Послуги по газовим плитам

Просто заповніть заявку, дайте відповіді на всі уточнюючі запитання по «газовій плиті». Ми зв'яжемося з вами протягом декількох хвилин. По максимуму заповнена заявка, допоможе майстру назвати точну ціну, яка в основному не зміниться після завершення всіх робіт. За додаткову плату майстер може придбати потрібні матеріали. Виконавці стежать за чистотою та прибирають робоче місце.

Показати більше

Ми підібрали 2 послуг

Всього в базі 135 послуг
Газова плита Скинути все

Газова плита

Назва послуги
Діапазон цін

Поширені несправності

 • Конфорка газової плити не вмикається або вимикається відразу після включення. Подібний збій у роботі техніки може бути викликаний банальним засміченням форсунки застряглими шматочками їжі або більш серйозними причинами: тріщиною, порушенням ізоляції на свічці запалювання або виходом з ладу електромагнітного клапана. В деяких випадках необхідний ремонт термопари до газової плити або її заміна.
 • Не запалюється газова плита (немає ні іскри, ні клацання). Після проведення діагностики, майстер з ремонту газових плит встановить справжню причину того, що сталося. Нею може бути відсутність напруги в мережі, вихід з ладу блоку генерації іскри або окислення контактів кнопок включення. В першу чергу фахівець тестує розетку, вмикаючи в неї будь-який справний побутовий прилад. Якщо справа не в цьому, в більшості випадків необхідний ремонт п'єзорозпалу або його заміна новим.
 • Слабке полум'я. Досить частою скаргою з боку власників газових плит виступає кволе полум'я пальника. Причина може критися в тому, що засмітився отвір жиклера, який розпилює газ. У такому разі потрібне капітальне чищення пальника.
 • Не вмикається або не запалюється духовка газової плити. Нерідко подібна некоректність обумовлена зношеністю свічки запалювання. У такому випадку електрична іскра б'є «повз» пальники. Є й інші причини виникнення подібної неприємності, але в них повинен розбиратися фахівець.
 • Відчувається характерний запах газу. Якщо в процесі приготування їжі або після його закінчення відчувається специфічний запах газу, то це сигналізує про те, що необхідно технічне обслуговування газової плити. При виникненні такої ситуації слід якнайшвидше перекрити кран подачі газу і провітрити приміщення, після чого викликати кваліфікованого фахівця, що має спеціальний допуск до проведення такого виду робіт.

  Важливо! Одна з найбільш частих причин витоку газу – порушення, допущені при монтажі обладнання! Тому установкою плити повинен займатися виключно професійний майстер.

 • Конфорка мимовільно відключається після відпускання ручки. Для сучасних моделей газових плит характерні збої в роботі системи газ-контролю. Найбільш поширеною причиною такої несправності виступає поломка термоелектромагнітного клапана. Ремонтувати цю деталь не варто, рекомендується заміна зношеного клапана на новий.

Монтаж газових плит

У багатьох випадках терміновий ремонт газової плити потрібен саме з тієї причини, що обладнання було встановлено самостійно або з залученням сумнівного спеціаліста. Порушення правил техніки безпеки, допущення різного роду помилок при монтажі газової плити загрожують не тільки її несправністю, але і більш сумними наслідками, що стосуються життя і здоров'я людей.

Тому, установка будь-якого газового обладнання повинна виконуватись виключно кваліфікованим і досвідченим майстром, що володіє спеціальним допуском до проведення такого виду робіт.

Увага!

