Чистка теплообмінника газового котла

від 350 грн

Просто заповніть заявку, дайте відповіді на всі уточнюючі запитання по «чистка теплообмінника газового котла». Ми зв'яжемося з вами протягом декількох хвилин. По максимуму заповнена заявка, допоможе майстру назвати точну ціну, яка в основному не зміниться після завершення всіх робіт. За додаткову плату майстер може придбати потрібні матеріали. Виконавці стежать за чистотою та прибирають робоче місце.

Показати більше

Потрібна допомога з підбором майстра?

Просто зателефонуйте, або залиште заявку на підбір майстра

Залишити заявку на підбір

Ціни на чистку теплообмінників газових котлів

Назва послуги
Діапазон цін

Відгуки по чистці теплообмінників газових котлів

Середня оцінка: 0

На основі 0 відгуків

Щоб переконатися, що майстер виконав роботу добре, або розібратися у спірній ситуації збираємо зворотній відгук після кожного замовлення.

Попри велику кількість теплогенеруючого обладнання, газові котли, як і раніше, залишаються популярними і досить затребуваними. Таке обладнання можна зустріти у системі індивідуального чи централізованого теплопостачання. Пояснити частоту експлуатації даних агрегатів та підвищений споживчий попит нескладно, достатньо звернути увагу на їхню автоматизацію, ефективність та високий рівень безпеки.

Однак з часом на поверхні вторинного теплообмінника накопичується накип та інші шкідливі відкладення (на внутрішніх стінках). Якщо ігнорувати цю проблему та не почистити пристрій від сажі, відзначають дві поширені проблеми, характерні для техніки Арістон та інших брендів:

 1. Істотне зниження початкових показників продуктивності.
 2. Збільшені витрати енергії.

Пам'ятайте, що навіть кілька міліметрів сольових відкладень можуть стати серйозною причиною втрати теплопровідності на 20% і більше. Виправити ситуацію допоможе очищення теплообмінника та регулярне промивання двоконтурного котла. Таким чином, не потрібно замінити теплогенератор, що забезпечує суттєву економію для кожного користувача.

Особливості промивання теплообмінника

Прочищення бітермічного та інших видів теплообмінників є однією з найбільш популярних послуг на сервісі Мастер911. Це особливо актуально для користувачів двоконтурного опалювального обладнання, яке використовується не тільки для обігріву приміщень, але й для нагрівання необхідної кількості сантехнічної води.

Однак виконати всі завдання самостійно в домашніх умовах, не вдаючись при цьому до допомоги професіоналів, практично неможливо. Відсутність спеціального обладнання та реагентів призводить до таких можливих наслідків:

 • Поломка теплообмінника без можливості подальшого відновлення.
 • Несправність інших елементів у конструкції.
 • Поломка газових агрегатів, що призводить до дорогих ремонтних робіт.

Всі наслідки призводять до одного – додаткові фінансові витрати з метою відновлення робочих можливостей газового обладнання. Щоб унеможливити подібні проблеми, необхідно викликати фахівця додому, ознайомившись з доступними цінами на сайті сервісу Мастер911.

Безпечне очищення котлів із застосуванням бустера

Виключити ймовірність пошкодження внутрішніх комплектуючих може лише професійна чистка теплообмінника газового котла вдома, замовити яке можна за вигідною вартістю на сервісі Мастер911. Адже для прочищення потрібно використовувати перевірені та високоякісні склади, які гарантують:

 • безпеку для всіх оточуючих, тому що не здатна проникати всередину приміщення;
 • безпеку для матеріалу, з якого виконано пристрій (реагенти роз'їдають відкладення, але не деформують оброблювані поверхні).

Всі реагенти, що використовуються, обов'язково проходять спеціальні лабораторні випробування на біорозкладність. В результаті вони були визнані екологічно безпечними, тому всі продукти реакції можна утилізувати шляхом їх змивання в каналізаційну систему.

Усі засоби для промивання, що використовуються фахівцями, не вважаються небезпечними для людини, для тварин і для навколишнього середовища в цілому. Під час проведення процедури склади не здатні вступати в реакцію з ущільнювачем.

