Ремонт кондиціонера у Стрию

від 350 грн

Просто заповніть заявку, дайте відповіді на всі уточнюючі запитання по «ремонт кондиціонера». Ми зв'яжемося з вами протягом декількох хвилин. По максимуму заповнена заявка, допоможе майстру назвати точну ціну у Стрию, яка в основному не зміниться після завершення всіх робіт. За додаткову плату майстер може придбати потрібні матеріали. Виконавці стежать за чистотою та прибирають робоче місце.

Показати більше

Прайс лист по ремонту кондиціонерів

Назва послуги Середня вартість

Ремонт зовнішнього блоку кондиціонера

Заправка мобільного кондиціонера

Заміна дренажної трубки кондиціонера

Заміна випаровувача кондиціонера

Заміна конденсатора в кондиціонері

Заміна фільтра кондиціонера

Установка дренажного насоса кондиціонера (монтаж)

Ремонт випаровувача кондиціонера

Ремонт насоса кондиціонера

Ремонт плати управління кондиціонера (модуль)

Ремонт трубок кондиціонера

Ремонт чотирьох ходового клапана кондиціонера

Чистка дренажної системи кондиціонера (промивка)

Чистка випаровувача кондиціонера

Ремонт дренажної системи кондиціонера

Ремонт пульта керування кондиціонером

Потрібна допомога з підбором майстра?

Просто зателефонуйте, або залиште заявку на підбір майстра

Залишити заявку на підбір

Ціни на ремонт кондиціонерів у Стрию

Назва послуги
Діапазон цін

Часті питання по ремонту кондиціонерів у Стрию

Відгуки по ремонту кондиціонерів у Стрию

Середня оцінка: 0

На основі 0 відгуків

Щоб переконатися, що майстер виконав роботу добре, або розібратися у спірній ситуації збираємо зворотній відгук після кожного замовлення.

У числі нарікань, проблем, незручностей і скарг на порушення в роботі кондиціонерів, які вказуються користувачами в замовленнях, досить часто звучать такі:

 • Спліт-система не охолоджує, а дує теплим повітрям. Якщо дме тепло, є кілька варіантів причин: неправильно виставлена температура на електронному модулі управління, недостатня кількість фреону в системі, несправність компресора (потрібна заміна або ремонт), знижена напруга в мережі або забруднення фільтрів.
 • Спліт-система з недостатньою ефективністю освіжає повітря в кімнаті. Причиною цього можуть послужити забруднені фільтри або погана прохідність капілярного трубопроводу, налипання сміття на турбіну внутрішнього блоку, засмічення теплообмінника (випарника), неповний обсяг фреону, пошкодження датчиків.
 • З внутрішнього блоку кліматичного обладнання випливає накопичений конденсат. Скупчення конденсату можливе внаслідок прорахунків, випадково допущених при монтуванні випарника (внутрішнього блоку), забруднення фільтра випарника або забитих дренажних трубок.
 • Через короткий час після запуску кондиціонер вимикається. Суть питання може полягати як у некоректному налаштуванні функцій, так і в більш серйозних проблемах, наприклад, при несправності модуля управління, перегріві компресора, критичному рівні холодагента (фреону), несправності датчиків і т. д.
 • В процесі роботи спліт-система видає досить сильний гул. Такий шум може стати результатом тривалої експлуатації кондиціонера без дотримання інструкції планового обслуговування. Можливі причини: зношення підшипника крильчатки, тріск, вироблений помпою для відведення конденсату, механічний дотик елементів кондиціонера з найближчими вузлами, засмічення трубок холодильного контуру, розбалансування вентилятора на зовнішньому блоці.
 • Не працює кондиціонер. Основними причинами, чому це відбувається, можуть бути такі: вихід з ладу електронного модуля управління, поломка компресора, проблема з клапаном, що змінює циркуляцію фреону, витікання фреону або забивання фільтра внутрішнього блоку. Іноді кліматичне обладнання ввімкнути зовсім не вдається, в такому випадку просто встановіть нові елементи живлення в пульт.

Важливі поради

 • Не користуйтеся пошкодженим кондиціонером. Спочатку спліт-система буде лише "барахлити", і якщо ігнорувати неправильну роботу приладу, це загрожує обернутися великими проблемами, а іноді і необхідністю в дорогому, трудомісткому, складному капітальному ремонті.
 • Не ремонтуйте кондиціонер самостійно. Діагностикою, обслуговуванням, налаштуванням, а також встановленням може зайнятися тільки компетентний фахівець. Спроби виявити самим, де причина некоректної роботи, можуть викликати ускладнення несправності, що неодмінно зажадає дорожчого, капітального та складного ремонту в майбутньому.
 • Не користуйтеся службами сервісу сумнівних фахівців. Приймаючи рішення запросити техніка додому, важливо вибрати той варіант, де виконавець, а також сервіс кондиціонерів будуть нести відповідальність за якість деталей, вузлів, блоків, а найважливіше - за надані послуги. Наскільки показує практика, люди, які прагнуть заощадити (в гуглі вводять в пошук "ремонт кондиціонерів швидко, недорого, якісно"), надалі зустрічаються з таким фактом, коли "відремонтована" підозрілими виконавцями побутова техніка незабаром допускає збій у роботі, а от з майстром відсутній зв'язок, або він не бажає приїжджати за гарантією. І в результаті досить часто доводиться звертатися за допомогою до професійних, досвідчених, перевірених фахівців, які роками працюють із сервісом з ремонту кондиціонерів у Стрию Master911.

