Будь-яка несправність газового обладнання небезпечна, оскільки може бути пов'язана з потенційним ризиком витоку газу. Саме тому при виявленні будь-якої неточності в роботі газової плити її слід відключити від подачі газу та звернутися в сервіс з ремонту газових плит.

Ремонт газової плити

Провести діагностику й необхідні роботи для повернення газової плити в робочий стан можна в майстерні або вдома. Другий варіант кращий, тому що не вимагає витрат часу й зусиль на доставку великогабаритної техніки в майстерню та її подальше транспортування додому.

Як відбувається ремонт і діагностика

Після приїзду за вказаною в заявці адресою, майстер з ремонту газових плит у Слов'янську насамперед виробляє ретельний візуальний огляд техніки, а також переконується у відсутності ризику витоку газу. Якщо в рамках огляду точна причина несправності не виявлена, то фахівець проводить повну діагностику, після чого приступає безпосередньо до ремонту.

Поширені несправності газових плит

Як показує практика й досвід фахівців, у більшості випадків некоректність в роботі газових плит, варильних поверхонь і духовок є наслідком неправильної експлуатації техніки, порушення правил у її обслуговуванні й т.д.

Найчастіше в заявках на виклик майстра фігурують такі види несправностей:

 • конфорка не вмикається або вимикається в процесі роботи;
 • не працює запал (немає клацання та іскри);
 • система газ-контролю дала збій;
 • коптить пальник;
 • слабке або асиметричне полум'я;
 • ручки регулювання тяжко провертаються або випадають;
 • чутно сторонні звуки;
 • відчувається характерний запах газу (можливий витік!);
 • не вмикається духовка;
 • не вдається виставити потрібний температурний режим;
 • фактична температура духовки не відповідає виставленій;
 • заклинює кран подачі газу.

Більшості перерахованих несправностей вдасться уникнути, якщо вчасно й регулярно проводити профілактичний огляд устаткування, технічне обслуговування, перевіряти герметичність всіх контактів і з'єднань, прочищати конфорки й фільтри.

У тому випадку, якщо при активній експлуатації газової плити ніякі з перерахованих заходів не вживалися, то її вихід з ладу рано чи пізно неминучий.

Що ви отримаєте?

 • Режим 24/7 на приймання заявок. Звертайтеся в будь-який час.
 • Фіксована ціна. Вартість ремонту газової плити у Слов'янську відповідає прайсу й не зміниться після приїзду виконавця.
 • Гнучка оплата. Можливість оплати готівкою або безготівковим переказом.
 • Експрес виїзд. Приїжджаємо за вказаною адресою протягом 3 годин.
 • Чистота. Після закінчення роботи в послуги входить обов'язкове прибирання робочого місця.
 • Доступні ціни. У нас середньо ринкові розцінки, які відповідають досвіду майстра. Ви з точністю будете знати ціни ремонту газових плит у Слов'янську ще до приїзду нашого фахівця.
 • Гарантія. Гарантовані зобов'язання майстра на надані послуги й замінені деталі/запчастини.
 • Договір. Після закінчення роботи надаємо чек і акт виконаних послуг.

Ми контролюємо весь процес виконання послуг від початку й до кінця, а також беремо безпосередню участь у розв'язанні будь-яких спірних питань.

Ми ремонтуємо газові плити всіх марок і моделей

Master911 приймає заявки на повне технічне обслуговування, профілактичний огляд, установку, заміну, діагностику й ремонт газові плити у Слов'янську, варильної поверхні і духовки будь-якого рівня складності від всіх виробників: Кайзер (Kaiser), Ханса (Hansa), Арістон (Ariston), Фагор (Fagor), Аміка (Amica), Індесіт (Indesit), Сіменс (Siemens), АЕГ (AEG), Смег (Smeg), Норд (Nord), Інтерлайн (Interline), Бош (Bosch), Гефест (Gefest), Зануссі (Занусі / Zanussi), Електра, Електролюкс (Electrolux), Ардо (Ardo), Горенье (Gorenje), Вірпул (Whirlpool), Карпати/ Karpaty), Канді (Candy), Самсунг (Samsung), Грета (Greta), Піраміда (Pyramida), Міле (Miele), Беко (Beko), Дружківка.

Ціна ремонту газових плит у Слов'янську

Ціна стандартних послуг з ремонту газової плити відповідає прайсу, якщо несправність не стандартна, тоді спершу потрібно провести діагностику прямо на місці, і тільки тоді можна назвати вартість. Ціна залежить від серйозності неполадки, загального обсягу майбутніх робіт і ціни запасних частин, деталей і витратних матеріалів, які підлягають заміні. Щоб попередньо зорієнтуватися у приблизній вартості ремонту, слід при оформленні заявки відповісти на уточнювальні питання.

Виїжджаємо в усі райони міста Слов'янськ і передмістя

Ми надаємо сервісні роботи для всіх районів міста Слов'янська. Маркетплейс побутових послуг з ремонту газових плит у Слов'янську Master911 приймає заявки цілодобово, в робочі та вихідні дні.

Виїзд по місту Слов'янськ

Якщо ви перебуваєте в межах Слов'янська, то в середньому через 3 години після оформлення заявки за вказаною адресою виїжджає наш перевірений кваліфікований фахівець.

Виїзд в передмістя Слов'янська

Якщо ви перебуваєте в передмісті Слов'янська, то приїзд майстра може зайняти 4-5 годин.

Виїзд по Донецькій області

У всіх населених пунктах Донецької області у нас є майстри, тому в більшості випадків приїжджаємо в день виклику. Замовляючи послуги в наших професіоналів, ви точно економите час і транспортні витрати. Оскільки в сезон може бути велика завантаженість, то виклик може перенестися на наступний день.

Звертайтеся тільки до перевірених майстрів. З нами ви можете бути впевненими в якості наданих послуг. Приймаємо заявки цілодобово!

Зона обслуговування Слов'янськ