Ремонт плати керування газового котла у Ірпені

від 500 грн

Просто заповніть заявку, дайте відповіді на всі уточнюючі запитання по «ремонт плати керування газового котла». Ми зв'яжемося з вами протягом декількох хвилин. По максимуму заповнена заявка, допоможе майстру назвати точну ціну у Ірпені, яка в основному не зміниться після завершення всіх робіт. За додаткову плату майстер може придбати потрібні матеріали. Виконавці стежать за чистотою та прибирають робоче місце.

Показати більше

Потрібна допомога з підбором майстра?

Просто зателефонуйте, або залиште заявку на підбір майстра

Залишити заявку на підбір

Відгуки по ремонту плат керування газових котлів у Ірпені

Середня оцінка: 0

На основі 0 відгуків

Щоб переконатися, що майстер виконав роботу добре, або розібратися у спірній ситуації збираємо зворотній відгук після кожного замовлення.

Ремонт плати керування газового котла у Ірпені

У дорогих газових котлах використовується спеціальний блок, завдання якого організувати включення потрібного програмного забезпечення та управління котлом. Хоча нерідко потрібно буде зробити ремонт плат газових котлів.

У тому випадку, коли ви помітили, що ваш газовий агрегат неправильно працює, зверніться за допомогою до професіоналів. Майстри Мастер911 здатні негайно відновити будь-яку проблему.

У яких випадках потрібне відновлення плати управління

Даний прилад являє собою спеціальну плату, яка приєднана до кнопок і/або ручці, що обертається, за допомогою яких і управляється обігрівач. Після завершення вибору режиму та його запуску прилад вмикається та діє в особливій послідовності завдань. Серед відомих функцій слід зазначити:

 • управління температурою;
 • погодозалежне управління;
 • управління на якійсь відстані.

Ефективність працездатності приладу та комфорт у кімнаті залежатиме від конкретної програми. У тому випадку, якщо ви помітили, що почалися проблеми у працездатності пристрою, він неправильно запускається, звертайтеся до професіоналів.

На ресурсі організації Master911 можна замовити терміновий ремонт плат управління газових котлів з виїздом у Ірпені.

Часті ознаки виходу з ладу

За певними ключовими симптомами ви маєте можливість виявити, що нагрівальна техніка несправна, і їй знадобиться допомога. Перерахуємо поширені:

 • несправність аварійного вимкнення;
 • самостійна зміна програмних режимів;
 • не вдається переключити необхідний програмний режим;
 • пристрій не працює;
 • мерехтіння табло або ламп.

У чому безпосередньо несправність, і як її відновити, наші професіонали виявлять по закінченні діагностики. Наші фахівці мають тривалий досвід і хорошу кваліфікацію. Вони можуть працювати з агрегатами будь-яких марок:

 • Феролі;
 • Арістон;
 • Вайлант;
 • Беретта.

На визначення неполадки та її ліквідацію необхідно не так багато часу. Ціна ремонту плати управління газового котла по всій Київській області – дуже невисока. Так що відразу запрошуйте майстра та економте свої час та сили. Та й так є ризик ще більше посилити поломку, а це призведе до допоміжних грошових витрат.

Причини збоїв приладу

Є кілька ключових причин, з яких ламаються котли:

 • заводський брак;
 • неправильне підключення до електромережі;
 • фізичне зношення певних складових внаслідок тривалого застосування;
 • скачки струму – припустимо, регулярні стрибки потужності за відсутності обладнання захисного вимкнення;
 • робота в приміщеннях значної вологості;
 • порушення норм використання.

Ми допоможемо оперативно відновити будь-яку проблему.

Скільки коштує ремонт блоку у Ірпені

На ремонт плати газового котла ціна залежить від деяких моментів. Найважливішими з яких є:

 • виробник виробу;
 • необхідність змінювати нові компоненти;
 • складність несправності.

Скажімо, якщо просто стався збій у перемикачі програмного забезпечення, знадобиться здійснити перепрошивку. Втім буває проблема більш глобальна, що передбачає монтаж нових компонентів або заміну плати. Якщо знадобиться заміна плати кошторис буде значно більше. Однак самостійно замінити плату управління, без необхідних навичок, не вдасться. Ви не зможете її правильно підключити. Про безпеку роботи з газовими агрегатами також не забувайте.

Слід зазначити, що в організації Master911 є точний прайс-лист на ремонт електронних плат газових котлів. Так що ви відразу знатимете, в яку ціну обійдеться відновлення техніки. У нас немає інших платежів, якихось комісій.

Основні плюси звернення до сервісу Мастер911

 1. Прийнятна ціна. Як зазначали вище, у нас доступний розроблений прейскурант, де враховуються різноманітні види послуг. Для вашого комфорту існують різноманітні способи оплати: на місці в руки виконавцю або пластикову картку.
 2. Захист. Якщо професіонал пройшов тестування, ми верифікуємо його, запитуємо документи, що засвідчують особу. Ви можете не переживати, що до вас додому приїде незнайомий фахівець – будь-який виконавець перевіряється нами.
 3. Хороша компетентність фахівців. Ми прагнемо відмінної якості послуг. Будь-який професіонал перед працевлаштуванням проходить обов'язкове тестування.
 4. Оперативне відновлення. Ми розглядаємо замовлення цілодобово. У тому випадку, якщо ви залишите звернення на інтернет-порталі ввечері, рано-вранці ви маєте можливість зустріти спеціаліста. Правильно сформуйте звернення, уточніть необхідну додаткову інформацію. Це важливо, щоб виконавець завчасно привіз необхідні складові та пристрої, а це корисно позначиться на оперативності ремонту.

Області надання послуг у Ірпені

Термін візиту виконавця з ремонту побутової техніки залежатиме від вашого місця проживання.

У передмісті

Мешкаєте за містом? У такому разі на приїзд професіоналу потрібно трохи більше часу – близько 5-6 годин.

У Київській області

На жаль, не в кожному пункті є достатньо працівників сервісу побутових послуг Master911. Тому у деяких ситуаціях прибуття буде перенесено на 1 день після розгляду замовлення. Вас сповістять завчасно.

У межах міста

Як правило, на дорогу піде до 3-4 годин після прийому запиту. Працівник одразу візьме із собою все необхідне для того, щоб оперативно усунути несправність.