Чистка кондиціонера у Кам'янському

від 350 грн

Просто заповніть заявку, дайте відповіді на всі уточнюючі запитання по «чистка кондиціонера». Ми зв'яжемося з вами протягом декількох хвилин. По максимуму заповнена заявка, допоможе майстру назвати точну ціну у Кам'янському, яка в основному не зміниться після завершення всіх робіт. За додаткову плату майстер може придбати потрібні матеріали. Виконавці стежать за чистотою та прибирають робоче місце.

Показати більше

Прайс лист по чистці кондиціонерів

Назва послуги Середня вартість

Чистка зовнішнього блоку кондиціонера

Частка внутрішнього блоку кондиціонера

Чистка кондиционера (обслуговування)

Повторне вальцювання (розвальцювання) внутрішнього блоку

Повторне вальцювання (розвальцювання) зовнішнього блоку

Потрібна допомога з підбором майстра?

Просто зателефонуйте, або залиште заявку на підбір майстра

Залишити заявку на підбір

Ціни на чистку кондиціонерів у Кам'янському

Назва послуги
Діапазон цін

Часті питання по чистці кондиціонерів у Кам'янському

Відгуки по чистці кондиціонерів у Кам'янському

Середня оцінка: 0

На основі 0 відгуків

Щоб переконатися, що майстер виконав роботу добре, або розібратися у спірній ситуації збираємо зворотній відгук після кожного замовлення.

Виходячи зі статистики, досвіду та практики професіоналів, нерідко збій у роботі або неправильна робота кліматичної техніки виявляється причиною відсутності чищення фільтрів та своєчасного техобслуговування побутових агрегатів, рекомендованих виробником. У цій публікації ми докладно розповімо, з чого складається повний сервіс, професійна чистка та заправка кондиціонера у Кам'янському.

Найпоширеніші поломки

  • Підтікає кліматичне обладнання. Найпоширенішою причиною того, що на внутрішньому блоці збирається конденсат і струмує вода, потрібно вважати засмічення фільтра випарника, появу перешкод для відтоку або помилки, що трапилися при встановленні обладнання.
  • Під час роботи кондиціонер видає сильний гул, шум, тріск або невластиві звуки. Коли обладнання досить шумить, все це говорить про тривалу експлуатацію приладу, не виконуючи інструкцій виробника. Не слід нехтувати таким "сигналом", проблема здатна ускладнитись і викликати необхідність заміни досить дорогих елементів.
  • Кондиціонуючий пристрій видує в кімнату неохолоджене повітря. Крім окремих моментів, у деяких ситуаціях така некоректність функціонування кліматичної техніки спричинена її засміченням. Найчастіше для того, щоб відновити агрегат, потрібен не ремонт, а лише компетентна чистка систем кондиціювання у Кам'янському.
  • Кондиціонер не повною мірою знижує температуру в будинку. Досить частою передумовою подібного може стати відсутність систематичної чистки та миття, звідси слідство - забруднення пристрою брудом, пліснявою та пилом. Все це цілком може виявитися забиванням капіляра або радіатора (теплообмінника) або забрудненням вентилятора. Знайти справжню причину, а після цього зробити необхідні роботи зможе тільки технік з чистки кондиціонера у Кам'янському.

Важливо! Планова профілактика, санітарна обробка або чищення фільтра, внутрішнього блоку та радіатора кліматичного приладу (кондиціонера) у Кам'янському двічі на рік (навесні та восени) є гарантією тривалої та ефективної роботи кліматичної апаратури. Але що ще важливіше: виконання комплексу робіт кваліфікованим техніком, націлених на дезінфекцію, профілактику та очищення техніки, здатні вберегти від погіршення самопочуття та ризику недуг, спровокованих вдихуваним повітрям, що надходить з кондиціонера, в якому скупчилися тополиний пух, різна також грибки, бактерії та мікроби.

У такому разі ухилення від виклику для того, щоб очистити кондиціонер, обернеться серйозними проблемами та дуже малоймовірною економією коштів!

У разі, якщо вам потрібна професійна, термінова та недорога чистка побутового кондиціонера у Кам'янському сервіс Master911 готовий надати цілий набір послуг у галузі технічного обслуговування побутової техніки від усіх відомих виробників: Mitsubishi (Міцубісі), Daikin (Дайкін), Delfa (Делфа), Liebherr (Лібхер), Neoclima (Неокліма), Дніпро, Tenko (Тенко), Osaka (Осака), Samurai (Самурай), Beko (Беко), Gorenje (Гореньє), Hansa (Ханса), Daewoo (Део), Kospel (Коспел), Viessmann (Вісман/Вісман), Bosch (Бош), Vaillant (Вайлланд/Вайланд), Saturn (Сатурн), Kaiser (Кайзер), Zanussi (Зануссі/Занусі), Danko (Данко), Protherm (Протерм), Electrolux (Електролюкс), Toshiba (Тошиба), Aston (Астон), Dekker (Деккер), Ferroli (Феролі/Феролі), Samsung (Самсунг), Panasonic (Панасонік), Sensei (Сенсей), Vestfrost (Вестфрост), LG ( ЛЖ), Gree (Грії), Ariston (Арістон), Aton (Атон), Galanz (Галанз), Midea (Мідеа) та інші.

