Встановлення біде у Мукачеві

від 350 грн

Просто заповніть заявку, дайте відповіді на всі уточнюючі запитання по «встановлення біде». Ми зв'яжемося з вами протягом декількох хвилин. По максимуму заповнена заявка, допоможе майстру назвати точну ціну у Мукачеві, яка в основному не зміниться після завершення всіх робіт. За додаткову плату майстер може придбати потрібні матеріали. Виконавці стежать за чистотою та прибирають робоче місце.

Показати більше

Прайс лист по встановленню біде

Назва послуги Середня вартість

Встановлення підлогового біде

Підключення навісного біде

Підключення інсталяції біде

Підключення біде до водопроводу

Підключення біде до каналізації

Заміна біде

Демонтаж біде

Ремонт кришки в біде

Усунути засмічення в біде

Усунути протікання в біде

Потрібна допомога з підбором майстра?

Просто зателефонуйте, або залиште заявку на підбір майстра

Залишити заявку на підбір

Ціни на встановлення біде у Мукачеві

Назва послуги
Діапазон цін

Часті питання по встановленню біде у Мукачеві

Відгуки по встановленню біде у Мукачеві

Середня оцінка: 0

На основі 0 відгуків

Щоб переконатися, що майстер виконав роботу добре, або розібратися у спірній ситуації збираємо зворотній відгук після кожного замовлення.

Однією з досить популярних на сьогодні послуг є монтаж класичного біде в туалеті або суміщеному санвузлі. За своєю будовою класичне біде володіє великою схожістю з домашнім унітазом, проте ж відрізняється від нього способом подачі води та функціональним призначенням. Сьогодні надходять у продаж три типи біде: підвісні, суміщені (кришки-біде) і підлогові, які випускаються в модному дизайні та різних модифікаціях.

Правильна установка такого сантехнічного та гігієнічного устаткування робиться з дотриманням ряду стандартів, і зазвичай складається з основних кроків:

  1. підведення трубопроводів подачі води та виведення;
  2. підготовка виробу до установки;
  3. установка сифона, змішувача, насадок і гофрованого шланга;
  4. монтаж прихованої інсталяції для підвісного біде;
  5. навішування або ж кріплення класичного біде;
  6. приєднання до водопостачання та каналізації.

Біде є досить важливим сантехнічним та гігієнічним обладнанням, надійний, якісний, безпечний монтаж якого зажадає наявності навичок, професійних знань і певного досвіду.

Самостійна установка біде в туалеті

Потреба в установці, підключенні, збірці досить складного, сучасного, нового гігієнічного та сантехнічного виробу - привід звертатися з проханням про допомогу до професійного, досвідченого слюсаря-сантехніка. Але багато людей вважають, що роботи майстра-сантехніка коштуватимуть недешево, і краще зробити монтаж біде своїми силами.

Проте тільки в одиничних випадках подібні дії можуть завершитися вдало, набагато частіше власноручні потуги обертаються крахом та малоприємними наслідками в майбутньому.

В побуті існує ще одна вельми поширена думка - подзвонити "умільцю з вулиці", чиї послуги обійдуться набагато дешевше. Це, звичайно, також буде прорахунком. По-перше, сума, яку вам назвуть, нічим не доведена, і вона взагалі може бути набагато більшою, ніж ви планували. І що не менш суттєво, якщо щось трапиться з вашим гігієнічним устаткуванням, цей працівник не буде брати на себе відповідальність і не зможе надати практично ніякої гарантії.

Набагато спокійніше не ризикувати, а скористатися допомогою навченого, перевіреного, досвідченого сантехніка, який надійно, якісно та швидко впорається із заявленою роботою. Оптимальним є рішення, коли вам необхідна установка інсталяційного каркаса для навішування біде, - скористатися допомогою майстра сервісу Мастер911.

Мастер911: якісна установка вбудованого, навісного або підлогового біде

Наші майстри щодня мають справу з налаштуванням, монтажем всіх типів сантехніки, завдяки чому мають практичний досвід роботи з різними модифікаціями. Під час складання заявки ми просимо клієнта конкретизувати вид обладнання, яке слід змонтувати, а також особливості, місце та побажання монтажу класичного біде. Коли зі слів замовника конкретно зрозумілий формат потрібних завдань, то така послуга буде типовою, її ціна вказана в нашому прайс-листі.

