Чистка кондиціонера у Житомирі

від 350 грн

Просто заповніть заявку, дайте відповіді на всі уточнюючі запитання по «чистка кондиціонера». Ми зв'яжемося з вами протягом декількох хвилин. По максимуму заповнена заявка, допоможе майстру назвати точну ціну у Житомирі, яка в основному не зміниться після завершення всіх робіт. За додаткову плату майстер може придбати потрібні матеріали. Виконавці стежать за чистотою та прибирають робоче місце.

Показати більше

Прайс лист по чистці кондиціонерів

Назва послуги Середня вартість

Чистка зовнішнього блоку кондиціонера

Частка внутрішнього блоку кондиціонера

Чистка кондиционера (обслуговування)

Повторне вальцювання (розвальцювання) внутрішнього блоку

Повторне вальцювання (розвальцювання) зовнішнього блоку

Цінові пропозиції по чистці кондиціонерів від найкращих майстрів у Житомирі

Іван П

Був(ла) на сайті місяць тому
+13

0 0 відгуків
Недостатньо даних для ціноутворення

Василь null

Був(ла) на сайті місяць тому
+10

0 0 відгуків
Недостатньо даних для ціноутворення

Віктор null

Був(ла) на сайті місяць тому
+10

0 0 відгуків
Недостатньо даних для ціноутворення

Потрібна допомога з підбором майстра?

Просто зателефонуйте, або залиште заявку на підбір майстра

Залишити заявку на підбір

Ціни на чистку кондиціонерів у Житомирі

Назва послуги
Діапазон цін

Часті питання по чистці кондиціонерів у Житомирі

Відгуки по чистці кондиціонерів у Житомирі

Середня оцінка: 0

На основі 0 відгуків

Щоб переконатися, що майстер виконав роботу добре, або розібратися у спірній ситуації збираємо зворотній відгук після кожного замовлення.

Як виявляє статистика, практика й досвід професіоналів, часто некоректна робота або ж збій в роботі кліматичної техніки виявляється нічим іншим, як причиною невиконання своєчасного обслуговування й очищення фільтрів домашніх приладів, рекомендованих виробником. У цій публікації ми докладно розповімо, як виконується заправка фреоном, якісний сервіс і професійна чистка спліт-системи (домашнього кондиціонера) у Житомирі.

Найпоширеніші неполадки

  • Під час експлуатації побутовий прилад випускає сильний шум, гул, тріск або нехарактерні звуки. Не можна нехтувати цим "симптомом", стан здатен загостритися й вимагати заміни досить дорогих запчастин. Якщо апаратура досить сильно тріщить, все це може вказувати на тривалу експлуатацію кондиціонера, не виконуючи інструкцій щодо експлуатації виробника.
  • Підтікає кондиціонер. Головною причиною появи вологи на внутрішньому блоці конденсату, потрібно вважати похибки, допущені при монтажі техніки, забруднення фільтра теплообмінника або виникнення перешкод для відтоку.
  • Кліматичний пристрій видає в кімнату неохолодженого повітря. Крім певних причин, у багатьох випадках подібна некоректність функціонування кліматичної апаратури обумовлена її засміченням. Найчастіше для того, щоб відновити пристрій, потрібен не ремонт, а всього лише компетентна чистка кондиціонера у Житомирі.
  • Побутовий прилад недостатньо знижує температуру в кімнаті. Визначити справжню причину та провести необхідні роботи може тільки фахівець з чищення системи кондиціонування у Житомирі. Досить частою причиною такого може послужити відсутність регулярної мийки та чистки, звідси результат - засмічення пристрою брудом, цвіллю і пилом. Це цілком може виявитися засміченням капілярної трубки або радіатора (теплообмінника), або забрудненням лопатей вентилятора.

Дуже важливо! Планова чистка, повна санобробка або профілактика радіатора, внутрішнього блоку, а також фільтра кондиціонера у Житомирі кожне півріччя (спочатку і вкінці сезону) послужить запорукою тривалої і коректної роботи побутової кліматичної апаратури. Однак, ще більш важливо: проведення комплексу робіт професійним фахівцем, націлених на профілактику, дезінфекцію та очищення техніки, можуть уберегти від погіршення стану здоров'я і ризику недуг, спровокованих повітрям, що подається кондиціонером, в якому накопичились побутовий пил, різний пилок, тополиний пух, а також грибки, мікроби та бактерії.

В таких випадках ухилення від виклику для того, щоб прочистити кліматичний пристрій, обернеться неабиякими наслідками та досить спірною економією коштів!

