globe ru

Заміна газового котла у Коростені

315 грн / послуга

Як замовити? Просто виберіть, що зробити, та вкажіть зручний час. Вартість заміни газового котла стане відома після наших уточнюючих питань та є базовою. Фінальну ціну озвучує майстер після проведення діагностики Заміни газового котла на дому. Працюємо за договором, приїжджаємо вчасно, стежимо за чистотою робочого місця.

contract Фіксуємо ціну warranty Гарантія до 12 місяців
Потрібна допомога з підбором майстра?
Просто зателефонуйте, або залиште заявку на підбір майстра
Наші переваги
 • Страховка Страховка компенсація збитків до 1000 грн
 • Без вихідних Приймаємо замовлення 24/7. Робота виконується 1-2 год.
 • Гарантія Гарантія від 2 тижнів до 12 місяців
 • Швидкість виконання Робота виконується 1-2 год.
 • Економія до 30% Ми працюємо по всій Житомирській області. Економія до 30% на транспортних витрат
 • Приїзд в день замовлення Ми працюємо по всій Житомирській області
* Більш детальні умови описані в Договорі оферти для клієнта

Часті запитання

Розрахунок з майстром відбувається після здачі роботи. Оплату майстер приймаємо готівкою.

Відгуки наших клієнтів

Середня оцінка: 0
На, основі 0 відгуків
Щоб, переконатися, що майстер виконав роботу добре, або щоб розібратися в спірній ситуації збираємо зворотні відгуки після кожного замовлення.

Ми працюємо по всій Житомирській області

Всі міста Житомирській області
Коростишів, Радомишль, Андрушівка, Бердичів, Коростень, Житомир, Овруч, Малин, Новоград-Волинський, Троянів, Іванківці, Вертокиївка

Якщо газовий котел не працює, а гарантійний термін вже пройшов, вам знадобиться заміна пристрою. Крім того, заміна газового котла потрібно, коли чекає реорганізація всього опалення, що передбачає заміну більшої частини обладнання.

Якщо справа в поломці, найчастіше, йдеться про:

 • вихід з ладу найдорожчої запчастини пристрої;
 • те, що прилад застарів настільки, що навіть найдешевші аналоги значно виграють;
 • поломку двох або більше головних вузлів;
 • тривалий період роботи газового агрегату, коли дану модель вже припинили виготовляти, і потрібні запчастини для ремонту відсутні.

В іншій ситуації прилад просто не відповідає вимогам, які висуваються переробленою системою опалення.

Чи можна власними руками проводити заміну обладнання?

Деякі власники заміських будинків впевнені, що нічого складного в тому, щоб зробити заміну старого пристрою, немає. Втім, це зовсім не так, до того ж подібні роботи протизаконні. Всі роботи, пов'язані з установкою, заміною, ремонтом, демонтажем та обслуговуванням різного газового устаткування повинні проводитися тільки професіоналами, що мають допуск до здійснення такого типу робіт.

Якісне та швидке надання такого роду послуги, як заміна настінного або підлогового газового котла за доступною вартістю може запропонувати Master911.

Сервіс послуг Master911 - заміна газового котла в приватному будинку

Наш сервіс домашніх послуг приймає заявки на виклик майстра з заміни газових котлів в будь-який час доби. У процесі подачі замовлення наші співробітники ставлять замовнику кілька допоміжних питань, щодо характеристик нового та старого газового котла, і на основі отриманої інформації готові надати консультацію і порахувати вартість послуги.

Якщо послуга поширена (скажімо, заміна автоматики газового приладу), її ціна є в прайс-листі, і буде озвучена клієнту по телефону. Якщо послуга не стандартна, розмір необхідних робіт майстер розраховує вже після приїзду на місце, в такому випадку її вартість майстер скаже після огляду, і ціна буде також збігатися із зазначеною в прайсі.

Звернувшись у сервіс послуг Master911, ви зможете отримати:

 • цілодобову можливість оформлення замовлення;
 • кваліфіковану консультацію ще до виїзду спеціаліста;
 • надання вам високоякісної послуги - заміни старого газового котла на новий, ціна якої вам точно сподобається;
 • швидкий приїзд майстра.

Професіонали Мастер911 надійно здійснюють свою роботу, відомі ввічливим ставленням до клієнтів, культурно виражаються, не курять, обов'язково прибирають своє робоче місце.

Переваги маркетплейса Master911

Перед отриманням допуску до виїзду на виклики, фахівці проходять спеціальне навчання, їм треба скласти іспит на кваліфікацію, а також проходять перевірку паспорта. Якщо вами раптом була помічена помилка, або фахівець грубо поводився, звертайтеся в нашу службу підтримки. Ми миттєво допоможемо у розв'язанні спірної ситуації.

Вартість заміни газового котла вказана в прайс-листі, однак вона може змінитися, коли потрібна заміна запчастин, що вийшли з ладу. Будь-який майстер нашого сервісу бере на себе відповідальність за якість послуг і надає гарантію. Розрахуватися за виконану роботу можна будь-яким зручним способом: грошовими переказами або готівкою. Після того як заміна агрегату буде завершена, ви отримаєте акт виконаних робіт.

Скільки коштує заміна газового котла у квартирі?

Про вартість газового приладу наші замовники часто запитують. У нашому прайс-листі вказані розцінки на всі часті послуги, без урахування деталей або запчастин, які доведеться купувати, витратних матеріалів, транспортних витрат.

Наше ціноутворення повністю зрозуміле для всіх. А для створення найкомфортніших умов для співпраці ми завжди готові грамотно проконсультувати про вартість необхідної послуги. Здебільшого, попередньо озвучена ціна залишається без змін.

Виклик майстра з заміни газових приладів у Коростені, з виїздом по Житомирській області

Приймаємо замовлення у Коростені

Якщо ви проживаєте в районі м. Коростень, то можете очікувати майстра через 3 години.

Приймаємо замовлення в передмісті Коростеня

На виїзд фахівця потрібно очікувати трохи довше (чотири-п'ять годин) тим клієнтам, які знаходяться в передмісті Коростеня ().

Приймаємо замовлення по Житомирській області

Практично у всіх містах Житомирської області (м. Коростишів, м. Радомишль, м. Андрушівка, м. Бердичів, м. Коростень, м. Житомир, м. Овруч, м. Малин, м. Новоград-Волинський, с. Троянів, с. Іванківці, с. Вертокиївка), ми маємо майстрів. Це дозволяє нашим замовникам серйозно заощадити на автомобільних витратах і розраховувати на виїзд майстра в день, коли була оформлена заявка.

Іноді, у зв'язку зі значною сезонною завантаженістю, візит професіонала може відкластися на найближчий день, про це вам повідомлять заздалегідь.

Якщо вас цікавить якісна й термінова заміна газового пристрою, зверніться в Master911, і ми запевняємо, що ви будете задоволені сервісом, низькими розцінками та якістю послуг.