Обслуговування газового котла у Нововолинську

від 550 грн

Просто заповніть заявку, дайте відповіді на всі уточнюючі запитання по «обслуговування газового котла». Ми зв'яжемося з вами протягом декількох хвилин. По максимуму заповнена заявка, допоможе майстру назвати точну ціну у Нововолинську, яка в основному не зміниться після завершення всіх робіт. За додаткову плату майстер може придбати потрібні матеріали. Виконавці стежать за чистотою та прибирають робоче місце.

Показати більше

Прайс лист по обслуговуванню газових котлів

Назва послуги Середня вартість

Запуск газового котла

Річне обслуговування газового котла

Діагностика газового котла

Утилізація газових котлів

Скупка газових котлів

Потрібна допомога з підбором майстра?

Просто зателефонуйте, або залиште заявку на підбір майстра

Залишити заявку на підбір

Ціни на обслуговування газових котлів у Нововолинську

Назва послуги
Діапазон цін

Часті питання по обслуговуванню газових котлів у Нововолинську

Відгуки по обслуговуванню газових котлів у Нововолинську

Середня оцінка: 0

На основі 0 відгуків

Щоб переконатися, що майстер виконав роботу добре, або розібратися у спірній ситуації збираємо зворотній відгук після кожного замовлення.

Діагностика та обслуговування газових пристроїв, як правило, враховує профілактичні огляди, ремонтні роботи та сервісні заходи:

 • Щорічні планові роботи, які проводяться до початку опалювального сезону.
 • Повне ТО - виконується один раз в 1-2 роки. Така сервісна послуга охоплює: перевірку вентиляторів, заміну клапанів, промивання теплообмінника, монтаж сальників.
 • Позапланове обслуговування, неминучість у виконанні якого визначена несправністю газового котла.

Сервіс з діагностикою домашніх газових котлів у замовника за адресою у Нововолинську проводиться з метою оперативного виявлення частин, які вимагають виконання заміни, ремонтних робіт та налаштування, це допоможе усунути загрозу появи серйозної несправності й відмови в роботі газової апаратури (саме під час опалювального сезону).

Master911 кваліфіковані роботи з якісного обслуговування та професійного ремонту газового котла від будь-якого виробника: Сіменс (Siemens), Самсунг (Samsung), АЕГ (AEG), Соллі (Солі / Solly), Нав'єн (Navien), Вулкан (Vulkan), Атон (Aton), Део (Daewoo), Беретта (Берета / Beretta), Нова Флоріда (Nova Florida), Хай Терм (Hi-Therm), АОГВ Житомир, Данко (Danko), Юнкерс (Junkers), Фондітал (Fondital), Термекс (Thermex), Будерус (Buderus), Бонжуані (Bongioanni), Рода (Roda), Горенье (Gorenje), Кітурамі (Kiturami), Роктерм (Rocterm), Новатек (Nova Tec), Демрад (Demrad), Вольф (Wolf), Арістон (Ariston), Електролюкс (Electrolux), Радіант (Radiant), Атем (Аtem), Різон (Reeson), Рока (Roca), Ренс (Rens), Баксі (Baxi), Термет (Termet), Ферролі (Феролі / Ferroli), Колві (Kolvi), Елексія (Elexia), Тіберіс (Tiberis), Вайллант (Вайлант / Vaillant), Шафутекс (Chaffoteaux), Протерм (Protherm), Вестен (Westen), Нобель (Nobel), Херманн (Hermann), Альфа (Alpha), Грандіні (Grandini), Сеньор Дюваль (Saunier Duval), Шафуто (Chaffoteaux), Іммергаз (Immergas), Геліос (Helios), Маяк, Сайм (Сім / Sime), Бош (Bosch), Віссманн (Вісман / Viessmann), Тепловест (Teplowest), Термона (Thermona), Індесіт (Indesit) і багатьох інших.

Фахівці сервісу Master911

Кожен з техніків нашого сервісу обов'язково проходить навчання роботі з замовниками із подальшою атестацією.

В процесі виконання ремонтних робіт вони виявляють акуратність, а в кінці обов'язково прибирають за собою. Фахівці Master911 характеризуються відповідальним ставленням до роботи, ввічливістю, пунктуальністю. Допускається до обслуговування клієнтів менша частка кандидатів, всього лише 15 зі 100, - тільки ті, у яких середній досягнутий бал 4,5 і вище.

