Встановлення посудомийної машини у Стрию

від 350 грн

Просто заповніть заявку, дайте відповіді на всі уточнюючі запитання по «встановлення посудомийної машини». Ми зв'яжемося з вами протягом декількох хвилин. По максимуму заповнена заявка, допоможе майстру назвати точну ціну у Стрию, яка в основному не зміниться після завершення всіх робіт. За додаткову плату майстер може придбати потрібні матеріали. Виконавці стежать за чистотою та прибирають робоче місце.

Показати більше

Прайс лист по встановленню посудомийних машин

Назва послуги
Середня вартість

Потрібна допомога з підбором майстра?

Просто зателефонуйте, або залиште заявку на підбір майстра

Залишити заявку на підбір

Ціни на встановлення посудомийних машин у Стрию

Назва послуги
Діапазон цін

Ремонт посудомийних машини

від 350 грн

Встановлення посудомийних машин

від 350 грн

Часті питання по встановленню посудомийних машин у Стрию

Відгуки по встановленню посудомийних машин у Стрию

Середня оцінка: 0

На основі 0 відгуків

Щоб переконатися, що майстер виконав роботу добре, або розібратися у спірній ситуації збираємо зворотній відгук після кожного замовлення.

Установка та підключення досвідченим техніком посудомийки - запорука її успішної, тривалої та надійної експлуатації.

Компетентне здійснення монтажних робіт включає кілька неухильних пунктів:

 • Розпакування обладнання та ретельний огляд на наявність комплектуючих і, крім того, для виявлення дефектів: вм'ятин, тріщин або подряпин.
 • Варіант вибору зони установки повинен проводитися уважно, незалежно від моделі. Поверхня підлоги вибирається ідеально рівною та міцною, для того, щоб гарантувати горизонтальне та стійке положення.
 • Вбудована посудомийна машина (здійснення установки у Стрию) з метою запобігти перевантаженню повинна бути забезпечена окремою вологостійкою розеткою.
 • Наступним кроком установки посудомийної буде монтаж зливу. Необхідна висота, де злив повинен бути встановлений, на рівні не більше сімдесяти сантиметрів від поверхні підлоги, а дозволена довжина цього шланга, яка забезпечує коректність експлуатації зливного насоса - до півтора метра.
 • Заключна фаза сервісної послуги - установка декоративної панелі.

Незалежно від моделі техніки, після монтажних робіт, технік перевіряє надійність всіх стиків. Після цього техніку включають в електромережу та здійснюють пробний запуск машини (без посуду). Під час тестового циклу перевіряють, чи є протікання в момент забору та зливу води.

Сервіс домашнього ремонту Master911 надає якісний монтаж посудомийної домашньої машини у Стрию: Indesit (Індезіт), Bosch (Бош), Candy (Кенді), Beko (Беко), Siemens (Сіменс), Gorenje (Гореньє), Electrolux (Електролюкс), Zanussi (Зануссі) та інших марок.

Технік сервісу Master911

Для того, щоб отримати допуск до роботи та надання послуг, кожен з наших майстрів спершу пройшов професійне навчання та склав екзамен на досить високу оцінку - 4,5 бали.

У результаті з однієї сотні кандидатів "відсіюється" майже 75-80 осіб.

Наші майстри відповідально, з повною віддачею та сумлінно ставляться до своїх обов'язків, не курять, пунктуальні, ввічливі, не вживають непристойну лексику, і завжди підтримують чистоту в робочій зоні. Під час роботи техніки застосовують власні інструменти, витратні матеріали, але при виникненні необхідності, вони забирають несправну техніку в сервісну майстерню.

Як формується ціна під'єднання та монтажу вбудованих посудомийних машин у Стрию?

Важливе правило роботи сервісу побутового ремонту Master911 - прозоре та зрозуміле формування розцінки. Саме тому вартість всіх типових послуг, без закупівельної ціни автотранспортних витрат і замінених запчастин, наведена в прайсі.

Під час звернення клієнта наші менеджери завжди ставлять уточнювальні питання. Прийняті дані дають можливість нам дати замовнику першу консультацію та встановити орієнтовну оплату необхідних сервісних послуг. Таким чином, коли мова ведеться про типові роботах, як, наприклад, установка або ж підключення вбудовуваної посудомийки у Стрию - вартість відома відразу.

