Встановлення біде у Калуші

від 350 грн

Просто заповніть заявку, дайте відповіді на всі уточнюючі запитання по «встановлення біде». Ми зв'яжемося з вами протягом декількох хвилин. По максимуму заповнена заявка, допоможе майстру назвати точну ціну у Калуші, яка в основному не зміниться після завершення всіх робіт. За додаткову плату майстер може придбати потрібні матеріали. Виконавці стежать за чистотою та прибирають робоче місце.

Показати більше

Прайс лист по встановленню біде

Назва послуги Середня вартість

Встановлення підлогового біде

Підключення навісного біде

Підключення інсталяції біде

Підключення біде до водопроводу

Підключення біде до каналізації

Заміна біде

Демонтаж біде

Ремонт кришки в біде

Усунути засмічення в біде

Усунути протікання в біде

Потрібна допомога з підбором майстра?

Просто зателефонуйте, або залиште заявку на підбір майстра

Залишити заявку на підбір

Ціни на встановлення біде у Калуші

Назва послуги
Діапазон цін

Часті питання по встановленню біде у Калуші

Відгуки по встановленню біде у Калуші

Середня оцінка: 0

На основі 0 відгуків

Щоб переконатися, що майстер виконав роботу добре, або розібратися у спірній ситуації збираємо зворотній відгук після кожного замовлення.

Однією з найпопулярніших на сьогодні послуг є монтаж класичного біде в з'єднаному санітарному вузлі або туалеті. За своїми параметрами класичне біде має принципову схожість з домашнім унітазом, однак відрізняється від нього системою подачі води й функціоналом. Існує три типи біде: вбудовані (кришки-біде), підлогові та підвісні, які випускаються в стильному дизайні та різних модифікаціях.

Правильна установка цього сантехнічного та гігієнічного виробу виробляється з дотриманням ряду рекомендацій, і завжди складається з наступних кроків:

  1. підведення трубопроводів водопостачання та відведення;
  2. попередні роботи до початку установки біде;
  3. установка сифона, гофрованого шланга, насадок і змішувача;
  4. монтаж прихованої інсталяції для біде;
  5. навішування або кріплення стандартного біде;
  6. приєднання до водопостачання та каналізації.

Біде служить важливим сантехнічним та гігієнічним обладнанням, надійний, безпечний, якісний монтаж якого зажадає наявності навичок, професійних знань і певного досвіду.

Власноручна установка підлогового біде у ванній

Потреба в монтажі, підключенні, збірці досить складного, нового, сучасного гігієнічного та сантехнічного виробу - причина звертатися з проханням про допомогу до досвідченого, професійного майстра-сантехніка. Але багато людей вважають, що обслуговування та послуги сервісного слюсаря-сантехніка обійдуться недешево, тому набагато вигідніше виконати монтаж біде своїми силами.

Однак тільки в окремих випадках такі зусилля можуть закінчитися вдало, частіше власноручні старання обертаються невдачею, або і взагалі малоприємними результатами надалі.

Ще одне досить відоме судження - запросити майстра "з вулиці", чиї послуги коштують дешевше. Це, звичайно, також омана. В першу чергу, сума, яку назвуть вам, ніде не прописана, і вона може бути якою завгодно, в т. ч. і значно вищою, ніж ви розраховували. А по-друге, що б не сталося з вашим гігієнічним устаткуванням, цей майстер не стане брати відповідальність на себе, а також абсолютно ніяких гарантійних умов не зможе надати.

Набагато спокійніше не наражатися на ризик, а викликати навченого, перевіреного, досвідченого сантехніка, який якісно, надійно та швидко впорається з поставленим завданням. Найраціональніший вихід, в разі, якщо вам потрібна установка інсталяції біде, - скористатися допомогою професіонала сервісу Master911.

Master911: компетентна установка підлогового або навісного біде

Наші майстри щодня мають справу з установкою, налаштуванням усіх типів сучасної сантехніки, внаслідок чого мають чималий досвід роботи з різними варіаціями. Під час оформлення заявки, ми просимо замовника уточнити тип пристрою, який потрібно встановити, а також місце, особливості та побажання до його збірки. У разі, якщо зі слів клієнта дійсно зрозумілий обсяг необхідних робіт, то названа сантехнічна послуга є типовою, її вартість є в нашому прайсі та буде озвучена.

