Ремонт плати керування газового котла у Конотопі

від 500 грн

Просто заповніть заявку, дайте відповіді на всі уточнюючі запитання по «ремонт плати керування газового котла». Ми зв'яжемося з вами протягом декількох хвилин. По максимуму заповнена заявка, допоможе майстру назвати точну ціну у Конотопі, яка в основному не зміниться після завершення всіх робіт. За додаткову плату майстер може придбати потрібні матеріали. Виконавці стежать за чистотою та прибирають робоче місце.

Показати більше

Потрібна допомога з підбором майстра?

Просто зателефонуйте, або залиште заявку на підбір майстра

Залишити заявку на підбір

Відгуки по ремонту плат керування газових котлів у Конотопі

Середня оцінка: 0

На основі 0 відгуків

Щоб переконатися, що майстер виконав роботу добре, або розібратися у спірній ситуації збираємо зворотній відгук після кожного замовлення.

Ремонт плати керування газового котла у Конотопі

У сучасних котлах застосовується оригінальний блок, який повинен організувати управління пристроєм та запуск потрібних програм. Втім, іноді необхідний ремонт плат газових котлів.

Коли ви почали бачити, що ваш пристрій запускається неправильно, зверніться за допомогою до професіоналів. Майстри Мастер911 мають можливість відновити будь-яку несправність.

Коли потрібне відновлення блоку управління

Цей агрегат - це спеціальна плата, підключена до рухомої ручки та кнопок, за допомогою яких і перемикаються програми. Після завершення запуску спеціального режиму газовий пристрій вмикається та працює у необхідній послідовності. З відомих функцій слід виділити:

 • віддалене управління;
 • управління температурою;
 • управління, яке залежить від погоди.

Якість роботи нагрівальної техніки та комфорт у квартирі залежатиме від конкретної програми. Якщо ви виявили, що утворилися збої в роботі приладу, вона погано запускається, зверніться до професіоналів.

На веб-сервісі Мастер911 можна замовити швидкий ремонт плат управління газових котлів з виїздом у Конотопі.

Симптоми збою

За окремими зовнішніми симптомами можна виявити, що техніка несправна. Перерахуємо часті:

 • несправність аварійного вимкнення;
 • не вдається вибрати потрібну програму;
 • прилад не працює;
 • хаотична самостійна зміна програмних режимів;
 • блимання ламп або екрана.

У чому неполадка і як її усунути, майстри сервісу Master911 визначать при діагностиці. Наші професіонали славляться тривалим досвідом та відмінною кваліфікацією. Вони працюють з пристроями різноманітних брендів:

 • Vaillant (Вайлант);
 • Ariston (Арістон);
 • Ferroli (Ферролі);
 • Беретта (Beretta).

На визначення неполадки та її ліквідацію потрібно не так багато часу. Вартість послуги ремонт плати управління газового котла по Сумській області – дуже доступна. У зв'язку з цим краще запрошуйте спеціаліста та заощаджуйте час та сили. Існує ризик ще більше зіпсувати прилад, що зможе призвести до додаткових витрат.

Причини проблем котла

Відомо кілька ключових причин, чому побутові пристрої дають збій:

 • робота в приміщеннях підвищеної вологості;
 • неправильне підключення до мережі;
 • брак при виробництві;
 • зношування різних компонентів внаслідок тривалої експлуатації;
 • порушення правил експлуатації;
 • збої напруги – припустимо, регулярні стрибки потужності, коли немає ПЗВ (пристрій захисного відключення).

Ми можемо негайно виправити будь-яку несправність.

Переваги роботи з маркетплейсом Master911

 1. Захист. Якщо виконавець складає тестування, ми його верифікуємо, запитуємо документи, які підтверджують особу. Не бійтеся, що до вас приїде незнайомий виконавець – будь-який майстер фактично контролюється нами.
 2. Швидке відновлення. Ми приймаємо замовлення 24 на 7. У випадку, якщо ви оформите заявку на сайті пізно ввечері, зранку вже маєте можливість зустрічати виконавця. Грамотно оформіть заявку, вкажіть потрібну детальну інформацію. Це знадобиться, щоб фахівець завчасно взяв із собою потрібні пристрої та складові.
 3. Хороша компетентність майстрів. Наша організація прагне доброї якості послуг, що надаються. Будь-який спеціаліст перед прийомом на роботу проходить внутрішнє тестування.
 4. Фіксована ціна. Ми маємо оновлений прейскурант, де враховуються різноманітні варіанти робіт. Для вашої зручності існують різні методи розрахунку: на картку або готівкою безпосередньо в руки техніку.

Ціна відновлення електронного блоку управління у Конотопі

На ремонт плати газового котла ціна залежатиме від певних нюансів. Основними є:

 • необхідність встановлення нових запчастин;
 • важкість збою;
 • модель та виробник приладу.

Якщо стався збій у перемикачі режиму, потрібно буде зробити перепрошивку. Але часто проблема більш глобальна, що передбачає монтаж нових компонентів або повну заміну плати. У тому випадку, якщо необхідна заміна плати ціна буде суттєво вищою. При цьому власноруч замінити плату, без спеціалізованих знань, не вийде. Ви не зможете підключити її грамотно. Про безпеку роботи з газовими пристроями також пам'ятайте.

Зазначимо, що Мастер911 має чіткий прайс-лист на ремонт електронних плат газових котлів. У зв'язку з цим ви спочатку зможете дізнатися, скільки коштуватиме відновлення функціональності техніки. У нашій компанії не передбачено допоміжних оплат, додаткових комісій.

Території обслуговування у Конотопі

Час візиту професіонала з ремонту техніки залежить від вашого місця проживання.

У передмісті

Проживаєте за населеним пунктом? У такій ситуації на приїзд виконавцю потрібно близько п'яти годин.

У Сумській області

Однак не в кожному місті є певна кількість професіоналів. Тому трапляється візит перенесеться на найближчий день. Це буде узгоджено заздалегідь.

У межах міста

У середньому на дорогу потрібно не більше чотирьох годин після прийому запиту. Спеціаліст разом бере з собою все необхідне, щоб миттєво полагодити неполадку.