Ремонт плати керування газового котла у Борисполі

від 500 грн

Просто заповніть заявку, дайте відповіді на всі уточнюючі запитання по «ремонт плати керування газового котла». Ми зв'яжемося з вами протягом декількох хвилин. По максимуму заповнена заявка, допоможе майстру назвати точну ціну у Борисполі, яка в основному не зміниться після завершення всіх робіт. За додаткову плату майстер може придбати потрібні матеріали. Виконавці стежать за чистотою та прибирають робоче місце.

Показати більше

Потрібна допомога з підбором майстра?

Просто зателефонуйте, або залиште заявку на підбір майстра

Залишити заявку на підбір

Відгуки по ремонту плат керування газових котлів у Борисполі

Середня оцінка: 0

На основі 0 відгуків

Щоб переконатися, що майстер виконав роботу добре, або розібратися у спірній ситуації збираємо зворотній відгук після кожного замовлення.

Ремонт плати керування газового котла у Борисполі

У різних газових котлах встановлений відповідний блок, який керує газовим котлом та запускає необхідні програми. Хоча всі обставини можуть призвести до ремонту плат газових котлів.

Коли ви помітили, що ваша опалювальна техніка працює неправильно, рекомендуємо звернутися за допомогою до професійних фахівців. Професіонали організації Master911 можуть негайно ліквідувати будь-які поломки.

У яких ситуаціях потрібний ремонт блоку управління газового приладу

Такого роду агрегат являє собою невелику плату, підключену до кнопок і/або ручці, що обертається, із застосуванням яких і управляється котел. Після вибору спеціального режиму газовий прилад вмикається та починає функціонувати у необхідній послідовності. Серед найбільш поширених функцій слід зазначити:

 • погодозалежне управління;
 • управління на якійсь відстані;
 • управління температурними режимами.

Ефективність функціонування газової техніки та комфорт у квартирі залежить від певного режиму. Якщо ви виявили, що виникли проблеми в роботі виробу, вона неправильно запускається, краще звертатися до компетентних фахівців.

На ресурсі компанії Мастер911 ви можете замовити професійний ремонт плат управління газових котлів з виїздом додому у Борисполі.

Причини виходу з ладу котла

Є кілька найважливіших причин, чому прилади виходять з ладу:

 • неправильне підключення до електрики;
 • робота у вологих просторах, внаслідок чого контакти окислюються;
 • збої напруги – скажімо, перепади потужності, коли немає ПЗВ (пристрій захисного відключення);
 • порушення застосування;
 • зношування різних елементів внаслідок тривалого використання;
 • заводський брак.

Ми допоможемо терміново відремонтувати будь-яку неполадку.

Ознаки неполадки

Вже за певними зовнішніми ознаками можна дізнатися, що нагрівальна техніка дала збій. Перерахуймо найважливіші:

 • несправність аварійного відключення;
 • самостійне перемикання програм;
 • котел не працює;
 • не вдалося вибрати конкретний програмний режим;
 • миготіння світла.

У чому неполадка, і яким методом її виправити, наші фахівці скажуть при діагностиці. Наші працівники можуть похвалитися тривалим досвідом та гарною кваліфікацією. Вони працюють із приладами всіх брендів:

 • Вайлант;
 • Феролі;
 • Беретта;
 • Арістон.

На виявлення неполадки та її ремонт потрібно не так багато часу. Кошторис ремонту плати управління газового котла по Київській області – вкрай невисока. Так що відразу замовляйте надійного професіонала та заощаджуйте сили та час. Існує ризик ще більше зіпсувати прилад, що призведе до значних витрат.

Головні переваги співпраці з Мастер911

 1. Професійний ремонт. Ми розглядаємо замовлення 24 години на добу. Якщо ви подасте звернення на сервісі наприкінці дня, вранці вже маєте можливість зустріти виконавця. Оформіть замовлення, вкажіть потрібну додаткову інформацію. Це потрібно для того, щоб технік відразу взяв всі необхідні складові та пристрої.
 2. Відмінна кваліфікація виконавців. Наша компанія прагне неперевершеної якості пропонованих послуг. Будь-який професіонал перед працевлаштуванням проходить обов'язкове тестування.
 3. Безпека замовників. Якщо виконавець складає тести, ми верифікуємо його, запитуємо документи, що підтверджують особу. Ви можете не боятися, що до вас прибуде незнайомий виконавець – кожен фахівець фактично контролюється нами.
 4. Фіксована ціна. У нас є розроблений прайс, де враховуються різні варіації послуг. Для зручності клієнтів є численні способи розрахунку: переведення на банківську картку або на місці безпосередньо на руки техніку.

Ціна відновлення електронного блоку управління у Борисполі

На ремонт плати газового котла ціна залежатиме від деяких факторів. Ключовими з них є:

 • виробник агрегату;
 • потреба встановлювати нові елементи;
 • складність поломки.

Наприклад, коли просто мав місце збій у перемикачі програм, знадобиться зробити перепрошивку. Хоча часто проблема серйозніша, що передбачає заміну плати або встановлення нових складових. У тому випадку, якщо потрібна заміна плати кошторис буде значно вищою. При цьому самостійно замінити плату управління без потрібних навичок не вийде. Ви не зможете її приєднати грамотно. Про безпеку роботи з газовими приладами також не слід забувати.

Зазначимо, що сервіс Master911 має актуальний прайс-лист на ремонт електронних плат газових котлів. У зв'язку з цим ви заздалегідь зможете дізнатися, скільки конкретно коштуватиме відновлення працездатності обладнання. У нашій організації немає сумнівних відсотків, допоміжних оплат.

Регіони виконання послуг у Борисполі

Термін візиту виконавця з ремонту великої побутової техніки дуже залежить від вашого перебування.

У Київській області

Не у всіх містах є необхідна кількість техніків. Тому в окремих ситуаціях прибуття буде перенесено на 1 день. Час буде обговорено із замовником.

У межах міста

Як правило, на дорогу необхідно не більше 3-4 годин після прийому замовлення. Спеціаліст заздалегідь бере все потрібне, щоб усунути несправність.

У передмісті

Мешкаєте за містом? Ймовірно, на дорогу техніку потрібно трохи більше часу – до 5 годин.