Коли ж монтаж суміщеного, підлогового або підвісного біде пов'язані з чималою кількістю складних моментів, і встановити формат необхідних завдань без огляду сантехніком дуже складно, тоді ця послуга вважається нестандартною. Точну вартість такої послуги визначить майстер, вже після приїзду до клієнта додому. Однак ми обіцяємо, що названа ціна буде відповідати тій, що вказана в затвердженому прейскуранті.

Звернення за допомогою в сервіс побутових послуг Мастер911 дозволяє сподіватися на:

  • цілодобову можливість оформлення заявки;
  • своєчасний виїзд сантехніка;
  • отримання цінної інформації, початкової консультації та вкрай корисної рекомендації щодо установки й монтажу класичного біде, а також ціни послуги;
  • надання всім замовникам якісної, надійної сервісної послуги.

Майстри Master911 демонструють доброзичливість, коректність, уважність до клієнтів, сумлінно й відповідально ставляться до своїх обов'язків, не курять сигарети в робочий час, не використовують непристойні слова, акуратні.

Позитивні особливості звернення в сервіс Master911

Master911 не співпрацює з неперевіреними техніками, всі наші майстри заслужено отримали допуск до обслуговування замовників лише після перевірки особистих документів, прослуховування курсу навчання та успішного складання іспитів, які доводять їх кваліфікацію. Але якщо ви зустрілися з недбалим поводженням техніка або допущеною ним помилкою, ви зможете в будь-який момент звернутися в сервісну службу підтримки клієнтів і мати гарантовану допомогу у вирішенні інциденту.

Після робочого процесу клієнт відразу отримує акт про виконання робіт. Установка навісного або підлогового біде, як і будь-яка інша послуга сантехніка, відбувається відповідно до договору, де ретельно наведені вимоги рівня якості виконання завдань, чіткі умови відповідальності фахівця, а також сам хід процесу. Сантехніки нашого сервісу видають гарантійні умови на виконані послуги. Оплату сантехнічних послуг слід здійснити готівкою або безготівковими перерахуваннями.

Яка загальна вартість послуг зі встановлення біде в Master911?

В разі, якщо вас цікавить вартість типової послуги, ознайомтеся з нашим прейскурантом. У ньому є всі ціни без вартості витратних матеріалів, які можуть знадобитися в ході ремонту, та транспортних витрат. Для нас вкрай важливо, щоб ціноутворення маркетплейса Master911 стало зрозумілим кожному клієнту та абсолютно прозорим. Для підвищення комфорту замовників при спілкуванні та співпраці з Master911 ми завжди готові запропонувати первинну консультацію та інформацію щодо приблизної ціни тієї чи іншої послуги. Основним чином, попередньо визначена ціна не може змінитися.

Замовлення фахівця у Калуші з виїздом за адресою по Івано-Франківській області

Пропонуємо виконати послуги на території Калуша

Не більше трьох годин з часу оформлення замовлення доведеться чекати прибуття перевіреного, кваліфікованого сантехніка тим клієнтам, які розташовані в city_type Калуш.

Приймаємо замовлення в приміській зоні Калуша

Людям, які проживають в приміських зонах Калуша (), потрібно трохи більше часу для очікування відвідування фахівця, - приблизно 4-5 годин.

Співпрацюємо з замовниками по всій Івано-Франківській області

Сервіс послуг перевірених майстрів Master911 розпоряджається майстрами в більшості н.п. Івано-Франківської області (Рогатин, Івано-Франківськ, Долина, Тисмениця, Галич, Калуш, Бурштин, Надвірна, Снятин, Коломия, Городенка, Тлумач, Косів, Яремче, Ворохта, Кути, Верховина, Яблунів, Ланчин, Гвіздець, Отинія, Заболотів, Битків, Делятин, Обертин, Лисець, Єзупіль, Рожнятів, Брошнів-Осада, Перегінське, Богородчани, Солотвин, Більшівці, Черніїв, Татарів, Поляниця). Такий варіант як дає можливість значно зменшити транспортні витрати, так і гарантує приїзд майстра в день подачі заявки навіть тим клієнтам, які проживають у віддалених точках. У рідкісних випадках, пов'язаних з повною зайнятістю, приїзд фахівця може перенестися на наступний день. Вас обов'язково попередять про це завчасно, ще в момент дзвінка в наш сервіс.

В разі, якщо цікавить вас послуга - професійний, терміновий і якісний монтаж стандартного біде за ціною, яка приємно здивує, телефонуйте нам, і ми зі свого боку, обіцяємо, що вам сподобається наш сервіс і якість проведення робіт.