Ремонт газової колонки у Стрию

від 350 грн

Майстри нашого сервісу мають високу кваліфікацію та значний досвід у обслуговуванні, діагностиці та ремонту газових колонок на дому різного ступеня складності. Є досвід ремонту всіх брендів та моделей. Працюємо у місті Стрий та передмісті з виїздом по Львівській області.

Показати більше

Потрібна допомога з підбором майстра?

Просто зателефонуйте, або залиште заявку на підбір майстра

false
Залишити заявку на підбір

Ціни на ремонт газових колонок у Стрию

Назва послуги
Діапазон цін

Ремонт газових колонок

від 350 грн

Встановлення газових колонок

від 350 грн

Чистка газових колонок

від 400 грн

Діагностика газових колонок

від 350 грн

Заміна газових колонок

від 350 грн

Часті питання по ремонту газових колонок у Стрию

Відгуки по ремонту газових колонок у Стрию

Середня оцінка: 0

На основі 0 відгуків

Щоб переконатися, що майстер виконав роботу добре, або розібратися у спірній ситуації збираємо зворотній відгук після кожного замовлення.

Пошкодження газового водонагрівача доставляє ряд проблем. Головним питанням буде вдалий пошук майстра, який би міг полагодити газовий агрегат.

Ремонт проточного газового водонагрівача

При виявленні неполадки в процесі експлуатації будь-якого газового агрегату, в т.ч. і колонок, ні за яких обставин не допускаються самостійні спроби проведення ремонту. Всілякі роботи, будь то діагностичне обстеження, монтаж газової колонки, усунення несправності або технічне обслуговування, зобов'язаний проводити професіонал з необхідними технічними здібностями, навичками, знаннями, спецдопуском.

Яким чином проводиться технічне обслуговування, виправлення неполадки або діагностика

Приїхавши на замовлення до клієнта, технік з виправлення газової колонки виконує діагностику, візуальний огляд і перевірку працездатності агрегату. За результатом обговорення й узгодження з замовником ціни, характеру неполадки, обсягу робіт, починає ремонт.

Поширені збої в роботі газової колонки

Як вказує статистика, більшість несправностей газових водонагрівачів стає причиною невиконання умов, зазначених виробником в інструкції, порушення правил експлуатації складної техніки, несвоєчасного техобслуговування.

В замовленнях досить часто фігурують такі несправності газових колонок:

 • з обладнання капає вода;
 • колонка не загоряється або полум'я відразу після запалювання згасає;
 • недостатній напір води;
 • газова колонка коптить, падає чорна сажа;
 • під час роботи обладнання чуються різні звуки, схожі на удари, міні-вибухи або потріскування;
 • недостатній підігрів води, оскільки температура її не відповідає встановленій;
 • відчувається типовий запах газу.

Більшості несправностей можна уникнути, якщо систематично робити профілактику, плановий огляд і чистку газової колонки.

В сервіс послуг Master911 можна звертатися в будь-який час доби для отримання професійної консультації й виклику майстра з ремонту газових колонок у Стрию для проведення повного ряду діагностичних та профілактичних робіт.

Чому клієнти обирають нас?

 • Фіксована розцінка. Вартість ремонту газової колонки відповідає прайсу й не змінюється після приїзду.
 • Чистота. Наведення порядку після завершення ремонту, в послуги входить обов'язкове прибирання місця роботи.
 • Розумні розцінки. У нас обґрунтовані, середньоринкові та прозорі ціни на ремонт газових колонок у Стрию, які відповідають досвіду техніка. Ви точно дізнаєтеся вартість послуги задовго до прибуття техніка нашого сервісу.
 • Екстрений виїзд майстра. Приїжджаємо за потрібною адресою через три години.
 • Режим 24/7 на приймання замовлень. Звертайтеся по допомогу в будь-який час.
 • Гарантія. Гарантовані зобов'язання техніка за надані послуги й замінені прилади, деталі, запчастини.
 • Комфортна оплата. Можливі варіанти оплати готівкою, банківською картою або безготівковим переказом.
 • Договір. Після закінчення робіт видаємо касовий чек і акт про надання сервісних послуг.

З сервісом обслуговування та термінового ремонту газової колонки у Стрию Master911 ви можете захистити себе від недосвідчених, некомпетентних, неперевірених фахівців, а також підстрахуватися від надлишкових витрат на виконання робіт. Ми контролюємо хід всього процесу, допомагаємо при розв'язанні найрізноманітніших спірних випадків і відповідально ставимося до підбору виконавців, з якими співпрацюємо.