Звертаємо вашу увагу!

  • Не бажано користуватися послугами підозрілих майстрів. Вирішивши заощадити на послугах професіонала, і користуючись допомогою сумнівного фахівця, слід усвідомлювати, що звернувшись до безпечного, перевіреного та надійного сервісу з виправлення систем кондиціювання (наприклад, у сервіс Master911), ви завжди зможете бути абсолютно впевнені в тому моменті, що по завершенні робіт будете мати від майстра зобов'язання по гарантії, та, крім того, при необхідності заміни будь-яких елементів або запасних частин, виконавець використовує тільки оригінальні, які рекомендуються виробником обладнання. Якщо ж майстер сумнівний, "з вулиці", то жодних зобов'язань за апаратуру він не братиме на себе. І, звичайно, якщо обладнання дасть збій, тоді часто на такий момент вже відсутній зв'язок або він відмовлятиметься приходити за гарантією.
  • Очищення або миття спліт-систем самотужки ми не рекомендуємо. Процедура, яка вимагає спеціалізованих знань, технічних навичок та досвіду. Тому самостійні спроби почистити домашній кондиціонер у Кам'янському, переглянувши відео на youtube, у кращому випадку не призведуть до належного результату, у гіршому можуть погіршити проблему, що викличе потребу в огляді фахівця і, можливо, навіть ремонтних робіт.

Як визначається розцінка на повну чистку приладу кондиціювання?

Наш прайс-лист складається за допомогою накопиченого досвіду. Ми точно знаємо, скільки може коштувати та чи інша послуга. Розцінка залежить від безлічі факторів, досить часто найдорожчим елементом у ремонті обладнання може бути модуль управління, але і звичайний ремонт зажадає витрат за часом майстра на дорогу, діагностику та на саму роботу. Коли він витрачає пів години на усунення проблеми, це не означає, що справа фахівця не дуже оцінюється, адже ви оплачуєте не 20 хвилин, а досвід професіонала!

У зв'язку з цим наполегливо пропонуємо замовляти надійних, перевірених та компетентних майстрів, на яких можна сподіватися!

Як замовити чистку або промивання системи кондиціонування у Кам'янському.

  1. Оформлення замовлення. Подати заявку ви зможете на веб-сайті або по телефону.
  2. Відповісти на всі деталі питання. Оформляючи замовлення, рекомендуємо дати відповідь на всі уточнюючі питання. За отриманими відомостями ми можемо відповісти, яка буде ціна чистки пристрою кондиціювання (кондиціонера) у Кам'янському.
  3. Надання послуги. Орієнтовно протягом 3-х годин з моменту подання замовлення фахівець приїжджає за потрібною адресою та надає свої послуги.

Потрібна якісна чистка або миття кондиціонера у Кам'янському. Де ми співпрацюємо?

У разі, якщо Вас зацікавить якісне та недороге промивання або чистка домашнього кондиціонера у Кам'янському, звертайтесь в маркетплейс Master911.

Робота на виїзді по Дніпропетровській області

Фахівці сервісу Master911 знаходяться в переважній більшості дрібних і великих населених пунктах по Дніпропетровській області (Верхньодніпровськ, Павлоград, Підгородне, Кам'янське, Вільногірськ, Верхівцеве, Кривий Ріг, Дніпро, Новомосковськ, Нікополь, Марганець, Першотравенськ, П'ятихатки, Жовті Води, Синельникове, Солоне, Карнаухівка, Магдалинівка, Аули, Кринички, Широке), саме тому зазвичай приходимо в день виклику. Коли дуже велика завантаженість (у на початку сезону), виклик на вашу адресу може перенестися на наступну дату.

Виїзд майстра до приміської зони Кам'янського.

Виїзд виконавця до передмістя Кам'янського (Верхньодніпровськ, Верхівцеве, Карнаухівка, Петриківка, Курилівка, Новомиколаївка, Аули, Кринички, Єлизаветівка): приїзд фахівця, ймовірно, займатиме в середньому від 4 до 5 години.

Виїзд за заявками в межах Кам'янське.

У межах м. Кам'янське ми приїжджаємо через три години з моменту залишеної заявки.