Як вираховується вартість?

На практиці майже при 100% ситуацій вартість якісного та швидкого обслуговування газових побутових котлів у вас за адресою у Нововолинську набагато нижча, ніж ремонтні роботи при відмові в роботі газового опалювального пристрою.

Розцінки на всі типові послуги (наприклад, ціна професійного обслуговування газових котлів), без урахування транспортних витрат і вартості запасних частин, які в процесі проведення ремонту треба замінити, - містяться в прайс-листі.

Для того, щоб точніше зорієнтувати Вас у вартості майбутніх робіт, під час складання заявки ми завжди ставимо важливі питання про вашу техніку. Подібний підхід до справи відкидає можливість невідповідності в ціні, названої майстром на місці й тієї, яка зазначена в прейскуранті.

Трапляються моменти, коли внаслідок неправильного пояснення проблеми встановити масштаб, складність і тип необхідного ремонту практично неможливо. У такому варіанті фінальний кошторис буде озвучено майстром після проведення ним діагностики та виявлення причини збою в роботі техніки.

Сервіс послуг Master911 регулярно простежує актуальні середньоринкові ціни та контролює звіти всіх своїх фахівців з усіх виконаних замовлень. Ми даємо гарантію, що зазначена сума до оплати узгоджується з розцінками, наявними в прейскуранті.

Що отримають замовники нашого сервісу?

Роблячи замовлення на сервісне обслуговування, ремонт чи діагностику газових обігрівальних котлів у Нововолинську в Master911, Ви зможете отримати:

 • Екстрений приїзд техніка і швидке проведення техобслуговування опалювального пристрою.
 • Надання кваліфікованих сервісних робіт з обслуговування всіх видів газових котлів: підлогових, двоконтурних, настінних (навісних) та одноконтурних.
 • Постійний контроль рівня якості наданих нашими фахівцями сервісних послуг. При виникненні зауважень, питань або побажань, телефонуйте нам, у випадках виявлення різних недоліків, технік їх виправить.

Крім цього, зателефонувавши нам, завжди можете очікувати на:

 • Дотримання чистоти в ході роботи. Обов'язкове прибирання свого робочого місця.
 • Договірні умови. Після завершення проведення робіт Вам видається документ (акт) виконаних послуг.
 • Службу технічної підтримки. Якщо ви будете незадоволені послугою, зателефонуйте в службу техпідтримки, і ми зможемо допомогти розв'язати проблематичний момент.
 • Лояльну розцінку. Справедливу, прозору оплату послуг, що відповідає досвіду техніка.
 • Оперативність. Прихід виконавця протягом 3-х годин.
 • Приймання заявок без перерв, свят і вихідних. Постійне приймання замовлень, у вихідні, робочі та святкові дні.
 • Встановлену ціну в контракті. Так, зокрема, діагностика котла в нашому сервісі має затверджену в прайс-листі розцінку, яка залишається постійною.
 • Гарантійні зобов'язання. На всі надані сервісні послуги та замінені в процесі прилади, деталі та запасні частини поширена гарантія.
 • Зручну для замовників оплату. Можливість розрахунку безготівковим переказом, банківською картою або готівкою.

Ми працюємо у Нововолинську і по Волинській області

Наш сервіс працює на території м. Нововолинськ

Якщо вас зацікавить техобслуговування, діагностика або налагодження опалювального котла за вашою адресою, і ви проживаєте в межах м. Нововолинськ, то протягом 3 годин з моменту оформлення заявки можна сподіватися на прибуття фахівця.

Виїжджаємо в селища, міста, села по Волинській області

В маркетплейсі Master911 працюють фахівці з більшості населених пунктів Волинської області (Нововолинськ, Луцьк, Горохів, Рожище, Ковель, Володимир-Волинський, Маневичі, Цумань, Локачі, Торчин), і це робить можливим прибуття професіонала в день подачі заявки.

Наша компанія з обслуговування, ремонту та налагодження газових агрегатів (опалювальних котлів) у Нововолинську готова надати своїм замовникам приємну можливість значно зекономити час і транспортні витрати.

Приймаємо замовлення в передмістях Нововолинська

Якщо ви замовили обслуговування, ремонт або налагодження газового котла у себе приватному будинку у Нововолинську, то приїзд професіонала на вашу адресу може зайняти трохи більше часу, в середньому від 4-5 годин.