Ремонт зливного бачка унітазу у Коломиї

від 350 грн

Просто заповніть заявку, дайте відповіді на всі уточнюючі запитання по «ремонт зливного бачка унітазу». Ми зв'яжемося з вами протягом декількох хвилин. По максимуму заповнена заявка, допоможе майстру назвати точну ціну у Коломиї, яка в основному не зміниться після завершення всіх робіт. За додаткову плату майстер може придбати потрібні матеріали. Виконавці стежать за чистотою та прибирають робоче місце.

Показати більше

Потрібна допомога з підбором майстра?

Просто зателефонуйте, або залиште заявку на підбір майстра

Залишити заявку на підбір

Ціни на ремонт зливних бачків унітазів у Коломиї

Назва послуги
Діапазон цін

Часті питання по ремонту зливних бачків унітазів у Коломиї

Відгуки по ремонту зливних бачків унітазів у Коломиї

Середня оцінка: 0

На основі 0 відгуків

Щоб переконатися, що майстер виконав роботу добре, або розібратися у спірній ситуації збираємо зворотній відгук після кожного замовлення.

У процесі вибору біде, раковини, унітаза або інших сантехнічних приладів слід потурбуватися про грамотне розташування. У такій ситуації буде простіше перебіг ремонту та майбутнього обслуговування сантехнічного обладнання без потреби обов'язкового демонтажу інших виробів. До переліку дуже популярних послуг відноситься ремонт бачка унітаза у Коломиї вдома через те, що швидке зношування арматури буває через забруднену воду. Якщо проігнорувати наявність такої неприємності, власники квартири зіткнуться із серйозними ускладненнями: можна затопити житло сусідів знизу.

Тому всі монтажні роботи надійніше доручати кваліфікованим сантехнікам, які ви можете замовити з використанням сервісу побутових послуг Master911.

Типові проблеми

Визначити, коли потрібно замовляти сантехніка, можливо, звертаючи увагу на аспекти функціонування зливного бачка унітаза. Нерідко ремонт зливу унітаза необхідний у таких поширених випадках:

 1. Безперервний набір води. Це здійснюється через несправність мембрани сифона, її потрібно природно замінити новою.
 2. Не функціонує важіль спуску води. Підставою найчастіше буває несправність тяги, і сантехнік запропонує монтаж нової деталі.
 3. Постійний набір рідини у бачок унітаза. Причинами даної ситуації можуть бути несправна робота поплавця, проблема клапана або викривлення важеля поплавця.
 4. Наявність незвичного звуку при наборі води в бак. Тоді треба скористатися послугою встановлення спеціалізованого глушника: до конструкції поплавкового клапана знадобиться приєднати додаткову гнучку трубку.

Це далеко не детальний перелік поломок, з якими ви зможете зіткнутися.

Які основні нюанси має бачок унітаза

За конструкцією зливний бачок унітаза - звичайний виріб, він виготовляється з обов'язкового набору деталей:

 • подача води
 • злив пристрою
 • ємність для набору води

Спеціальний механізм спускає воду під час натискання кнопки унітаза. Після цього починається відкриття клапана подачі рідини, щоб ємність заново наповнилася необхідною кількістю води.

Розібравшись із конструкцією пластикового бачка для унітаза, ремонт якого можуть замовити мешканці Коломиї, можна приступити до найчастіших причин неполадок унітаза.

Вартість здійснення ремонтних робіт сантехніки

Перш ніж скористатися послугою ремонт зливного бачка унітаза, кожному клієнту цікавий кошторис. Ціни вказані у прайсі на сервісі Master911. Біля кожної послуги прописано позначку «від». Це тому, що на кінцеву вартість ремонту зливного пристрою унітаза впливатиме велика кількість аспектів, серед яких слід згадати кілька важливих:

 • Причини несправності та варіанти її розв'язання – належить здійснити процедуру ремонту комплектуючих або їх замінити. При заміні слід враховувати вартість запчастини.
 • Специфіка зливного бачка для унітаза, ремонт якого здійснюється по Івано-Франківській області. Будь-який санітарний пристрій відрізняється своїм спектром та різним розміщенням елементів усередині, що також впливає на якість та оперативність роботи.
 • Наскільки терміново потрібно виконати необхідні послуги, клієнт уточнює час здійснення.

Новий прайс із розцінками на всілякі послуги доступний до уваги будь-якого користувача веб-сайту Master911 у зручному режимі.

Переваги замовлення послуг через Master911

У разі, якщо ви не розумієтеся на нюансах бака, ремонт якого належить, не втрачайте даремно час і викликайте фахівця. На веб-сайті є величезний асортимент сантехніків та інших виконавців, які зроблять прокладання електропроводки, купівлю шлангів, заміну розеток, чищення системи каналізації та багато іншого.

Серед переваг звернення до Master911 можна відзначити:

 • Можливість миттєво надіслати заявку, яка обробляється протягом 10-15 хвилин.
 • Наявність внутрішнього рейтингу для всіх виконавців, він залежатиме від оцінок, що проставлені клієнтами.
 • Наявність позитивних відгуків реальних клієнтів, які замовляли послуги майстра.
 • Терміновий візит професіонала протягом двох годин.

Повну суму прописано в прайсі на ремонт зливного бачка унітаза у Коломиї та області. Для уточнення питань, що цікавлять, клієнт може залишити заявку через форму зв'язку, залишивши телефон або зателефонувати за запропонованими номерами телефону.

Як замовити спеціаліста у Коломиї

Для розв'язання поломки потрібно відразу перекрити воду та викликати майстра.

У результаті кожен замовник може скористатися спрощеним варіантом замовлення майстра:

 1. Потрібно подати замовлення на сайті, вказавши конкретну проблему, телефон та своє ім'я.
 2. З представленого асортименту професіоналів знадобиться підібрати сантехніка за відгуками та рейтингом.
 3. Визначити кількість та час для приїзду виконавця.

Дізнатися про вартість ремонту зливного бачка унітаза з кнопкою з нижнім підведенням води ви можете в онлайн режимі за допомогою фахівців маркетплейсу Мастер911. Сантехнік може виїхати будь-якими районами міста (Рогатин, Івано-Франківськ, Долина, Тисмениця, Галич, Калуш, Бурштин, Надвірна, Снятин, Коломия, Городенка, Тлумач, Косів, Яремче, Ворохта, Кути, Верховина, Яблунів, Ланчин, Гвіздець, Отинія, Заболотів, Битків, Делятин, Обертин, Лисець, Єзупіль, Рожнятів, Брошнів-Осада, Перегінське, Богородчани, Солотвин, Більшівці, Черніїв, Татарів, Поляниця), а також до передмістя ().

По закінченні початкової діагностики сантехнік запропонує кілька варіантів розв'язання несправності, з урахуванням розрахованого бюджету. Якщо потрібно, виконується пошук деталей для заміни. На різні ремонтні роботи надається безплатна страховка, а також офіційна гарантія від Мастер911.