 1. Не ремонтуйте газову плиту самостійно. Газова плита, як і будь-яке інше газове обладнання, належить до категорії вибухонебезпечних. Тому будь-які спроби самостійно встановити причину поломки техніки або тим більше їх усувати категорично заборонені. Подібні дії несуть серйозну потенційну загрозу життю і здоров'ю людей!
 2. Не встановлюйте газову плиту самостійно. Монтаж газової плити – відповідальна робота, яка вимагає грамотного підходу до процедури, до проведення якої повинен допускатися тільки кваліфікований майстер. Як показує практика, однією з поширених причин витоку газу є саме самостійне встановлення газової плити!
 3. Не користуйтеся зламаною газовою плитою. Найменші несправності газових плит – привід для негайного виклику майстра. Несуттєві на перший погляд некоректності в роботі газової плити загрожують обернутися дуже серйозними наслідками як для техніки, так і для здоров'я/життя людей!
 4. Не користуйтеся послугами сумнівних майстрів. До роботи з газовими приладами повинні допускатись виключно професіонали, що володіють необхідними технічними навичками і спеціальним допуском. Залучення сумнівних майстрів – ризикована витівка, адже вони не несуть ніякої відповідальності за вашу техніку, не надають гарантію на надані послуги і замінені запасні частини.

Чому обирають нас?

Ми пропонуємо повний спектр кваліфікованих послуг з ремонту газових плит: чищення газової плити, монтаж, технічне обслуговування, а також ремонт будь-якого рівня складності.

Кожен клієнт, який звернувся до нас, отримує переваги:

 • цілодобовий графік приймання заявок на виклик майстра, в тому числі у вихідні та святкові дні;
 • оперативний виїзд фахівця;
 • надання гарантій на всі надані послуги і замінені деталі, а також акту про виконання робіт;
 • приймання оплати готівкою і безготівковим переказом;
 • після закінчення ремонту газової плити майстри в обов'язковому порядку прибирають своє робоче місце;
 • маркетплейс Master911 контролює весь процес від моменту подачі заявки до повного закінчення ремонту, надає допомогу обом сторонам у розв'язанні спірних питань та оформленні необхідних документів.

Як замовити виклик майстра додому?

 1. Для виклику спеціаліста необхідно подати заявку, заповнивши спеціальну форму на сайті або зв'язавшись з нами в телефонному режимі. У заявці рекомендується вказати виробника техніки, її модель та рік випуску, а також мету виклику майстра (якщо це поломка, то уточнити її тип, наприклад, необхідний ремонт дверцят газової плити або ремонт електропідпалу газової плити тощо).
 2. На основі отриманої інформації ми надаємо первинну консультацію і орієнтуємо у приблизній вартості ремонту.
 3. Приблизно протягом трьох годин майстер по ремонту газових плит виїжджає за вказаною у заявці адресою.
 4. Приїхавши, він проводить візуальний огляд обладнання і його діагностику, з'ясовує причину поломки. Фахівець називає точну ціну майбутнього ремонту і після отримання згоди з боку клієнта приступає до його виконання.
 5. Після закінчення ремонту клієнт отримує акт про виконання робіт та гарантійні зобов'язання на всі надані послуги та замінені деталі.

Популярні послуги

Підключення газової плити, Ремонт крана газової плити, Заміна скла в газовій плиті

Виїжджаємо у всі райони вашого міста та області

Послуги в інших містах

Біла Церква, Бориспіль, Буча, Черкаси, Чернігів, Чернівці, Дніпро, Харків, Херсон, Хмельницький, Ірпінь, Івано-Франківськ, Кам'янське, Київ, Краматорськ, Кременчук, Кривий Ріг, Кропивницький, Луцьк, Львів, Маріуполь, Мелітополь, Миколаїв, Одеса, Полтава, Рівне, Сєвєродонецьк, Слов'янськ, Суми, Тернопіль, Ужгород, Вінниця, Вишневе, Вишгород, Запоріжжя, Житомир

Якщо вас цікавить оперативний, якісний і недорогий ремонт газових плит вдома, звертайтеся у наш сервіс Master911. Протягом трьох годин після подачі заявки майстер своєї справи виїжджає за вказаною адресою в межах вашого міста, в передмістя і довколишні населені пункти.

На всі роботи надається гарантія!