Ремонт бойлера у Олександрії

від 350 грн

Просто заповніть заявку, дайте відповіді на всі уточнюючі запитання по «ремонт бойлера». Ми зв'яжемося з вами протягом декількох хвилин. По максимуму заповнена заявка, допоможе майстру назвати точну ціну у Олександрії, яка в основному не зміниться після завершення всіх робіт. За додаткову плату майстер може придбати потрібні матеріали. Виконавці стежать за чистотою та прибирають робоче місце.

Показати більше

Прайс лист по ремонту бойлерів

Назва послуги Середня вартість

Заміна анода бойлера

Ремонт бака бойлера

Заміна терморегулятора (термостата) бойлера

Ремонт проточного водонагрівача

Заміна / Установка зворотного клапана на бойлері

Заміна термостата бойлера

Заміна фланця в бойлері

Усунути протікання в бойлері

Ремонт терморегулятора (термостата) бойлера

Чистка предохранительного клапана в бойлере

Діагностика бойлера

Утилізація бойлера

Скупка бойлерів

Потрібна допомога з підбором майстра?

Просто зателефонуйте, або залиште заявку на підбір майстра

Залишити заявку на підбір

Ціни на ремонт бойлерів у Олександрії

Назва послуги
Діапазон цін

Часті питання по ремонту бойлерів у Олександрії

Відгуки по ремонту бойлерів у Олександрії

Середня оцінка: 0

На основі 0 відгуків

Щоб переконатися, що майстер виконав роботу добре, або розібратися у спірній ситуації збираємо зворотній відгук після кожного замовлення.

Поломки, що часто трапляються при використанні водонагрівального обладнання

 • Заміна анода в бойлері. Єдиним захистом стінок бака та зварних швів від руйнування та електрохімічної корозії є анод, виконаний з магнієвого сплаву. Якщо заміна магнієвого анода виконується несвоєчасно, в цьому випадку настає такий момент, коли подібна ситуація (за наявності у воді іржі, дрібних суспензій та солей) призводить до руйнування стінок бачка або шару емалевого покриття і, в результаті - утворенню протікання бойлера.
 • Зміна вказівника температури в бойлері. Якщо вказівник температури у водонагрівачі поламався, значить, він вимагає заміни. Ознаки поломки: не вимикається нагрівання, на екрані приладу висвічується помилка, постійні стрибки параметрів на екрані, невідповідність виставленої температури.
 • Заміна зворотного клапана бойлера. Коли тиск у магістралі не більше нормативного, а зворотний клапан підтікає, це означає, що за термін використання він забивається частинками. Щоб вирішити проблему, потрібно замінити клапан.
 • Заміна терморегулятора (термостата) в бойлері. У випадку, коли термостат вийшов з ладу, то вода починає перегріватися або навпаки не нагріватиметься до певної температури, що в результаті призведе до марної витрати електроенергії та інших прикрих наслідків.
 • Ремонт або заміна ТЕНа бойлера. Якщо чуєте якісь звуки, неможливо запустити або слабко гріє воду, рекомендується відразу ж відключити водонагрівач від мережі та звернутися за допомогою до кваліфікованого майстра. Частою причиною того, що нагрівальний прилад покрився накипом, є низька якість води, фізичне зношування, максимальна інтенсивність застосування. Отже, необхідно виконувати регулярне чищення, а за необхідності й заміну зношених деталей.

Зверніть увагу!

 • Не ремонтуйте електричний бойлер своїми руками. Не намагайтеся самостійно провести ремонт бойлера вдома, дотримуючись порад з відеоматеріалів на ютубі (youtube). Виробники водонагрівачів зовсім не рекомендують це робити. Практика показала, що непрофесійний, самостійний, дилетантський ремонт призводить до більшого ремонту.
 • Не користуйтесь пропозиціями підозрілих фахівців. Послуга з ремонту бойлера, надана спеціалістом спірної кваліфікації - ризикована витівка, так само як і ремонт самотужки. Це зумовлено тим, що подібні "майстри" зовсім не готові брати на себе будь-яку відповідальність і, крім того, не надають будь-яких письмово закріплених гарантій на сервіс.

  Досить часто, якщо побутова техніка заново поламається, тоді в більшості випадків з подібними майстрами більше немає зв'язку або вони просто відмовляються приходити. Ми готові надати ввічливих, надійних, пунктуальних, перевірених та навчених техніків з багатим досвідом роботи від технічного обслуговування, очищення, встановлення та аж до комплексного ремонту бойлера!

