Чистка кондиціонера у Стрию

від 350 грн

Просто заповніть заявку, дайте відповіді на всі уточнюючі запитання по «чистка кондиціонера». Ми зв'яжемося з вами протягом декількох хвилин. По максимуму заповнена заявка, допоможе майстру назвати точну ціну у Стрию, яка в основному не зміниться після завершення всіх робіт. За додаткову плату майстер може придбати потрібні матеріали. Виконавці стежать за чистотою та прибирають робоче місце.

Показати більше

Прайс лист по чистці кондиціонерів

Назва послуги Середня вартість

Чистка зовнішнього блоку кондиціонера

Частка внутрішнього блоку кондиціонера

Чистка кондиционера (обслуговування)

Повторне вальцювання (розвальцювання) внутрішнього блоку

Повторне вальцювання (розвальцювання) зовнішнього блоку

Потрібна допомога з підбором майстра?

Просто зателефонуйте, або залиште заявку на підбір майстра

Залишити заявку на підбір

Ціни на чистку кондиціонерів у Стрию

Назва послуги
Діапазон цін

Часті питання по чистці кондиціонерів у Стрию

Відгуки по чистці кондиціонерів у Стрию

Середня оцінка: 0

На основі 0 відгуків

Щоб переконатися, що майстер виконав роботу добре, або розібратися у спірній ситуації збираємо зворотній відгук після кожного замовлення.

Як показала статистика, практика та багаторічний досвід фахівців, часто незадовільна робота або вихід з ладу спліт-систем виступає наслідком невиконання регулярного обслуговування та чищення фільтрів побутових агрегатів, ухваленого виробником. У цій публікації ми детально розповімо, як виконується якісний сервіс, професійна чистка та заправка кондиціонера вдома у Стрию.

Поширені поломки

  • Спліт-система видуває в приміщення тепле повітря. Серед окремих моментів, у багатьох ситуаціях подібна некоректність роботи пристрою пояснюється її забрудненням. Дуже часто, щоб повернути пристрій в робочий стан, потрібен не ремонт, а професійна чистка.
  • Тече кондиціонер. Головним причинним фактором появи на блоці конденсатної вологи, слід вважати порушення відтоку, помилки, допущені при установці апаратури або забруднення фільтра теплообмінника.
  • Під час експлуатації агрегат видає сильний тріск, гул, шум або нестандартні звуки. Не варто нехтувати таким "симптомом", ситуація здатна посилитися й вимагати заміни дорогих елементів. Якщо апаратура досить сильно тріщить, це може вказувати на тривалу експлуатацію кондиціонуючого приладу без дотримань рекомендацій виробника.
  • Побутовий прилад не достатньо знижує температуру в будинку. Досить частою причиною подібного є відсутність систематичної мийки та чистки та, як наслідок - забруднення техніки брудом, пилом і цвіллю. Це цілком може бути забивання капілярної трубки або теплообмінника, або забруднення лопатей вентилятора внутрішнього блоку. Визначити точну причину, а після цього виконати необхідні роботи може виключно технік з чищення кондиціонерів у Стрию.

Дуже важливо! Своєчасна санобробка, чистка або профілактика внутрішнього блоку, а крім того радіатора та фільтра кондиціонера у Стрию восени та навесні послужить запорукою коректної та довготривалої роботи кліматичної апаратури. Проведення комплексу робіт досвідченим виконавцем, які спрямовані на очищення, профілактику й дезінфекцію техніки, здатні позбавити від погіршення стану здоров'я та захворювань, спровокованих вдихуваним охолодженим повітрям, що подається кондиціонером, де скупчилися різний пилок, тополиний пух, побутовий пил, а також мікроби, бактерії та грибки.

У цьому випадку небажання запросити майстра з тією метою, щоб прочистити систему кондиціонування, обернеться серйозними проблемами та досить малоймовірною економією коштів!

Якщо вам потрібна професійна, недорога та термінова чистка побутового кондиціонера у Стрию, маркетплейс Master911 готовий надати весь набір послуг в області техобслуговування апаратури від всіх знаменитих компаній-виробників: Деккер (Декер / Dekker), Самурай (Samurai), Данко (Danko), Неокліма (Neoclima), Бош (Bosch), Астон (Aston), Сенсей (Sensei), Самсунг (Samsung), Протерм (Protherm), Міцубісі (Mitsubishi), Галанз (Galanz), Сатурн (Saturn), Горенье (Gorenje), Панасонік (Panasonic), Тошиба (Toshiba), Електролюкс (Electrolux), Арістон (Ariston), Коспел (Kospel), Ферролі (Феролі / Ferroli), Дайкін (Daikin), Вайллант (Вайлант / Vaillant), ЛЖ (LG), Віссманн (Вісман / Viessmann), Дніпро, Делфа (Delfa), Тенко (Tenko), Вестфрост (Vestfrost), Грее (Gree), Атон (Aton), Кайзер (Kaiser), Мідеа (Midea), Ханса (Hansa), Део (Daewoo), Беко (Beko), Лібхерр (Liebherr), Зануссі (Занусі / Zanussi), Осака (Osaka) і т.д.

