Ремонт мікрохвильовки у Нікополі

від 350—800 грн

Просто заповніть заявку, дайте відповіді на всі уточнюючі запитання по «ремонт мікрохвильовки». Ми зв'яжемося з вами протягом декількох хвилин. По максимуму заповнена заявка, допоможе майстру назвати точну ціну у Нікополі, яка в основному не зміниться після завершення всіх робіт. За додаткову плату майстер може придбати потрібні матеріали. Виконавці стежать за чистотою та прибирають робоче місце.

Показати більше

Прайс лист по ремонту мікрохвильовок

Назва послуги Середня вартість

Ремонт магнетрону мікрохвильовки

Ремонт плати управління мікрохвильовки

Цінові пропозиції по ремонту мікрохвильовок від найкращих майстрів у Нікополі

Олег null

Був(ла) на сайті месяц назад
+11

0 0 відгуків
Недостатньо даних для ціноутворення

Олексій null

Був(ла) на сайті месяц назад
+10

0 0 відгуків
Недостатньо даних для ціноутворення

Потрібна допомога з підбором майстра?

Просто зателефонуйте, або залиште заявку на підбір майстра

Залишити заявку на підбір

Ціни на ремонт мікрохвильовок у Нікополі

Назва послуги
Діапазон цін

Часті питання по ремонту мікрохвильовок у Нікополі

Відгуки по ремонту мікрохвильовок у Нікополі

Середня оцінка: 0

На основі 0 відгуків

Щоб переконатися, що майстер виконав роботу добре, або розібратися у спірній ситуації збираємо зворотній відгук після кожного замовлення.

Поширені несправності мікрохвильових печей:

 • У процесі роботи НВЧ печі перестає крутитися диск. Пошкодження матиме ряд прикрих явищ: виникнуть іскри, буде чути тріск, їжа почне пригоряти і т.д. Іноді причиною неполадки може стати як просте неправильне розміщення страви, блокування піддона, неадекватний розмір продукту, так і ковзання муфти на валу або несправність редуктора, що доведеться замінити новими.
 • Мікрохвильова піч погано прогріває їжу. З такою ситуацією найчастіше стикаються через малу напругу в мережі. Якщо в апаратури великий термін роботи, то причиною може бути згоряння лампи - магнетрона. Якщо це так, то технік її замінить, і таким чином поверне піч до робочого режиму.
 • Їжа не нагрівається взагалі. Якщо в НВЧ печі діє все необхідне: вентилятори, панель індикації, крутиться піднос, горять лампочки, але при цьому вона не розігріває, то причина в системі живлення. У таких випадках технік робить діагностику техніки з урахуванням специфіки НВЧ печей (назва бренду, термін роботи, функціонал), щоб визначити елемент, що вийшов з ладу. З ймовірністю зможете припустити, що не працює електромагнітна лампа (магнетрон).
 • Мікрохвильова піч (НВЧ) не запускається. Причин такої проблеми існує кілька. Наприклад: дефект проводки, що зреагував на навантаження запобіжник, аварійна розетка та інше. Чітко визначити поломку зуміє майстер з ремонту мікрохвильових печей вдома у Нікополі за результатами візуального огляду та виконання діагностичних робіт.

Необхідно звернути свою увагу на рекомендації щодо коректного, безпечного та правильного використання обладнання!

Маркетплейс Master911 може запропонувати оперативний, гарантійний та якісний ремонт НВЧ (мікрохвильової печі) на ваше замовлення у Нікополі: Sharp (Шарп), Delfa (Делфа), Saturn (Сатурн), Panasonic (Панасонік), Scarlett (Скарлет), Daewoo (Део, Деу), Samsung (Самсунг), Gorenje (Гореньє), LG (Елджі, Лджі), Bosch (Бош).

Фахівці сервісу побутового ремонту Master911

Майстри повинні пройти навчання та скласти іспит. З-поміж охочих претендентів лише 15% зможуть отримати досить високий прохідний бал: не менше 4,5.

Техніки Master911 докладно відповідають на всі питання, що виникли у замовника щодо того, що і яким чином у цьому випадку вони збираються виконувати, за необхідності забирають несправну апаратуру до майстерні та приходять із власними інструментами.

Під час виконання замовлення вони завжди ввічливі, не застосовують нецензурну лексику і не курять, після закінчення ремонту прибирають робоче місце.

Як вираховується вартість? Яка ціна ремонту мікрохвильової печі у Нікополі?