Ми лагодимо проточні водонагрівачі всіх моделей, різного віку й марок

Сервіс побутових послуг Master911 оформляє заявки на виконання повного ряду робіт з технічного обслуговування, діагностування і налагодження проточного газового водонагрівача різного рівня складності (від установки до ремонту блоку управління, теплообмінника чи електромагнітного клапана газової колонки) від всіх компаній-виробників: Ферролі (Феролі / Ferroli), Кайзер (Kaiser), АЕГ (AEG), Херманн (Hermann), Матрікс (Matrix), Міле (Miele), Демрад (Demrad), Крауф Хейзен (Krauf Heizen), Рока (Roca), Данко (Danko), Юнкерс (Junkers), Селена (Selena), Нескар (Neckar), Атон (Aton), Росс (Ross), Електролюкс (Electrolux), Астон (Aston), Бош (Bosch), Беретта (Берета / Beretta), Термо Альянс (Thermo Alliance), Львів, Термона (Thermona), Піраміда (Pyramida), Термолайн (Termoline), Аквахіт (Aquaheat), Грандіні (Grandini), Рода (Roda), Горенье (Gorenje), Крауф (Krauf), Віссманн (Вісман / Viessmann), Вестен (Westen), Зануссі (Занусі / Zanussi), Арістон (Ariston), Роктерм (Rocterm), Діон (Dion), Еталон (Etalon), Нева (Neva), Саванна (Савана / Savanna), Іммергаз (Immergas), Мілла (Міла / Milla), Протерм (Protherm), Вайллант (Вайлант / Vaillant), Самсунг (Samsung), Мора (Mora), Термекс (Thermex), Атлантік (Atlantic), Новатек (Nova Tec), Термет (Termet), Сеньор Дюваль (Saunier Duval), Сакура (Sakura), Аміна (Amina) й інших.

Вартість ремонту газових колонок у Стрию

Ціна типових (стандартних) послуг, що надаються з налагодження, а також установки й заміни газової колонки у Стрию відома до приїзду фахівця, якщо аварія нестандартна (нетипова), в такому випадку сума підраховується після закінчення діагностики. Тільки подібним методом можливо діагностувати пошкодження і зрозуміти, якого типу потрібні послуги (наприклад, ремонт електромагнітного клапана, водяного вузла чи редуктора газової колонки). При формуванні кошторису приймається в облік ціна запчастин, пристроїв, компонентів, витратних матеріалів, які підлягають заміні, складність неполадки й загальний масштаб потрібних робіт.

Прибуваємо за викликом абсолютно в усі передмістя й райони м. Стрия

Ми готові надавати повний перелік побутових послуг для всіх районів м. Стрия. Сервіс перевірених майстрів Master911 оформляє замовлення на виконання якісного, безпечного та швидкого ремонту проточного водонагрівача цілодобово.

Виїзд по території м. Стрия

Якщо ви живете в межах Стрия, то вже через 3-4 години після оформлення замовлення за потрібною адресою прибуває наш досвідчений, перевірений і кваліфікований технік.

Виїзд майстра в передмістя Стрия

У випадку, якщо наш клієнт знаходиться в передмісті Стрия, приїзд фахівця може зайняти приблизно чотири-шість годин.

Виїзд по Львівській області

У більшості сіл, селищ, міст Львівської області (Турка, Сколе, Моршин, Трускавець, Борислав, Стрий, Стебник, Новий Калинів, Броди, Городок, Буськ, Комарно, Кам'янка-Бузька, Дубляни, Миколаїв, Рава-Руська, Перемишляни, Пустомити, Бібрка, Новояворівськ, Мостиська, Золочів, Судова Вишня, Яворів, Самбір, Рудки, Глиняни, Жовква, Хирів, Старий Самбір, Добромиль, Дрогобич, Радехів, Соснівка, Червоноград, Новий Розділ, Великі Мости, Белз, Жидачів, Сокаль, Винники, Львів, Ходорів, Великий Любінь, Новий Яричів, Східниця, Славське, Підбуж, Журавно, Меденичі, Брюховичі, Рудно, Гірник, Магерів, Куликів, Шкло, Івано-Франкове, Щирець, Запитів, Олесько, Красне, Підкамінь, Поморяни) є наші перевірені, досвідчені, підготовлені виконавці, завдяки чому на прихід майстра можна чекати в день подачі заявки на виклик. Оформляючи замовлення на сервісні послуги з ремонту газових колонок у Стрию у наших професіоналів, ви збережете автотранспортні витрати, нерви й час. Оскільки в сезонний період можлива висока завантаженість, то виклик може перенестися на один день.