуговування та ремонтних робіт у Кривому Розі, передмісті та інших містах Дніпропетровської області (Верхнеднепровск, Павлоград, Подгороднее, Каменское, Вольногорск, Верховцево, Кривой Рог, Днепр, Новомосковск, Никополь, Марганец, Першотравенск, Пятихатки, Желтые Воды, Синельниково, Соленое, Карнауховка, Магдалиновка, Аулы, Кринички, Широкое).

Якщо необхідний швидкий та якісний ремонт газової колонки у Кривому Розі, в тому числі установка газової колонки у м. Кривий Ріг та заміна газової колонки у м. Кривий Ріг – звертайтесь до маркетплейсу Master911.

Протягом (в середньому) трьох годин після оформлення заявки майстер з необхідними технічними навичками та який володіє спеціальним допуском виїжджає за вказаною замовником адресою у місті Кривий Ріг, його передмісті (Радушное, Широкое, Авангард, Шевченковское, Ингулец, Вольное, Новомайское, Глееватка, Новополье та інші населені пункти) та міста Дніпропетровської області.