У певних випадках ознаки поломки занадто нечіткі, що взагалі не може дозволити віддалено визначити причину виходу з ладу обладнання. Після прибуття майстра та виконання ним діагностики буде встановлена вартість, яка збігається із зазначеною в прайсі.

Що Ви отримуєте?

 • Екстрений виїзд досвідченого майстра додому.
 • Відповідаємо за якісний рівень послуг. Нами регулярно здійснюється контроль якості робіт, що виконуються нашими професіоналами. Тому, при виявленні дефектів, похибок, недоліків в службі фахівців - телефонуйте в наш сервіс, і ми виправимо трапилися промахи.
 • Професійна установка, а також можливо первинний пуск, налагодження та підключення. Фахівці маркетплейсу Master911 щодня працюють з марками різних виробників, що є гарантією їх солідного досвіду.

Крім цього

 • Чесна, доступна ціна. Підрахунок послуг повністю відповідає майстерності фахівця.
 • Дотримання порядку в робочій зоні. Коли монтаж посудомийки у Стрию закінчиться, майстер обов'язково виконує прибирання.
 • Дотримання гарантійних умов. Ми готові надати сертифікат гарантії на послуги та блоки, запчастини, деталі, замінені в процесі робіт.
 • Договір. По завершенні робіт ми надаємо акт про виконання послуг.
 • Страховка. Всі техніки попередньо проходять перевірку особистих даних. Отже, якщо Ви зустрілися з грубістю - телефонуйте в нашу службу.
 • Оплата послуг приймається будь-яким підходящим способом - безготівковим перерахуванням або готівкою
 • Терміновий приїзд техніка (в середньому через 3-4 години з моменту виклику).
 • Ми приймаємо заявки 24/7, а також у святкові дні.
 • Фіксована в договорі вартість. Наприклад, монтаж вашої кухонної посудомийки, ціна якого вказана в прейскуранті, фактично не підлягає зміні.

Монтаж і підключення вбудовуваної посудомийної техніки. Працюємо у Стрию з виїздом на виклик по Львівській області.

Потрібно професійна установка, налаштування та підключення посудомийки у Стрию - телефонуйте в сервіс побутового ремонту Master911. Досвідчений фахівець прибуде за вказаною вами адресою та за короткий час виконає необхідну послугу.

Працюємо в м. Стрий

Якщо Ви живете в районах міста Стрий, то очікуйте на приїзд фахівця протягом 3-х годин з часу подачі заявки. Це забезпечує гарантію, що налагодження, встановлення, налаштування буде здійснено у встановлений термін.

Ми працюємо в передмісті Стрия

Тим, хто живе в передмістях Стрия (), чекати майстра, який зробить професійну установку вбудованої посудомийки у Стрию, доведеться трохи довше - приблизно чотири-п'ять годин.

Ми працюємо по Львівській області

Сервіс побутового ремонту Master911 має кваліфікованих фахівців в більшості населених пунктів Львівської області (Турка, Сколе, Моршин, Трускавець, Борислав, Стрий, Стебник, Новий Калинів, Броди, Городок, Буськ, Комарно, Кам'янка-Бузька, Дубляни, Миколаїв, Рава-Руська, Перемишляни, Пустомити, Бібрка, Новояворівськ, Мостиська, Золочів, Судова Вишня, Яворів, Самбір, Рудки, Глиняни, Жовква, Хирів, Старий Самбір, Добромиль, Дрогобич, Радехів, Соснівка, Червоноград, Новий Розділ, Великі Мости, Белз, Жидачів, Сокаль, Винники, Львів, Ходорів, Великий Любінь, Новий Яричів, Східниця, Славське, Підбуж, Журавно, Меденичі, Брюховичі, Рудно, Гірник, Магерів, Куликів, Шкло, Івано-Франкове, Щирець, Запитів, Олесько, Красне, Підкамінь, Поморяни). У зв'язку з цим, ціна монтажу виявиться нижче, внаслідок економії на транспортних витратах. Крім того, ви можете сподіватися на прихід фахівця в день оформлення замовлення.