Чистка кондиціонера у Полтаві

від 350 грн

Просто заповніть заявку, дайте відповіді на всі уточнюючі запитання по «чистка кондиціонера». Ми зв'яжемося з вами протягом декількох хвилин. По максимуму заповнена заявка, допоможе майстру назвати точну ціну у Полтаві, яка в основному не зміниться після завершення всіх робіт. За додаткову плату майстер може придбати потрібні матеріали. Виконавці стежать за чистотою та прибирають робоче місце.

Показати більше

Прайс лист по чистці кондиціонерів

Назва послуги Середня вартість

Чистка зовнішнього блоку кондиціонера

Частка внутрішнього блоку кондиціонера

Чистка кондиционера (обслуговування)

Повторне вальцювання (розвальцювання) внутрішнього блоку

Повторне вальцювання (розвальцювання) зовнішнього блоку

Цінові пропозиції по чистці кондиціонерів від найкращих майстрів у Полтаві

Олексій null

Був(ла) на сайті місяць тому
+9

0 0 відгуків
Недостатньо даних для ціноутворення

Сергій В

Був(ла) на сайті місяць тому
+12

0 0 відгуків
Недостатньо даних для ціноутворення

Потрібна допомога з підбором майстра?

Просто зателефонуйте, або залиште заявку на підбір майстра

Залишити заявку на підбір

Ціни на чистку кондиціонерів у Полтаві

Назва послуги
Діапазон цін

Часті питання по чистці кондиціонерів у Полтаві

Відгуки по чистці кондиціонерів у Полтаві

Середня оцінка: 0

На основі 0 відгуків

Щоб переконатися, що майстер виконав роботу добре, або розібратися у спірній ситуації збираємо зворотній відгук після кожного замовлення.

Виходячи зі статистики, досвіду та практики майстрів, часто незадовільна робота або ж несправність кліматичної техніки виступає наслідком невиконання очищення та своєчасного обслуговування домашніх агрегатів, рекомендованих виробником. У цій публікації ми докладно розповімо, як виконується заправка, повний сервіс та професійна чистка вашого домашнього кондиціонера у Полтаві.

Найбільш поширені поломки

  • Під час експлуатації спліт-система видає досить сильний тріск, гул, шум або сторонні звуки. Не варто нехтувати подібною "ознакою", проблема може посилитися й викликати необхідність заміни дорогих запчастин. Коли обладнання досить сильно шумить, все це говорить про тривалу експлуатацію кондиціонуючого приладу, не виконуючи рекомендацій виробника.
  • Кліматичне обладнання видуває в приміщення неохолоджене повітря. Крім певних факторів, у деяких ситуаціях некоректна робота агрегату пояснюється її засміченням. Найчастіше для того, щоб повернути пристрій у справний стан, допоможе не ремонт, а всього лише професійна чистка кондиціонера у Полтаві.
  • Побутовий прилад не повністю знижує температуру в кімнаті. Частою причиною такого служить відсутність систематичної чищення та мийки, звідси результат - засмічення пристрою брудом, цвіллю й пилом. Все це може виявитися забиванням капіляра або радіатора (теплообмінника), або забрудненням лопатей вентилятора. Визначити справжню причину, а потім виконати необхідні дії може тільки технік з обслуговування системи кондиціонування у Полтаві.
  • Почав капати конденсат з внутрішнього блоку кондиціонера. Головною причиною виникнення на блоці конденсату, слід вважати засмічення фільтра теплообмінника, помилки, допущені при монтажі обладнання або порушення відтоку.

Важливо! Планова повна санітарна обробка, чистка або профілактика зовнішнього та внутрішнього блоку, радіатора, а також фільтра кондиціонера у Полтаві кожне півріччя (вкінці й на початку сезону) буде запорукою тривалої та коректної роботи кліматичної апаратури. Але що ще більш важливо: виконання ряду заходів досвідченим майстром, спрямованих на очищення, дезінфекцію та профілактику техніки, здатні позбавити від поганого самопочуття й ризику недуг, спровокованих вдихуваним охолодженим повітрям, що надійшли з кондиціонуючого агрегату, де зібралися тополиний пух, побутовий пил, різний пилок, а крім того, мікроби, грибки й бактерії.

У такому випадку небажання запрошувати техніка з метою прочистити кондиціонер обернеться тяжкими наслідками й досить спірною економією!