Якщо вам необхідна чистка побутових кондиціонерів у Житомирі, маркетплейс Master911 пропонує цілий спектр послуг в питаннях обслуговування техніки від всіх популярних компаній: Астон (Aston), Бош (Bosch), Неокліма (Neoclima), Осака (Osaka), Данко (Danko), Ханса (Hansa), Кайзер (Kaiser), Грее (Gree), Коспел (Kospel), Мідеа (Midea), Самурай (Samurai), Тенко (Tenko), Зануссі (Занусі / Zanussi), Віссманн (Вісман / Viessmann), Лібхерр (Liebherr), Атон (Aton), Арістон (Ariston), Самсунг (Samsung), Дніпро, Ферролі (Феролі / Ferroli), Сенсей (Sensei), Панасонік (Panasonic), Міцубісі (Mitsubishi), Тошиба (Toshiba), Електролюкс (Electrolux), Протерм (Protherm), Дайкін (Daikin), Деккер (Декер / Dekker), Вайллант (Вайлант / Vaillant), Делфа (Delfa), Сатурн (Saturn), Вестфрост (Vestfrost), Део (Daewoo), Беко (Beko), Горенье (Gorenje), Галанз (Galanz), ЛЖ (LG), Купер&Хантер (Cooper&Hunter).

Увага!

  • Не бажано вдаватися до послуг сумнівних "умільців". Вирішивши заощадити на послугах професіонала й користуючись допомогою сумнівного умільця, слід усвідомлювати, що звернувшись за послугою в перевірений, безпечний і надійний сервіс з налагодження кондиціонерів (наприклад, в наш сервіс), ви завжди зможете бути впевнені в тому, що після закінчення робіт отримаєте від майстра гарантію. А якщо знадобиться заміна певних запасних частин або деталей, виконавець застосує тільки оригінальні, рекомендовані виробником апаратури. У разі, якщо ж технік неперевірений, то абсолютно ніяких зобов'язань за вашу апаратуру він брати на себе не буде.
  • Очищення або промивання кліматичного пристрою власноруч ми не рекомендуємо. Це завдання, що вимагає наявності професійних навичок, спеціальних знань і досвіду. З цієї причини самостійні спроби очистити домашню кліматичну апаратуру у Житомирі, переглянувши відеоматеріали на YouTube, при вдалому розкладі не приведуть до належного результату, в гіршому ж можуть загострити проблему, що потребують виклику професіонала і, ймовірно, навіть ремонту.

Як створюється ціна на чистку приладу кондиціонування?

Наш прайс складається з допомогою накопиченого досвіду. Ми дійсно розуміємо, скільки може коштувати та чи інша послуга. Вартість може залежати від безлічі причин, нерідко найдорожчим елементом кліматичного обладнання може бути плата управління, але й рядовий ремонт зажадає часу фахівця на дорогу, перевірку та безпосередньо на роботу. Коли він витратив двадцять хвилин, щоб розв'язати проблему, то це, звичайно, зовсім не означає, що справа фахівця мало оцінюється, оскільки ви платите не за витрачений час, а за досвід професіонала!

З цієї причини настійно пропонуємо вибирати перевірених, компетентних і надійних виконавців, яким можна довіряти!

Як зробити своє замовлення на термінову чистку або промивку кліматичного пристрою у Житомирі.

  1. Оформлення замовлення. Оформити замовлення ви зможете за телефоном або залишивши його на web-сайті.
  2. Дати відповідь на наші запитання. Оформляючи замовлення на виклик, пропонуємо дати детальну інформацію, а також відповісти на наші запитання. За отриманими даними ми можемо відповісти, яка приблизно ціна повної чистки та обслуговування кондиціонера у Житомирі.
  3. Надання послуги. У середньому через 3 години після оформлення замовлення технік приїжджає за потрібною адресою і готовий надати послуги.

Потрібна професійна промивка або чистка систем кондиціонування у Житомирі. Куди ми виїжджаємо?

Якщо Вас зацікавить якісна й недорога чистка або промивка побутового пристрою кондиціонування у Житомирі, звертайтеся за допомогою в сервіс Master911.

Виїзд техніка в приміську зону Житомира.

Виїзд в передмістя Житомира (Новогуйвинське, Гуйва, Озерне, Черняхів, Глибочиця, Сонячне, Тетерівка, Довжик, Іванівка, Березівка, Кам'янка, Станишівка, Садки, Кодня, Лука, Пряжів, Сінгури, Зарічани): прихід фахівця, ймовірно, буде займати орієнтовно від 4-х до 5-ти годин.

Фахівці виїжджають за заявками на території міста Житомир.

На території м. Житомир ми намагаємося прибувати через три години після залишеної заявки.

Робота на виїзді в населені пункти по Житомирській області

Фахівці сервісу Master911 розташовуються практично в усіх великих і дрібних населених пунктах Житомирської області (Коростишів, Радомишль, Андрушівка, Бердичів, Коростень, Житомир, Овруч, Малин, Звягель (Новоград-Волинський), Троянів, Іванківці, Вертокиївка), отже, зазвичай прибуваємо в день виклику. Якщо вкрай висока завантаженість (перед початком сезону), ваш виклик може бути перенесений на наступний день.