globe ru

Сервіс газових плит

Просто виберіть, що потрібно зробити, та вкажіть зручний час. Вартість роботи стане відома після наших уточнюючих запитань. Якщо ви надасте відповіли на всі запитання, ціна фіксується і не буде зміниться. За додаткову плату самі купимо відсутні розхідні матеріали. Стежимо за чистотою та прибираємо після роботи. Працюємо за договором та даємо 1 рік гарантії на будь-яку виконану роботи. Якщо щось зі зробленого нами зламається або вийде з ладу, ми полагодимо це за свої кошти.

Ціни на послуги сервісу для Газової плити

Назва Вартість
Ремонт газової плити від 300 грн
Встановлення газової плити від 350 грн

Прайс лист

Газова плита
Назва Вартість
Встановлення газової плити (монтаж) Індивідуально
Підключення газової плити Індивідуально
Підключити варильну панель (газову поверхню) Індивідуально
Заміна газової плити Індивідуально
Демонтаж газової плити Індивідуально
Частка газової плити Індивідуально
Заміна термопари в газовій плиті Індивідуально
Заміна пьезоелемента в газовій плиті (пьезо) Індивідуально
Заміна варильної панелі на плиті Індивідуально
Заміна жиклерів в газовій плиті Індивідуально
Заміна шланга газової плити Індивідуально
Заміна форсунок газової плити Індивідуально
Заміна ручки газової плити Індивідуально
Заміна крана газової плити Індивідуально
Заміна кнопки розпалювання плити Індивідуально
Заміна конфорки газової плити Індивідуально
Заміна скла в газовій плиті Індивідуально
Ремонт електропідпалу газової плити Індивідуально
Ремонт пьезоелемента в газовій плиті (пьезо) Індивідуально
Ремонт блоку розпалювання газової плити Індивідуально
Ремонт форсунки газової плити Індивідуально
Ремонт конфорки газової плити Індивідуально
Ремонт ручки газової плити Індивідуально
Ремонт крана газової плити Індивідуально
Ремонт кнопки підпалу газової плити Індивідуально
Вивіз газових плит (утилізація) Індивідуально
Скупка газових плит Індивідуально
Наші переваги
 • Страховка Страховка компенсація збитків до 1000 грн
 • Без вихідних Приймаємо замовлення 24/7. Робота виконується 1-2 год.
 • Гарантія Гарантія від 2 тижнів до 12 місяців
 • Швидкість виконання Робота виконується 1-2 год.
 • Економія до 30% Ми працюємо по всій області. Економія до 30% на транспортних витрат
 • Приїзд в день замовлення Ми працюємо по всій області
* Більш детальні умови описані в Договорі оферти для клієнта

Часті запитання

Розрахунок з майстром відбувається після здачі роботи. Оплату майстер приймаємо готівкою.
 • master-icon.svg
  780 майстрів

  з перевіреними документами

 • clients-icon.svg
  1805 клієнтів

  замовили майстра за останній рік

 • satisfaction-icon.svg
  93% задоволених клієнтів

  замовили майстра за останній рік

Відгуки наших клієнтів

Середня оцінка: 0
На, основі 0 відгуків
Щоб, переконатися, що майстер виконав роботу добре, або щоб розібратися в спірній ситуації збираємо зворотні відгуки після кожного замовлення.

Поширені несправності

 • Конфорка газової плити не вмикається або вимикається відразу після включення. Подібний збій у роботі техніки може бути викликаний банальним засміченням форсунки застряглими шматочками їжі або більш серйозними причинами: тріщиною, порушенням ізоляції на свічці запалювання або виходом з ладу електромагнітного клапана. В деяких випадках необхідний ремонт термопари до газової плити або її заміна.
 • Не запалюється газова плита (немає ні іскри, ні клацання). Після проведення діагностики, майстер з ремонту газових плит встановить справжню причину того, що сталося. Нею може бути відсутність напруги в мережі, вихід з ладу блоку генерації іскри або окислення контактів кнопок включення. В першу чергу фахівець тестує розетку, вмикаючи в неї будь-який справний побутовий прилад. Якщо справа не в цьому, в більшості випадків необхідний ремонт п'єзорозпалу або його заміна новим.
 • Слабке полум'я. Досить частою скаргою з боку власників газових плит виступає кволе полум'я пальника. Причина може критися в тому, що засмітився отвір жиклера, який розпилює газ. У такому разі потрібне капітальне чищення пальника.
 • Не вмикається або не запалюється духовка газової плити. Нерідко подібна некоректність обумовлена зношеністю свічки запалювання. У такому випадку електрична іскра б'є «повз» пальники. Є й інші причини виникнення подібної неприємності, але в них повинен розбиратися фахівець.
 • Відчувається характерний запах газу. Якщо в процесі приготування їжі або після його закінчення відчувається специфічний запах газу, то це сигналізує про те, що необхідно технічне обслуговування газової плити. При виникненні такої ситуації слід якнайшвидше перекрити кран подачі газу і провітрити приміщення, після чого викликати кваліфікованого фахівця, що має спеціальний допуск до проведення такого виду робіт.