На етапі оформлення замовлення щоразу ставимо деталізуючі питання. На підставі прийнятих відомостей, ми зможемо зорієнтувати замовника, скільки коштує приблизно ремонт мікрохвильової печі у Нікополі. Якщо симптоми несправності досить розмиті, і чітко встановити причину без діагностичних робіт практично неможливо, отже, остаточна вартість заміни елементів НВЧ печі, що вибули з ладу, або ремонту у Нікополі визначиться нашим фахівцем виключно після приходу додому.

Ціни всіх стандартних робіт, які стосуються ремонту мікрохвильових печей, присутні в прайсі. Цей підхід гарантує, що наш клієнт попередньо бачитиме вартість ремонту мікрохвильової печі у Нікополі навіть до приїзду спеціаліста.

Що отримають наші замовники?

 • Швидкий приїзд фахівця за вказаною в заявці адресою.
 • Висока відповідальність за якість надання послуг. Якщо нашим фахівцем була допущена прикра помилка, телефонуйте, ми відразу виправимо всі виявлені дефекти.
 • Якісний, оперативний та гарантований сервіс побутової НВЧ печі у Нікополі. Наші фахівці постійно виконують ремонт та повний сервіс мікрохвильових печей у Нікополі, і це забезпечує їх практичний досвід та безумовну компетентність.

І, крім цього

 • Прийом заявок на виклик майстра виконується цілодобово, без вихідних та свят.
 • Неодмінне прибирання після завершення ремонтних робіт мікрохвильової печі входить до прейскуранта послуг наших фахівців.
 • Швидкий прихід майстра (зазвичай протягом трьох годин з моменту оформлення замовлення).
 • Комфортні види оплати. Розрахуватися за ремонт НВЧ печі вдома у Нікополі можливо як готівкою, так і безготівковим розрахунком або карткою банківської установи.
 • Гарантійні зобов'язання. Виконавець робіт кожному замовнику завжди надає офіційні гарантійні умови на види наданих послуг.
 • Зафіксована вартість. В укладеному договорі на ремонт мікрохвильової печі прозора ціна у Нікополі визначається, вона точно буде відповідати прейскуранту, і не може підлягати зміні.
 • Ваша страховка. Наші майстри пройшли верифікацію особистих паспортних даних. Якщо Вам довелося зіткнутися з несумлінним ставленням спеціаліста, зверніться до служби підтримки, і ми, безумовно, допоможемо вирішити проблемне питання.
 • Договірні відносини. Коли ремонт мікрохвильової печі у Нікополі успішно завершено, ми завжди надаємо замовнику акт про виконання сервісних послуг.
 • Об'єктивна вартість. Оплата послуг цілком і повністю відповідає вмінню спеціаліста.

Виконуємо роботи у Нікополі з виїздом по Дніпропетровській області

Цікавить якісний, недорогий та оперативний ремонт побутових мікрохвильових печей вдома у Нікополі? Звертайтеся до Master911. Незалежно від проблеми, з якою ви зіткнулися: сталося пошкодження конденсатора, не спрацьовує реле, виявились проблеми з електроживленням чи щось інше – наші грамотні фахівці можуть допомогти врегулювати питання!

Працюємо з виїздом у селища, села, міста по Дніпропетровській області

У багатьох селищах, містах, селах області (Верхньодніпровськ, Павлоград, Підгородне, Кам'янське, Вільногірськ, Верхівцеве, Кривий Ріг, Дніпро, Новомосковськ, Нікополь, Марганець, Першотравенськ, П'ятихатки, Жовті Води, Синельникове, Солоне, Карнаухівка, Магдалинівка, Аули, Кринички, Широке) побутовий сервіс Master911 має своїх фахівців, тобто можете розраховувати на оперативний, оптимальний за ціною та забезпечений гарантією ремонт мікрохвильової печі. Оплата для наших замовників виявиться дешевшою внаслідок економії на транспортних витратах.

Робота ведеться в приміських зонах Нікополя

Прибуття досвідченого майстра в передмістя Нікополя (Покров, Марганець, Чортомлик, Червоногригорівка, Олександрівка, Мусіївка, Кам'янське, Придніпровське, Чкалове) може забрати трохи більше часу - майже п'ять годин.

Ми працюємо по м. Нікополь

Якщо Ви проживаєте в межах м. Нікополь, тоді можна чекати на прибуття майстра вже протягом 3 годин з моменту поданої заявки.