Якщо вам потрібна термінова, професійна чистка побутового кондиціонера у Полтаві сервіс ремонту Master911 пропонує повний спектр послуг у техобслуговуванні апаратури від всіх популярних виробників: Кайзер (Kaiser), ЛЖ (LG), Сенсей (Sensei), Деккер (Декер / Dekker), Дніпро, Дайкін (Daikin), Делфа (Delfa), Бош (Bosch), Неокліма (Neoclima), Грее (Gree), Тошиба (Toshiba), Ханса (Hansa), Віссманн (Вісман / Viessmann), Део (Daewoo), Арістон (Ariston), Беко (Beko), Вайллант (Вайлант / Vaillant), Самсунг (Samsung), Мідеа (Midea), Галанз (Galanz), Горенье (Gorenje), Панасонік (Panasonic), Ферролі (Феролі / Ferroli), Зануссі (Занусі / Zanussi), Протерм (Protherm), Тенко (Tenko), Лібхерр (Liebherr), Вестфрост (Vestfrost), Самурай (Samurai), Осака (Osaka), Електролюкс (Electrolux), Данко (Danko), Міцубісі (Mitsubishi), Астон (Aston), Атон (Aton), Сатурн (Saturn), Коспел (Kospel).

Увага!

  • Не бажано користуватися послугами сумнівних "спеців". Прийнявши рішення заощадити на послугах професіонала, і вдаючись до допомоги підозрілого умільця, слід усвідомлювати, що звертаючись у надійний, перевірений і безпечний сервіс з налагодження приладів кондиціонування (наприклад, в наш сервіс), ви можете бути впевнені в тому, що після закінчення робіт зможете мати від техніка гарантію. А в разі необхідності заміни будь-яких деталей або запчастин, фахівець застосує винятково оригінальні, які рекомендуються виробником апаратури. Якщо ж майстер сумнівний, тоді ніяких зобов'язань за техніку він брати на себе не буде. І також, якщо система вийде з ладу, часто він відмовляється приходити по гарантії або з неперевіреними умільцями тепер уже немає зв'язку.
  • Виконувати чистку або мийку кліматичного пристрою своїми руками ми зовсім не радимо. Процедура, яка потребує наявності досвіду, професійних навичок і спеціалізованих знань. З цієї причини самостійні спроби почистити побутовий кондиціонер, переглянувши відеоролик на YouTube, в кращому разі не призведуть до належного ефекту, в гіршому ж можуть загострити ситуацію, що викличе потребу в замовленні майстра та, можливо, навіть ремонтних робіт.

Як складається вартість очистки пристрою кондиціонування?

Наш прайс визначається в результаті накопиченого досвіду. Ми точно розуміємо, скільки має коштувати та чи інша послуга. Розцінка безпосередньо залежить від певних моментів, часто найдорожчою деталлю в ремонті устаткування може виявитися плата управління, тільки і звичайний ремонт вимагає часу майстра на дорогу, діагностичні роботи та безпосередньо на роботу. Коли він витрачає двадцять хвилин для розв'язання проблеми, це, звичайно, не означає, що робота техніка знецінюється, адже ви будете оплачувати не витрачений час, а практичний досвід професіонала!

Тому наполегливо рекомендуємо вибирати надійних, компетентних і перевірених виконавців, на яких можна покластися!

Як зробити замовлення на промивку або чистку систем кондиціонування у Полтаві.

  1. Подача заявки. Оформити замовлення можна на веб-сайті або зателефонувавши.
  2. Відповісти на уточнювальні питання. Оформляючи замовлення, рекомендуємо дати детальну інформацію та відповісти на наші запитання. Після цього ми можемо зорієнтувати вас у тому, яка буде ціна проведення повної чистки кліматичного пристрою (кондиціонера) у Полтаві.
  3. Надання послуги. Орієнтовно через 3 години з часу оформлення заявки майстер прибуває за адресою та надає послуги.

Потрібна професійна термінова чистка або промивка систем кондиціонування у Полтаві. З ким ми працюємо?

Якщо Вас цікавить професійна промивка або чистка домашнього кондиціонера у Полтаві, звертайтеся в сервіс Master911.

Техніки виїжджають по місту у Полтаві.

В межах міста Полтава ми прагнемо до того, щоб приїжджати через 3-3,5 години після поданої заявки.

Працюємо на виїзді по Полтавській області

Виконавці сервісу домашнього ремонту Master911 проживають практично в усіх дрібних і великих населених пунктах Полтавської області (Горішні Плавні, Хорол, Глобине, Миргород, Решетилівка, Лохвиця, Пирятин, Карлівка, Лубни, Гребінка, Кобеляки, Гадяч, Диканька, Нова Галещина, Чутове, Котельва, Нові Санжари, Білики, Машівка, Ромодан, Семенівка, Велика Багачка, Гоголеве, Опішня, Шишаки), тому зазвичай приїжджаємо в день виклику. Якщо дуже велика завантаженість (перед початком сезону), ваш виклик, можливо, буде перенесений на іншу дату.

Виїзд майстра в передмістя Полтави.

Виїзд в приміську зону Полтави (Нові Санжари, Терешки, Копили, Судіївка, Мачухи, Розсошенці, Горбанівка, Зінці, Гожули, Супрунівка, Тахтаулове, Абазівка, Терентіївка, Нижні Млини, Мильці): прибуття майстра, ймовірно, буде займати приблизно 4-5 годин.