  Важливо! Одна з найбільш частих причин витоку газу – порушення, допущені при монтажі обладнання! Тому установкою плити повинен займатися виключно професійний майстер.

 • Конфорка мимовільно відключається після відпускання ручки. Для сучасних моделей газових плит характерні збої в роботі системи газ-контролю. Найбільш поширеною причиною такої несправності виступає поломка термоелектромагнітного клапана. Ремонтувати цю деталь не варто, рекомендується заміна зношеного клапана на новий.

Монтаж газових плит

У багатьох випадках терміновий ремонт газової плити потрібен саме з тієї причини, що обладнання було встановлено самостійно або з залученням сумнівного спеціаліста. Порушення правил техніки безпеки, допущення різного роду помилок при монтажі газової плити загрожують не тільки її несправністю, але і більш сумними наслідками, що стосуються життя і здоров'я людей.

Тому, установка будь-якого газового обладнання повинна виконуватись виключно кваліфікованим і досвідченим майстром, що володіє спеціальним допуском до проведення такого виду робіт.

Увага!

 1. Не ремонтуйте газову плиту самостійно. Газова плита, як і будь-яке інше газове обладнання, належить до категорії вибухонебезпечних. Тому будь-які спроби самостійно встановити причину поломки техніки або тим більше їх усувати категорично заборонені. Подібні дії несуть серйозну потенційну загрозу життю і здоров'ю людей!
 2. Не встановлюйте газову плиту самостійно. Монтаж газової плити – відповідальна робота, яка вимагає грамотного підходу до процедури, до проведення якої повинен допускатися тільки кваліфікований майстер. Як показує практика, однією з поширених причин витоку газу є саме самостійне встановлення газової плити!
 3. Не користуйтеся зламаною газовою плитою. Найменші несправності газових плит – привід для негайного виклику майстра. Несуттєві на перший погляд некоректності в роботі газової плити загрожують обернутися дуже серйозними наслідками як для техніки, так і для здоров'я/життя людей!
 4. Не користуйтеся послугами сумнівних майстрів. До роботи з газовими приладами повинні допускатись виключно професіонали, що володіють необхідними технічними навичками і спеціальним допуском. Залучення сумнівних майстрів – ризикована витівка, адже вони не несуть ніякої відповідальності за вашу техніку, не надають гарантію на надані послуги і замінені запасні частини.

Чому обирають нас?

Ми пропонуємо повний спектр кваліфікованих послуг з ремонту газових плит: чищення газової плити, монтаж, технічне обслуговування, а також ремонт будь-якого рівня складності.

Кожен клієнт, який звернувся до нас, отримує переваги:

 • цілодобовий графік приймання заявок на виклик майстра, в тому числі у вихідні та святкові дні;
 • оперативний виїзд фахівця;
 • надання гарантій на всі надані послуги і замінені деталі, а також акту про виконання робіт;
 • приймання оплати готівкою і безготівковим переказом;
 • після закінчення ремонту газової плити майстри в обов'язковому порядку прибирають своє робоче місце;
 • маркетплейс Master911 контролює весь процес від моменту подачі заявки до повного закінчення ремонту, надає допомогу обом сторонам у розв'язанні спірних питань та оформленні необхідних документів.

Як замовити виклик майстра додому?

 1. Для виклику спеціаліста необхідно подати заявку, заповнивши спеціальну форму на сайті або зв'язавшись з нами в телефонному режимі. У заявці рекомендується вказати виробника техніки, її модель та рік випуску, а також мету виклику майстра (якщо це поломка, то уточнити її тип, наприклад, необхідний ремонт дверцят газової плити або ремонт електропідпалу газової плити тощо).
 2. На основі отриманої інформації ми надаємо первинну консультацію і орієнтуємо у приблизній вартості ремонту.
 3. Приблизно протягом трьох годин майстер по ремонту газових плит виїжджає за вказаною у заявці адресою.
 4. Приїхавши, він проводить візуальний огляд обладнання і його діагностику, з'ясовує причину поломки. Фахівець називає точну ціну майбутнього ремонту і після отримання згоди з боку клієнта приступає до його виконання.
 5. Після закінчення ремонту клієнт отримує акт про виконання робіт та гарантійні зобов'язання на всі надані послуги та замінені деталі.

Виїжджаємо у всі райони вашого міста та області

Якщо вас цікавить оперативний, якісний і недорогий ремонт газових плит вдома, звертайтеся у наш сервіс Master911. Протягом трьох годин після подачі заявки майстер своєї справи виїжджає за вказаною адресою в межах вашого міста, в передмістя і довколишні населені пункти.

На всі роботи надається гарантія!