Заміна газового котла у Житомирі

від 450 грн

Як замовити? Просто виберіть, що зробити, та вкажіть зручний час. Вартість заміни газового котла стане відома після наших уточнюючих питань та є базовою. Фінальну ціну озвучує майстер після проведення діагностики Газового котла на дому. Працюємо за договором, приїжджаємо вчасно, стежимо за чистотою робочого місця.

Показати більше

Потрібна допомога з підбором майстра?

Просто зателефонуйте, або залиште заявку на підбір майстра

Залишити заявку на підбір

Ціни на заміну газового котла у Житомирі

Назва послуги
Діапазон цін

Часті питання по заміні газового котла у Житомирі

Відгуки по заміні газового котла у Житомирі

Середня оцінка: 0

На основі 0 відгуків

Щоб переконатися, що майстер виконав роботу добре, або розібратися у спірній ситуації збираємо зворотній відгук після кожного замовлення.

У разі, коли має бути перероблення опалювальної системи, що спричинює потребу в ремонті газового приладу, або ж котел несправний, а термін обслуговування пройшов, найчастіше Вам необхідна заміна газового котла.

Якщо причина в поломці, то, в основному, йдеться про:

  • те, що газовий прилад застарів до такої міри, що навіть найбільш недорогі останні аналоги істотно виграють у нього;
  • солідний термін використання агрегату, коли таку модель уже не випускають, і необхідні для ремонту запчастини неможливо знайти;
  • поломку найдорожчої деталі пристрою;
  • поломку 2-х або більше головних вузлів.

В іншому випадку газовий прилад не задовольняє запити, які потрібні для сучасної системи опалення.

Чи варто самостійно замінити газовий котел?

Деякі власники будинків упевнені, що заміну старого приладу провести неважко. Але це не тільки помилкова думка, а й заборонено законом. Будь-які роботи з ремонту, монтажу, демонтажу, заміни та обслуговування будь-яких газових пристроїв повинні проводитися обов'язково висококваліфікованими фахівцями, які мають допуск до здійснення такого типу робіт.

Оперативне й висококваліфіковане надання такої послуги, як заміна підлогового або настінного газового котла за прийнятною вартістю пропонує сервіс побутових послуг Мастер911.

Master911 - професійна заміна газового котла у квартирі

Наш маркетплейс приймає замовлення на виклик професіонала з заміни газових агрегатів на виклик 24 на 7. При подачі заявки ми задаємо замовнику уточнювальні питання щодо параметрів старого та нового опалювального пристрою, а на підставі наданих відповідей ми можемо його проконсультувати й зорієнтувати в ціні необхідної роботи.

Якщо Вам потрібне стандартне завдання (скажімо, заміна автоматики газового обладнання) - його ціна є в прайс-листі, замовник дізнається її при замовленні. Якщо робота нестандартна, розмір роботи буде розрахований фахівцем тільки після приїзду, в подібному випадку її вартість Ви уточните у фахівця на місці, і вона буде точно збігатися з прописаною в прайсі.

Звертаючись у сервіс Мастер911, Ви зможете отримати:

  • надання професійної послуги - заміни старого газового котла на новий, ціна якої Вам напевне сподобається;
  • отримання професійної консультації до приїзду професіонала;
  • цілодобову можливість викликати майстра;
  • оперативний виїзд майстра.

Фахівці Мастер911 культурно розмовляють, відрізняються ввічливим і культурним ставленням до клієнтів, акуратні, обов'язково прибирають за собою, не курять, кваліфіковано роблять свою роботу.

Плюси Master911

Перед отриманням допуску до виїзду на виклики й обслуговування клієнтів, фахівці проходять навчання з іспитом, а також перевірку паспорта. Якщо Вами все-таки була помічена допущена майстром помилка, або ж Ви зіткнулися з негідною поведінкою майстра, зверніться в нашу службу підтримки. Ми негайно допоможемо в розв'язанні складної ситуації.

Вартість заміни газового котла прописана в прайсі, однак вона може змінитися, якщо необхідна заміна поламаних запчастин. Кожен наш майстер несе всю відповідальність за якість наданих послуг і залишає гарантію. Оплатити надану послугу Ви маєте можливість безготівковим або готівковим способом. Після закінчення того, як заміна пристрою буде проведена, Вам віддадуть акт виконаних робіт.

Скільки коштує заміна газового котла в приватному будинку?

Наші замовники нерідко запитують про ціну обладнання. Розцінка на всі поширені послуги є в нашому прайс-листі, без урахування запчастин або ж деталей, які знадобиться докупити, автомобільних витрат, витратних матеріалів.

Ми можемо пишатися тим, що наше ціноутворення стовідсотково відкрите для будь-якого клієнта. А з метою створення максимально зручних умов для роботи з нашим маркетплейсом ми готові Вас проконсультувати й проінформувати про приблизну вартість необхідної роботи. У більшості випадків, спочатку названа ціна не змінюється.

Виклик професіонала з заміни газових пристроїв у Житомирі і по Житомирській області

Приймаємо замовлення у Житомирі

Якщо Ви живете в районі м. Житомир, тоді можете розраховувати на приїзд фахівця вже через 3 години після замовлення.

Працюємо в передмісті Житомира

Тим нашим замовникам, які живуть у передмісті Житомира (Новогуйвинське, Гуйва, Озерне, Черняхів, Глибочиця, Сонячне, Тетерівка, Довжик, Іванівка, Березівка, Кам'янка, Станишівка, Садки, Кодня, Лука, Пряжів, Сінгури, Зарічани), приїзду професіонала знадобиться почекати трохи довше (до 5 годин).

Приймаємо замовлення по Житомирській області

Master911 має своїх майстрів фактично в кожному населеному пункті Житомирської області (Коростишів, Радомишль, Андрушівка, Бердичів, Коростень, Житомир, Овруч, Малин, Звягель (Новоград-Волинський), Троянів, Іванківці, Вертокиївка). Це надає можливість усім клієнтам помітно заощадити на автомобільних витратах, а також розраховувати на виїзд майстра в день, коли була залишена заявка.

Іноді, у зв'язку з підвищеною сезонною завантаженістю, виїзд фахівця може перенестися на другий день, про це Вам скажуть при подачі замовлення.

У випадку, якщо Вас цікавить оперативна й грамотна заміна газового котла, зверніться в сервіс Master911, і ми запевняємо, що Ви будете повністю задоволені рівнем наших послуг і сервісом.