Якщо ж монтаж підвісного, підлогового або суміщеного біде пов'язані з рядом нюансів, і встановити обсяг необхідних завдань без обстеження майстром практично неможливо, то послуга буде нетиповою. Її вартість встановить технік вже після огляду. Однак ми гарантуємо, що названа вартість буде сповна відповідати тій, що написана в нашому прейскуранті.

Звернення в сервіс Мастер911 дозволяє сподіватися на:

  • оперативне надання всім клієнтам якісної, надійної послуги;
  • оперативний виїзд майстра-сантехніка;
  • своєчасну видачу вкрай корисної рекомендації, цінної інформації та початкової консультації з монтажу та установки стандартного біде, а також ціни послуги;
  • цілодобовий варіант подачі заявки.

Досвідчені сантехніки Master911 виявляють уважність, доброзичливість, коректність до клієнтів, сумлінно та відповідально ставляться до своїх обов'язків, акуратні, не курять сигарети в робочий час, не використовують нецензурні слова.

Позитивні фактори звернення в сервіс домашнього ремонту Master911

Мастер911 не співпрацює з неперевіреними техніками, всі сервісні техніки отримали доступ до обслуговування замовників виключно після проходження навчання, верифікації документів, а також обов'язкового успішного складання перевірочних тестів, що підтверджують їх професіоналізм. Але навіть у разі, якщо вам довелося зіткнутися з недбалим поводженням фахівця або допущеною ним помилкою, ви маєте можливість в будь-який момент звернутися в сервісну службу підтримки та прийняти оперативну допомогу у врегулюванні конфліктного інциденту.

Оплату сантехнічних послуг допускається зробити безготівковим переказом або готівкою. Сантехніки нашого сервісу видають гарантійні умови на свої послуги. Після закінчення робочого процесу наш клієнт відразу отримує акт про виконання робіт. Установка навісного або підлогового біде та інші послуги слюсаря-сантехніка відбуваються за договором, де докладно описані чіткі умови відповідальності майстра, вимоги рівня якості виконання робіт, а також поетапний процес.

Скільки коштує установка підлогового, навісного або вбудованого біде?

В тому випадку, якщо вас зацікавить вартість якої-небудь стандартної послуги, ознайомтеся з нашим прайс-листом. Там є всі ціни без урахування вартості витратних матеріалів, які ймовірно будуть потрібні під час монтажу та транспортних витрат. Для нас вкрай важливо, щоб ціноутворення сервісу домашнього ремонту Мастер911 вважалося цілком зрозумілим та абсолютно прозорим кожному нашому замовнику. Для підвищення вашого комфорту при спілкуванні та співпраці з Мастер911 ми в будь-який момент готові надати оперативну консультацію та інформацію щодо приблизної ціни тієї чи іншої сервісної послуги. Зазвичай напочатку названа ціна не буде змінюватися.

Терміновий виклик досвідченого техніка у Мукачеві і на виїзді по Закарпатській області

Ми працюємо в приміській зоні Мукачева

Людям, що живуть в передмісті Мукачева (Кольчино, Зняцьово, Павшино, Ракошино), потрібно трохи більше часу на візит професіонала, - близько чотирьох-п'яти годин.

Робота здійснюється по всій Закарпатській області

Сервіс домашнього ремонту Master911 має у своєму розпорядженні досвідчених майстрів у більшості н.п. Закарпатської області (Хуст, Берегове, Виноградів, Тячів, Іршава, Перечин, Чоп, Мукачево, Ужгород, Кольчино, Воловець, Жденієво, Середнє, Чинадійово, Батьово, Королево, Солотвино, Кобилецька Поляна, Міжгір'я, Дубове, Буштино, Копашново). Такий варіант дозволяє значно скоротити транспортні витрати та забезпечує приїзд фахівця в день оформлення замовлення навіть тим людям, які знаходяться у віддалених пунктах. У виняткових ситуаціях, пов'язаних з надмірною зайнятістю, приїзд майстра може перенестися на наступну дату. Вас неодмінно поінформують про це завчасно, ще на етапі звернення до нашого сервіс.

Надаємо послуги в м. Мукачево

Не більше 3-х годин з моменту подання замовлення знадобиться доведеться приїзду кваліфікованого, перевіреного слюсаря-сантехніка всім тим замовникам, які проживають в межах Мукачева.

Якщо потрібна вам сантехнічна послуга - якісний, терміновий і професійний монтаж класичного біде за ціною, яка приємно здивує, звертайтеся до нас. Ми обіцяємо, що вам сподобається якість проведення робіт та рівень сервісу.