globe ru

Заміна газового котла у Кам'янець-Подільську

315 грн / послуга

Як замовити? Просто виберіть, що зробити, та вкажіть зручний час. Вартість заміни газового котла стане відома після наших уточнюючих питань та є базовою. Фінальну ціну озвучує майстер після проведення діагностики Заміни газового котла на дому. Працюємо за договором, приїжджаємо вчасно, стежимо за чистотою робочого місця.

contract Фіксуємо ціну warranty Гарантія до 12 місяців
Потрібна допомога з підбором майстра?
Просто зателефонуйте, або залиште заявку на підбір майстра
Наші переваги
 • Страховка Страховка компенсація збитків до 1000 грн
 • Без вихідних Приймаємо замовлення 24/7. Робота виконується 1-2 год.
 • Гарантія Гарантія від 2 тижнів до 12 місяців
 • Швидкість виконання Робота виконується 1-2 год.
 • Економія до 30% Ми працюємо по всій Хмельницькій області. Економія до 30% на транспортних витрат
 • Приїзд в день замовлення Ми працюємо по всій Хмельницькій області
* Більш детальні умови описані в Договорі оферти для клієнта

Часті запитання

Розрахунок з майстром відбувається після здачі роботи. Оплату майстер приймаємо готівкою.

Відгуки наших клієнтів

Середня оцінка: 0
На, основі 0 відгуків
Щоб, переконатися, що майстер виконав роботу добре, або щоб розібратися в спірній ситуації збираємо зворотні відгуки після кожного замовлення.

Ми працюємо по всій Хмельницькій області

Всі міста Хмельницькій області
Дунаївці, Кам'янець-Подільський, Красилів, Полонне, Волочиськ, Старокостянтинів, Шепетівка, Хмельницький, Славута, Ізяслав, Нетішин, Городок, Деражня, Чемерівці, Сатанів, Чорний Острів, Війтівці, Наркевичі, Летичів, Віньківці, Новая Ушиця, Ярмолинці, Вовковинці, Смотрич, Білогір'я, Антоніни, Теофіполь, Гриців

Якщо необхідна реорганізація системи опалення або агрегат несправний, а гарантійний термін вже пройшов, як правило, вам буде потрібен ремонт газового котла.

Якщо причина у виході з ладу, то, як правило, мова йде про:

 • несправність 2-х або більше основних вузлів;
 • вихід з ладу найдорожчої запчастини котла;
 • те, що газовий агрегат морально застарів настільки, що навіть дешеві аналоги істотно виграють у нього;
 • тривалий період роботи приладу, коли певну модель вже припинили виробляти, і необхідні запчастини відсутні в продажу або пропонуються по надмірно великій ціні.

Або опалювальний прилад просто не відповідає вимогам, які висуваються оновлюваною системою опалення.

Чи потрібно власними руками робити заміну газового котла?

Численні власники котеджів впевнені, що нічого складного в тому, що б організувати заміну старого котла новим, немає. Але це зовсім не так, крім усього іншого ще й заборонено законом. Всі роботи, пов'язані з обслуговуванням, заміною, установкою, ремонтом або демонтажем всілякого газового обладнання повинні проводитися обов'язково досвідченими майстрами, які мають допуск до здійснення таких робіт.

Швидке та професійне надання такого роду послуги, як заміна підлогового або настінного газового котла за прийнятною вартістю пропонує Мастер911.

Маркетплейс Master911 - термінова заміна газового котла в вашому приватному будинку

Наш маркетплейс приймає замовлення на виклик професіонала із заміни газового обладнання 24/7. В ході прийому заявки ми ставимо клієнту кілька допоміжних питань щодо характеристик старого й нового газового пристрою, на основі уточнювальної інформації готові запропонувати консультацію та порахувати ціну замовленої послуги.

Якщо послуга стандартна (наприклад, заміна автоматики газового обладнання), її ціна розрахована в прайсі, і буде озвучена вам по телефону або в додатку. А якщо послуга не цілком стандартна, розмір необхідних робіт фахівець визначає тільки після приїзду, тоді її ціну фахівець вкаже на місці, і вона буде точно збігатися із зазначеною в прайсі.

