Заміна газового котла у Івано-Франківську

від 450 грн

Як замовити? Просто виберіть, що зробити, та вкажіть зручний час. Вартість заміни газового котла стане відома після наших уточнюючих питань та є базовою. Фінальну ціну озвучує майстер після проведення діагностики Газового котла на дому. Працюємо за договором, приїжджаємо вчасно, стежимо за чистотою робочого місця.

Показати більше

Потрібна допомога з підбором майстра?

Просто зателефонуйте, або залиште заявку на підбір майстра

Залишити заявку на підбір

Ціни на заміну газового котла у Івано-Франківську

Назва послуги
Діапазон цін

Часті питання по заміні газового котла у Івано-Франківську

Відгуки по заміні газового котла у Івано-Франківську

Середня оцінка: 0

На основі 0 відгуків

Щоб переконатися, що майстер виконав роботу добре, або розібратися у спірній ситуації збираємо зворотній відгук після кожного замовлення.

Якщо має бути переобладнання системи опалення або ж котел вийшов з ладу, а термін обслуговування закінчився, як правило, Вам потрібна заміна газового котла.

Що стосується виходу з ладу, то, найчастіше, йдеться про:

  • тривалий термін використання приладу, коли таку модель вже зняли з виробництва, а необхідні для ремонту деталі не можна знайти або ж доступні за надмірно високу вартість;
  • несправність найдорожчої деталі пристрою;
  • котел застарів так, що навіть найбільш недорогі нові аналоги значно виграють у нього в економічності;
  • збій двох або більше основних вузлів.

В іншій ситуації газовий прилад не відповідає запитам, які висуваються новою опалювальною системою.

Чи можна самостійно зробити заміну агрегату?

Деякі власники котеджів впевнені, що нічого складного в тому, щоб організувати заміну старого пристрою, немає. Утім, це зовсім не так, крім усього іншого, забороняється законом. Усі роботи, пов'язані з установкою, заміною, ремонтом, демонтажем та обслуговуванням будь-якого газового устаткування повинні проводитися виключно професіоналами, які мають допуск до проведення таких робіт.

Оперативне й професійне надання такої послуги, як заміна підлогового або настінного газового котла за невисокою ціною пропонує сервіс Master911.

Master911 - моментальна заміна газового котла у квартирі

У нашому маркетплейсі можна викликати спеціаліста з заміни газових котлів у будь-який час. При подачі заявки ми задаємо замовнику допоміжні питання щодо характеристик старого й нового пристрою, а на основі отриманих деталей ми можемо його проконсультувати та озвучити вартість цікавить роботи.

Якщо послуга поширена (наприклад, заміна автоматики агрегату), то вартість прописана в прайсі, і буде озвучена Вам у додатку або ж телефоном. Якщо ж робота не стандартна, перелік роботи фахівець визначає тільки на місці та в такому випадку її ціну Ви дізнаєтеся від фахівця теж удома, а вартість буде відповідати тій, що в прайсі.

Звернувшись в маркетплейс Master911, Ви без сумнівів можете розраховувати на:

  • надання Вам надійної послуги - заміни старого газового котла на новий, ціна якої Вам точно сподобається;
  • отримання кваліфікованої консультації ще до виїзду професіонала;
  • швидкий виїзд майстра;
  • цілодобову можливість викликати професіонала.

Фахівці маркетплейса Мастер911 відомі хорошим ставленням до клієнтів, завжди прибирають за собою, професійно та якісно виконують свою роботу, культурно спілкуються, не курять.

Плюси маркетплейса Master911

Перед отриманням допуску до роботи з замовниками професіонали проходять навчання, їм належить скласти іспит на високий бал, який підтверджує їх кваліфікацію, а також проходять перевірку паспортних даних. Якщо майстер непрофесійно поводився або Вами все-таки була помічена помилка фахівця, звертайтеся в підтримку сервісу послуг Master911. Ми швидко допоможемо в рішенні виниклого питання.

У прайс-листі вказана вартість заміни газового котла, але, якщо потрібна заміна зламаних деталей, ціна може змінитися. Кожен наш майстер бере всю відповідальність на себе за якість своєї роботи, а також залишає гарантію. Оплатити надану послугу можливо готівковим або ж безготівковим способом. По завершенні заміни газового обладнання Вам віддадуть акт виконаних послуг.

Скільки коштує заміна газового котла в приватному будинку?

Часте питання наших замовників: скільки коштує заміна газового котла? Розцінки на всі стандартні послуги є в прайсі, без урахування деталей, які потрібно буде купувати, витратних матеріалів, автомобільних витрат.

Наше ціноутворення повністю відкрито для будь-якого клієнта. А з метою створення якомога більш зручних умов для співпраці з Master911 ми завжди готові Вас проінформувати про приблизну ціну послуги, що цікавить. У більшості випадків, попередньо названа вартість не змінюється.

Виклик майстра з заміни газових приладів у Івано-Франківську, з виїздом по Івано-Франківській області

Приймаємо заявки у Івано-Франківську

Якщо Ви живете в будь-якому районі м. Івано-Франківськ, в такому випадку Ви можете розраховувати на виїзд професіонала через 3 години.

Працюємо в передмісті Івано-Франківська

Тим нашим замовникам, які проживають у передмісті Івано-Франківська (Тисмениця, Лисець, Богородчани, Братківці, Черніїв, Чукалівка, Старий Лисець, Підлісся, Загвіздя, Підпечери, Підлужжя, Ямниця, Клузів, Павлівка, Микитинці, Тисменичани, Хриплин, Крихівці, Угорники, Вовчинець), візиту майстра знадобиться чекати трохи довше (приблизно до 5 годин).

Надаємо послуги по Івано-Франківській області

Фактично в кожному місті Івано-Франківської області (Рогатин, Івано-Франківськ, Долина, Тисмениця, Галич, Калуш, Бурштин, Надвірна, Снятин, Коломия, Городенка, Тлумач, Косів, Яремче, Ворохта, Кути, Верховина, Яблунів, Ланчин, Гвіздець, Отинія, Заболотів, Битків, Делятин, Обертин, Лисець, Єзупіль, Рожнятів, Брошнів-Осада, Перегінське, Богородчани, Солотвин, Більшівці, Черніїв, Татарів, Поляниця) ми маємо фахівців. Це дарує можливість всім замовникам, по-перше, помітно заощадити на транспортних витратах, і, по-друге, розраховувати на виїзд фахівця в день, коли була оформлена заявка.

Іноді через високе сезонне завантаження приїзд фахівця може перенестися на завтра, про що Вас попередять під час розгляду заявки.

Якщо Вам цікава професійна й термінова заміна газового агрегату, телефонуйте в сервіс послуг Master911, і ми обіцяємо, що Ви будете абсолютно задоволені сервісом, низькими цінами та якістю послуг.