globe ru

Заміна газового котла у Новоград-Волинському

315 грн / послуга

Як замовити? Просто виберіть, що зробити, та вкажіть зручний час. Вартість заміни газового котла стане відома після наших уточнюючих питань та є базовою. Фінальну ціну озвучує майстер після проведення діагностики Заміни газового котла на дому. Працюємо за договором, приїжджаємо вчасно, стежимо за чистотою робочого місця.

contract Фіксуємо ціну warranty Гарантія до 12 місяців
Потрібна допомога з підбором майстра?
Просто зателефонуйте, або залиште заявку на підбір майстра
Наші переваги
 • Страховка Страховка компенсація збитків до 1000 грн
 • Без вихідних Приймаємо замовлення 24/7. Робота виконується 1-2 год.
 • Гарантія Гарантія від 2 тижнів до 12 місяців
 • Швидкість виконання Робота виконується 1-2 год.
 • Економія до 30% Ми працюємо по всій Житомирській області. Економія до 30% на транспортних витрат
 • Приїзд в день замовлення Ми працюємо по всій Житомирській області
* Більш детальні умови описані в Договорі оферти для клієнта

Часті запитання

Розрахунок з майстром відбувається після здачі роботи. Оплату майстер приймаємо готівкою.

Відгуки наших клієнтів

Середня оцінка: 0
На, основі 0 відгуків
Щоб, переконатися, що майстер виконав роботу добре, або щоб розібратися в спірній ситуації збираємо зворотні відгуки після кожного замовлення.

Ми працюємо по всій Житомирській області

Всі міста Житомирській області
Коростишів, Радомишль, Андрушівка, Бердичів, Коростень, Житомир, Овруч, Малин, Новоград-Волинський, Троянів, Іванківці, Вертокиївка

Коли чекає реорганізація опалювальної системи, що включає заміну більшості обладнання або котел несправний, а гарантійний термін закінчився, часто вам необхідний ремонт газового приладу.

Якщо причина в несправності, то тут, найчастіше, йдеться про:

 • застаріння газового приладу настільки, що навіть недорогі аналоги значно виграють у нього по своїй економічності;
 • тривалий «стаж роботи» приладу, коли дану модель вже припинили виробляти, і потрібні для ремонту деталі відсутні або ж пропонуються за дуже високу вартість;
 • поломку найдорожчої запчастини агрегату;
 • несправність двох і більше важливих вузлів.

В іншій ситуації опалювальний пристрій не відповідає вимогам, які висуваються переробленою опалювальною системою.

Чи можна власноруч здійснити заміну обладнання?

Деякі власники котеджів впевнені, що нічого складного в тому, що б зробити заміну старого агрегату новим, немає. Втім, це не тільки не так, але й заборонено законом. Роботи з заміни, демонтажу, обслуговування, монтажу або ремонту різного газового устаткування повинні здійснюватися обов'язково досвідченими фахівцями, які мають допуск до здійснення подібних робіт.

Швидке й висококваліфіковане надання такої послуги, як заміна підлогового газового котла або настінного за невисокою ціною пропонує сервіс послуг Master911.

Мастер911 - швидка заміна газового котла в вашому приватному будинку

В нашому сервісі можна викликати професіонала із заміни газового обладнання 24/7. При прийомі замовлення ми ставимо замовнику кілька допоміжних питань щодо характеристик старого й нового опалювального приладу, на підставі отриманих деталей готові надати консультацію та озвучити вартість необхідної послуги.

Якщо робота стандартна (наприклад, заміна автоматики газового приладу), то ціна розрахована в прайсі та буде названа клієнту при заявці. Якщо ж послуга не зовсім стандартна, перелік необхідних робіт може бути визначений фахівцем тільки на місці, тоді її ціну фахівець скаже після приїзду, і вона буде точно відповідати прописаній в прайсі.

Звертаючись в сервіс побутових послуг Мастер911, ви зможете отримати:

 • можливість оформлення замовлення 24/7;
 • надання вам професійної послуги - заміни старого газового котла на новий, ціна якої вас точно здивує;
 • отримання первинної консультації ще до виїзду фахівця;
 • оперативний приїзд професіонала.

Професіонали сервісу Мастер911 культурно виражаються, сумлінно та кваліфіковано здійснюють роботу, виділяються культурним і хорошим ставленням до клієнтів, завжди прибирають за собою, не курять.

Переваги сервісу домашніх послуг Мастер911

Перед тим, як отримати допуск до виїзду за заявками та роботи з клієнтами, професіонали зобов'язані пройти навчання й перевірку паспортних даних. Якщо майстер негідно поводився або вами, наприклад, була помічена допущена фахівцем похибка, зверніться в службу підтримки сервісу Master911. Ми обіцяємо негайно посприяти у розв'язанні конфліктної ситуації.

В прайсі вказана вартість заміни газового обладнання (котла), але, якщо потрібна заміна несправних деталей, вона може змінитися. Будь-який фахівець нашого сервісу домашніх послуг несе відповідальність за якість виконаної роботи та залишає гарантію. Розрахуватися за надану послугу можна як зручно: безготівковим переказом або ж готівкою. Коли заміна газового обладнання буде проведена, вам віддадуть акт здійснених робіт.

Скільки коштує заміна газового котла у квартирі?

Про ціну обладнання наші клієнти регулярно ставлять запитання. У нашому прайс-листі прописані ціни на всі часті послуги без урахування запчастин або деталей, які знадобиться купувати, витрат на транспорт, витратних матеріалів.

Наше ціноутворення абсолютно прозоре для будь-якого клієнта. А для створення максимально комфортних умов для співпраці з нами ми завжди можемо грамотно проконсультувати щодо ціни послуги. Зазвичай, напочатку названа ціна залишається незмінною.

Виклик фахівця із заміни газових приладів у Новоград-Волинському і по Житомирській області

Приймаємо замовлення у Новоград-Волинському

Якщо ви перебуваєте в районі м. Новоград-Волинський, тоді можна розраховувати на виїзд професіонала, через 3 години.

Приймаємо замовлення в передмісті Новоград-Волинського

Виїзду професіонала потрібно почекати трохи довше (приблизно 5 годин) тим клієнтам, які живуть в передмісті Новоград-Волинського ().

Приймаємо заявки по Житомирській області

Практично у всіх населених пунктах Житомирської області (м. Коростишів, м. Радомишль, м. Андрушівка, м. Бердичів, м. Коростень, м. Житомир, м. Овруч, м. Малин, м. Новоград-Волинський, с. Троянів, с. Іванківці, с. Вертокиївка) ми маємо майстрів. Це дозволяє всім замовникам, по-перше, заощадити на автомобільних витратах, а по-друге, розраховувати на виїзд майстра в день заявки.

В рідкісних ситуаціях, у зв'язку з підвищеною сезонною завантаженістю, візит фахівця може перенестися на завтра, про що вам повідомлять заздалегідь.

Якщо вам потрібна якісна заміна газового приладу, зверніться в Мастер911, і ми обіцяємо, що ви будете повністю задоволені приємними розцінками та сервісом.