Чому не варто проводити самостійну чистку теплообмінника

Основна причина, через яку слід відмовитися від самостійного виконання запланованих процесів, полягає у відсутності будь-яких знань та досвіду. А якщо ні, то можна посилити ситуацію, отримавши додаткові проблеми, які неодмінно призведуть до непередбачених фінансових витрат. Головні складнощі полягають у тому, що при підготовці до виконання поставлених завдань потрібно зробити правильні розрахунки концентрації розчину для очищення.

Замовляючи послугу чистка теплообмінника газового котла вдома, клієнт зможе ознайомитись з актуальними цінами, представленими у прайсі. За виконання всіх робочих процесів майстер обов'язково враховує особливості конструкції кожної моделі, підбираючи індивідуальний підхід. Таким чином, клієнт може бути впевнений, що всі завдання будуть виконані на високому рівні.

Кваліфіковані фахівці точно знають, яку концентрацію засобу потрібно використовувати, щоб позбавитися певної кількості накипу, всіляких відкладень. Перед початком роботи проводиться візуальний огляд, а у разі потреби – професійна діагностика із застосуванням певного набору інструментів та приладів.

Процес чищення від накипу: послідовність етапів

Визначившись із остаточною вартістю майбутнього обсягу запланованих робіт, майстер розпочинає вирішення поставлених завдань. Щоб не упустити важливі складові такої процедури, буде дотримано певної послідовності дій:

 1. Повне відключення агрегату від системи опалення, від центрального водопостачання, якщо йдеться про двоконтурне обладнання.
 2. Підключення відповідного обладнання до набору патрубків.
 3. Підготовляє необхідну кількість розчину для очищення з урахуванням технічних характеристик теплообмінника певної моделі котла.
 4. Перевіряє надійність і герметичність всіх з'єднань і починає процес промивання.
 5. Завершальний етап – утилізація продуктів реакції. Після цього в обладнання для промивання заливають чисту воду, за допомогою якої вдається позбавитися залишків реагенту.

Правильне виконання всіх етапів – це гарантія якісного промивання обладнання з метою його подальшої експлуатації у звичних умовах. Фахівці проконсультують кожного клієнта, розповідаючи про необхідність проведення такої профілактики, її частоти, враховуючи особливості експлуатації. Пам'ятайте про те, що часте очищення може призвести до серйозних наслідків, а тому потрібно дотримуватись певного графіка.

Ціна професійного промивання газового котла

Попри те, що на сайті сервісу доступний прайс із актуальними цінами послуги промивання теплообмінника газового котла, остаточна вартість залежатиме від наступного списку факторів:

 • Ступінь складності підключення спеціального обладнання для промивання до двоконтурного агрегату.
 • Частота проведення даної процедури, від якої залежить кількість шару накипу, що скупчився, та інших забруднень.
 • Об'єм теплообмінника, кількість використовуваного засобу.
 • Необхідність проведення додаткової розбирання устаткування.

Перед тим, як викликати фахівця додому, рекомендується заповнити заявку на сервісі, вказуючи точну модель агрегату з урахуванням бренду Navien Ace, Ferroli, Vaillant та інші. Дізнатися остаточну ціну можна після того, як фахівець зробить детальний огляд усієї конструкції, оцінюючи майбутній обсяг необхідних робіт для досягнення поставленої мети.

Чому потрібно звертатися за допомогою в сервіс Мастер911

Якщо потрібно знайти спеціалістів, які мають досвід роботи з газовим обладнанням від різних виробників, необхідно звернутися за допомогою на сервіс Мастер911. Для проведення процедури очищення достатньо заповнити заявку на сайті, вказавши номер телефону, своє ім'я та проблему, яку потрібно вирішити.

В результаті можна розраховувати на такий пакет переваг:

 • Швидкий вибір перевіреного фахівця певної кваліфікації.
 • Надання офіційних гарантій на всі виконані види робіт.
 • Безкоштовне страхування кожного замовлення.
 • Демократичні ціни, різні знижки та акції як для нових, так і для постійних клієнтів.
 • Можливість ознайомитись з відгуками про співпрацю зі спеціалістами від інших клієнтів.
 • Застосування екологічно безпечних засобів для промивання.

Майстер виїжджає на виклик із необхідним набором приладів, інструментів та засобів. Все це дозволяє йому негайно приступити до виконання поставлених завдань, не гаючи часу. Попередньо буде узгоджено оптимальні терміни очищення теплообмінника.