Звертаємо вашу увагу!

  • Проводити очищення або промивання кондиціонерів своїми силами ми не рекомендуємо. Процедура вимагає практичного досвіду, спеціалізованих знань і технічних навичок. Саме тому самостійні зусилля вичистити домашній кондиціонер у Стрию, переглянувши відеозаписи на ютубі, у кращому випадку не приведуть до належного ефекту, в гіршому ж можуть загострити ситуацію, що потребують виклику майстра та навіть ремонту.
  • Не варто користуватися послугами підозрілих фахівців. Вирішивши заощадити на роботах професіонала, потрібно розуміти, що звернувшись у перевірений, надійний і безпечний сервіс з наладки кондиціонера (наприклад, в наш сервіс), ви можете бути цілком упевнені в тому моменті, що після завершення робіт отримаєте від майстра гарантії. І, крім того, якщо буде потрібна заміна якихось деталей або запасних частин, фахівець використає виключно фірмові, які рекомендуються виробником обладнання. У разі, якщо ж технік сумнівний, тоді практично ніяких зобов'язань за вашу техніку він брати на себе не буде.

Як створюється ціна на чистку системи кондиціонування?

Прайс сервісу Master911 формується завдяки досвіду. Ми точно знаємо, у скільки обходиться та чи інша послуга. Ціна залежить від безлічі факторів, найчастіше найдорожчим в проведенні ремонту обладнання може виявитися модуль управління, однак і простий ремонт зажадає часу фахівця на дорогу, перевірку та безпосередньо на роботу. Якщо він витрачає двадцять хвилин, щоб розв'язати проблему, це зовсім не означає, що справа майстра не надто оцінюється, оскільки ви оплачуєте не час, а досвід майстра!

Тому наполегливо радимо запрошувати надійних, перевірених і компетентних майстрів, яким зможете довіряти!

Як подати заявку на термінову чистку або промивку систем кондиціонування у Стрию.

  1. Оформлення заявки. Оформити замовлення ви зможете на нашому сайті або за телефоном.
  2. Надати необхідні дані й відповісти на важливі питання. Оформляючи замовлення, рекомендуємо відповісти на наші запитання. За отриманими даними ми можемо відповісти, яка ціна проведення повної чистки кондиціонера у Стрию.
  3. Надання послуг. У середньому протягом трьох годин після оформлення замовлення фахівець прибуває за потрібною адресою та готовий надати послуги.

Потрібна професійна чистка або миття кондиціонерів у Стрию. З ким ми працюємо?

Якщо Вас зацікавить професійна промивка або чистка побутового пристрою кондиціонування у Стрию, звертайтеся за допомогою до маркетплейс Master911.

Оперативний виїзд професіонала в передмістя Стрия.

Виїзд в передмістя Стрия (): приїзд майстра може зайняти приблизно 4-5 годин.

Виїзд по населених пунктах Львівської області

Наші майстри є у всіх дрібних і великих населених пунктах Львівської області (Турка, Сколе, Моршин, Трускавець, Борислав, Стрий, Стебник, Новий Калинів, Броди, Городок, Буськ, Комарно, Кам'янка-Бузька, Дубляни, Миколаїв, Рава-Руська, Перемишляни, Пустомити, Бібрка, Новояворівськ, Мостиська, Золочів, Судова Вишня, Яворів, Самбір, Рудки, Глиняни, Жовква, Хирів, Старий Самбір, Добромиль, Дрогобич, Радехів, Соснівка, Червоноград, Новий Розділ, Великі Мости, Белз, Жидачів, Сокаль, Винники, Львів, Ходорів, Великий Любінь, Новий Яричів, Східниця, Славське, Підбуж, Журавно, Меденичі, Брюховичі, Рудно, Гірник, Магерів, Куликів, Шкло, Івано-Франкове, Щирець, Запитів, Олесько, Красне, Підкамінь, Поморяни), тому зазвичай приходимо в той же день. Коли дуже велика завантаженість (перед початком сезону), виклик, можливо, перенесуть на інший день.

Виїзд майстра по місту у Стрию.

На території м. Стрий ми зазвичай приїжджаємо протягом 3 годин після поданої заявки.