Звертаючись в Мастер911, ви зможете отримати:

 • швидкий приїзд майстра;
 • отримання первинної консультації ще до приїзду професіонала;
 • надання вам кваліфікованої послуги - заміни старого газового котла на новий, ціна якої вас здивує;
 • цілодобову можливість викликати фахівця.

Майстри сервісу Мастер911 не палять, не використовують нецензурні слова, відомі доброзичливим ставленням до замовників, обов'язково прибирають робоче місце, кваліфіковано роблять свою роботу.

Переваги сервісу побутових послуг Мастер911

Перед отриманням допуску до обслуговування замовників, майстри обов'язково проходять навчання, а також перевірку паспорта. У разі, якщо майстер негідно поводився, або ж вами, наприклад, була виявлена ??помилка в роботі, зверніться в службу підтримки сервісу послуг Мастер911. Ми обіцяємо негайно допомогти в рішенні конфліктної ситуації.

Вартість заміни газового котла прописана в прайсі, хоча, якщо знадобиться заміна деталей, вартість може бути іншою. Кожен наш фахівець несе повну відповідальність за якість послуг і залишає гарантійні зобов'язання. Розрахуватися за виконану роботу можливо безготівковим або ж готівковим способом. Після закінчення заміни газового пристрою ви отримаєте акт виконаних робіт.

Скільки коштує заміна газового котла у квартирі?

Часте питання наших клієнтів: скільки коштує заміна обладнання? В нашому прайсі є ціни на всі поширені послуги, без урахування транспортних витрат, витратних матеріалів, запчастин, які потрібно докупити.

Наше ціноутворення цілком зрозуміле для всіх. А з метою створення більш комфортних умов для співпраці з нашим маркетплейсом, ми готові вас проінформувати про ціну замовленої роботи. Зазвичай, попередньо озвучена вартість не змінюється.

Виклик майстра з заміни газових приладів у Кам'янець-Подільську, з виїздом по Хмельницькій області

Приймаємо заявки у Кам'янець-Подільську

Якщо ви живете в районі м. Кам'янець-Подільський, в такому випадку можна розраховувати на приїзд до вас фахівця вже через 3 години.

Приймаємо заявки в передмісті Кам'янець-Подільська

Візиту фахівця потрібно чекати трохи довше (4-5 год) Тим нашим клієнтам, які знаходяться в передмісті Кам'янець-Подільська (смт Смотрич, с. Зіньківці, с. Колибаївка, с. Кам'янка, с. Цибулівка, с. Слобідка-Кульчієвецька, с. Кульчіївці, с. Мукша Китайгородська, с. Гуменці, с. Слобідка-Гуменецька, с. Пудлівці, с. Довжок, с. Голосків, с. Лисогірка).

Надаємо послуги по Хмельницькій області

Сервіс Master911 має своїх професіоналів в більшості населених пунктів Хмельницької області (м. Дунаївці, м. Кам'янець-Подільський, м. Красилів, м. Полонне, м. Волочиськ, м. Старокостянтинів, м. Шепетівка, м. Хмельницький, м. Славута, м. Ізяслав, м. Нетішин, м. Городок, м. Деражня, смт Чемерівці, смт Сатанів, смт Чорний Острів, смт Війтівці, смт Наркевичі, смт Летичів, смт Віньківці, смт Новая Ушиця, смт Ярмолинці, смт Вовковинці, смт Смотрич, смт Білогір'я, смт Антоніни, смт Теофіполь, смт Гриців). Це дозволяє нашим замовникам, по-перше, відчутно заощадити на транспортних витратах, по-друге, розраховувати на приїзд професіонала в день, коли була оформлена заявка.

Трапляється, у зв'язку з підвищеним сезонним завантаженням, приїзд фахівця може відкластися на завтра, про що вас попередять при розгляді замовлення.

Якщо вам необхідна якісна й оперативна заміна газового обладнання новим, звертайтеся в Мастер911, і ми можемо пообіцяти, що ви будете повністю задоволені сервісом і доступними цінами.