Особливості послуги

Ми здатні виконати ремонт побутових кондиціонерів у Стрию будь-якого рівня складності, а також весь комплекс інших супутніх сервісних послуг: налаштування, монтаж, запуск кліматичного агрегату.

Ми обслуговуємо, ремонтуємо побутові кондиціонери всіх відомих компаній-виробників: Купер&Хантер (Cooper&Hunter), Електролюкс (Electrolux), Сатурн (Saturn), Неокліма (Neoclima), Тенко (Tenko), Кайзер (Kaiser), Грее (Gree), Віссманн (Вісман / Viessmann), Бош (Bosch), Дніпро, Сенсей (Sensei), Протерм (Protherm), Самурай (Samurai), Міцубісі (Mitsubishi), Ханса (Hansa), Данко (Danko), Галанз (Galanz), Дайкін (Daikin), Вайллант (Вайлант / Vaillant), Тошиба (Toshiba), Лібхерр (Liebherr), Део (Daewoo), Зануссі (Занусі / Zanussi), Ферролі (Феролі / Ferroli), Делфа (Delfa), Горенье (Gorenje), Арістон (Ariston), Мідеа (Midea), Вестфрост (Vestfrost), Астон (Aston), Панасонік (Panasonic), Осака (Osaka), Беко (Beko), Самсунг (Samsung), Коспел (Kospel), Атон (Aton), ЛЖ (LG), Деккер (Декер / Dekker) і т. д.

Будь-який замовник, який звернувся до нас, отримує чимало приємних бонусів:

 • Прийнятні ціни. У нас розумні ціни, відповідні досвіду майстра;
 • Екстрений прихід. Приїжджаємо через 2,5-3 години;
 • Фіксована ціна. Загальна вартість сервісних послуг відповідає затвердженим цінами;
 • Гарантія. Виконання гарантійних зобов'язань на надані послуги та встановлені блоки, запчастини, деталі, вузли;
 • Цілодобове приймання заявок. Працюємо 24/7, звертайтеся в будь-який час;
 • Чистота, пунктуальність, ввічливість, акуратність. Обов'язкове прибирання робочого місця після ремонту;
 • Варіанти оплати. Можливість розрахунку за послуги банківською карткою, безготівковим переказом або готівкою;
 • Договір. По закінченні ремонтних робіт заповнюється акт виконаних послуг.

Важливо пам'ятати, що наш Сервіс послуг надійних майстрів Master911 надає допомогу двом сторонам у підготовці необхідної документації, а також спірних питаннях.

Як зробити заявку на виклик майстра у Стрию?

 1. Подача замовлення. Оформити замовлення майстра з ремонту кондиціонера у Стрию можна на інтернет-сайті або за дзвінком.
 2. Уточнювальні питання. При складанні заявки потрібно відповісти на запитання диспетчера. Потім менеджер дасть відповідь на ваше запитання: "Яка ціна обслуговування кондиціонерів у Стрию?".
 3. Виїзд фахівця додому. Зазвичай протягом трьох годин після оформлення заявки технік прибуває за потрібною адресою.

Виїжджаємо у всі райони Стрия та в передмістя

У тому випадку, якщо вам потрібні послуги з ремонту кондиціонера у Стрию, телефонуйте нам в сервіс побутових послуг Master911.

Виїзд в передмістя

Якщо вам треба запросити техніка в передмістя Стрия (), то прихід виконавця може зайняти трохи більше часу.

Виїзд майстра по Львівській області

Беремо заявки на виїзди в пункти області (Турка, Сколе, Моршин, Трускавець, Борислав, Стрий, Стебник, Новий Калинів, Броди, Городок, Буськ, Комарно, Кам'янка-Бузька, Дубляни, Миколаїв, Рава-Руська, Перемишляни, Пустомити, Бібрка, Новояворівськ, Мостиська, Золочів, Судова Вишня, Яворів, Самбір, Рудки, Глиняни, Жовква, Хирів, Старий Самбір, Добромиль, Дрогобич, Радехів, Соснівка, Червоноград, Новий Розділ, Великі Мости, Белз, Жидачів, Сокаль, Винники, Львів, Ходорів, Великий Любінь, Новий Яричів, Східниця, Славське, Підбуж, Журавно, Меденичі, Брюховичі, Рудно, Гірник, Магерів, Куликів, Шкло, Івано-Франкове, Щирець, Запитів, Олесько, Красне, Підкамінь, Поморяни).

Виїзд по місту у Стрию

У тому випадку, якщо ви проживаєте в межах міста Стрия, то в середньому через 3 години після оформлення заяви на вашу адресу прибуває наш висококваліфікований фахівець.

Для замінених запасних частин та всього комплексу наданих робіт забезпечуються всі умови гарантійного ремонту.