Робота ведеться з усіма відомими компаніями-виробниками: Гореньє (Gorenje), Арістон (Ariston), Електролюкс (Electrolux), Атлантик (Atlantic), Термекс (Thermex), Бош (Bosch), Атлант (Atlant), Ферролі (Феролі) / Ferroli), Термет (Termet), Зануссі (Zanussi), Баксі (Baxi), Новатек (Nova Tec), Раунд (Round), Хай Терм (Hi-Therm), Вайллант (Вайлант / Vaillant), АЕГ (AEG), Термона (Thermona), Гарантерм (Garanterm), Індезит (Indesit), Тессі (Tesy), Астон (Aston), Термал (Termal), Фагор (Fagor), Гарантерм (Garanterm), Рода (Roda), Чайка, Атмор (Atmor), Віллер (Willer), Аміна (Amina), Галмет (Galmet) та безліччю інших!

Переваги сервісу Master911

Кожен наш клієнт може завжди сподіватися на професійного спеціаліста з бойлерів, який здатний виконати повний комплекс послуг з діагностики бойлера, встановлення, обслуговування, чищення або ремонту побутового водогрійного обладнання всіх відомих торгових марок та будь-якого ступеня складності!

Кілька інших переваг сервісу з ремонту та обслуговування бойлера у Олександрії Master911:

 • Договір. Після закінчення робіт підписується акт про виконані послуги.
 • Доступні ціни. У нас доступні прайс-листи, які відповідають вмінню техніка. Ви зможете з'ясувати точно, скільки коштує ремонт бойлера, ще до того моменту, як прибуде наш фахівець.
 • Гарантія. Гарантійні зобов'язання на надані послуги та змонтовані деталі, запчастини, блоки, вузли.
 • Гнучкий спосіб прийому оплати. Варіанти оплати готівкою, безготівковим переказом або банківською карткою.
 • Чистота, компетентність, відповідальність, ввічливість, акуратність та пунктуальність наших виконавців. Після завершення робіт, до послуг входить неодмінне прибирання місця роботи.
 • Фіксована ціна сервісних послуг. Вартість послуг завжди відповідає затвердженому прайсу і не змінюється після приїзду спеціаліста додому.
 • Цілодобовий прийом заяв. Працюємо в режимі 24/7, можете звертатися у будь-який час.
 • Швидкий приїзд. Прибуваємо за наданим місцем проживання в межах 2,5-3 години.

Як замовити послуги майстра? у Олександрії?

А замовити майстра з ремонту бойлера у Олександрії досить просто, швидко, зручно та легко, на все піде не більше, ніж 2 хвилини:

 1. Оформлення замовлення. Оформити заявку на виклик фахівця з налагодження бойлерів слід у телефонному режимі або написавши прохання на сайті.
 2. Слід відповісти на запитання. Для створення заявки слід дати відповіді на деталізуючі питання. У результаті цього ми можемо відповісти на ваше запитання на тему ціни (наприклад, "яка вартість ремонту бака бойлера, скільки коштує заміна терморегулятора, як довго чекати приходу майстра"?).
 3. Приїзд техніка + послуга. Протягом 3,5-4 годин після оформлення заяви виконавець прибуває за потрібною адресою для надання сервісних послуг.

Виклик майстра з ремонту бойлерів у Олександрії та по Кіровоградській області

Потрібна діагностика, техобслуговування, регулювання чи ремонт водонагрівачів у Олександрії? Ви завжди можете сподіватися на нас – у нас фіксовані ціни, вирішуємо питання за 1 виїзд, даємо гарантію, фірмові запчастини!

Виїзд до передмістя Олександрії

Якщо вам необхідно запросити виконавця до передмістя Олександрії (Пантаївка, Олександрійське, Нова Прага, Звенигородка, Войнівка, Куколівка, Головківка), тоді прибуття майстра може зайняти трохи більше часу.

Виклик виконавця по Кіровоградській області

Майстри проживають у будь-яких селищах, містах та селах Кіровоградської області (Новоукраїнка, Долинська, Бобринець, Знам'янка, Світловодськ, Олександрія, Помічна, Кропивницький, Гайворон, Новомиргород, Мала Виска, Благовіщенське, Добровеличківка, Компаніївка, Голованівськ, Петрове, Власівка, Пантаївка, Нова Прага, Лісове, Онуфріївка, Павлиш, Єлизаветградка, Новгородка, Олександрівка, Смоліне, Новоархангельськ, Капітанівка, Нове), тому зазвичай ми приходимо в день складання замовлення!

Виїзд по Олександрії

Якщо ви оформляєте замовлення на виїзд в межах Олександрії, то зазвичай прибуваємо протягом 2,5-3 годин після факту отримання замовлення.

Заходьте на портал або телефонуйте в сервіс побутової техніки Master911 вже зараз і будьте впевнені у своєчасному отриманні, високій якості та позитивному результаті послуг, що надаються нами від відповідальних, компетентних, перевірених, ввічливих і пунктуальних фахівців!