Встановлення біде у Коростені

від 350 грн

Просто заповніть заявку, дайте відповіді на всі уточнюючі запитання по «встановлення біде». Ми зв'яжемося з вами протягом декількох хвилин. По максимуму заповнена заявка, допоможе майстру назвати точну ціну у Коростені, яка в основному не зміниться після завершення всіх робіт. За додаткову плату майстер може придбати потрібні матеріали. Виконавці стежать за чистотою та прибирають робоче місце.

Показати більше

Прайс лист по встановленню біде

Назва послуги Середня вартість

Встановлення підлогового біде

Підключення навісного біде

Підключення інсталяції біде

Підключення біде до водопроводу

Підключення біде до каналізації

Заміна біде

Демонтаж біде

Ремонт кришки в біде

Усунути засмічення в біде

Усунути протікання в біде

Потрібна допомога з підбором майстра?

Просто зателефонуйте, або залиште заявку на підбір майстра

Залишити заявку на підбір

Ціни на встановлення біде у Коростені

Назва послуги
Діапазон цін

Часті питання по встановленню біде у Коростені

Відгуки по встановленню біде у Коростені

Середня оцінка: 0

На основі 0 відгуків

Щоб переконатися, що майстер виконав роботу добре, або розібратися у спірній ситуації збираємо зворотній відгук після кожного замовлення.

Однією з популярних на сьогодні сантехнічних послуг є монтаж біде в суміщеному санітарному вузлі або туалеті. За своїми параметрами біде володіє великою схожістю з домашнім унітазом, проте ж відрізняється від нього функціональним призначенням і режимом подачі води. Сьогодні надходять у продаж три типи біде комбінований (електронні), підвісні та підлогові, і випускаються вони в різних варіаціях і модному дизайні.

Грамотний монтаж цього гігієнічного та сантехнічного виробу виконується з дотриманням ряду стандартів, і завжди складається з основних кроків:

  1. підведення трубопроводів виведення та водопостачання;
  2. підготовка обладнання до установки;
  3. установка гофрованого шланга, насадок, змішувача й сифона;
  4. монтаж прихованої інсталяції для кріплення біде;
  5. кріплення або навішування стандартного біде;
  6. підключення до системи каналізації та трубопроводу водопостачання.

Біде служить дуже важливим сантехнічним та гігієнічним пристроєм, якісна, надійна, безпечна установка якого передбачає наявність професійних знань, певного досвіду й навичок.

Власноручна установка біде в туалеті

Необхідність у монтажі, збірці, підключенні досить складного, нового, сучасного гігієнічного та сантехнічного виробу - привід звернутися за допомогою до досвідченого, професійного сантехніка. Але чимало власників будинків вважають, що обслуговування та послуги в сантехніка обійдуться дорого, і краще зробити монтаж побутового біде власними силами.

Втім, тільки в одиничних випадках подібні зусилля можуть завершитися успішно, частіше власноручні старання обертаються невдачею, або ж прикрими результатами в майбутньому.

В побуті є ще одне популярне судження - звернутися до "умільця з вулиці", бо такі послуги обійдуться значно дешевше, але це також неправда. По-перше, вартість, яку вам назвуть, ніде не прописана, і вона взагалі може бути будь-якою, в т. ч. і набагато вищою, ніж ви планували. А по-друге, що б не сталося з вашим гігієнічним виробом, такий працівник не буде брати на себе відповідальність і не надасть абсолютно ніякої гарантії.

Краще за все не ризикувати, а скористатися допомогою досвідченого, навченого, перевіреного майстра-сантехніка, який якісно, надійно та швидко впорається з найскладнішим завданням. Оптимальним є рішення, коли вам необхідна установка інсталяції для біде, - звернутися за допомогою до професіонала в Мастер911.

Master911: компетентна установка навісного або підлогового біде

Наші техніки щодня мають справу з налагодженням, установкою всіх типів сучасної сантехніки, внаслідок чого мають гарний досвід роботи з різноманітними конструкціями. Під час оформлення заявки на виклик, ми просимо замовника уточнити модифікацію та тип обладнання, яке треба встановити, і, крім того, побажання, місце й особливості складання біде. У разі, якщо зі слів клієнта конкретно зрозумілий формат необхідних завдань, то така сантехнічна послуга вважається типовою, її вартість написана в нашому прайс-листі та буде повідомлена.

Коли ж монтаж підвісного, підлогового й суміщеного біде пов'язані з рядом нюансів, і розрахувати обсяг необхідних робіт без огляду сантехніка дуже складно, значить, ця послуга вважається нетиповою. Її вартість визначить сантехнік вже у клієнта вдома. Однак ми обіцяємо, що розцінка буде відповідати тій, що написана в прайсі.

Дзвінок в сервіс послуг Мастер911 дозволяє сподіватися на:

  • своєчасний виїзд майстра;
  • отримання корисної рекомендації, важливої інформації та початкової консультації щодо установки та монтажу вбудованого, підвісного або підлогового біде, а також ціни послуги;
  • оперативне надання якісної, надійної сервісної послуги;
  • цілодобовий варіант подачі замовлення.

Досвідчені фахівці Master911 відповідально та сумлінно ставляться до своїх обов'язків, не використовують непристойні слова, не курять на робочому місці, акуратні, демонструють коректність, уважність, доброзичливість до замовників.

Переваги звернення до маркетплейса Мастер911

Master911 не співпрацює з непідготовленими фахівцями, всі сервісні фахівці отримали допуск до обслуговування замовників тільки після верифікації персональних документів, прослуховування курсу навчання та обов1язкового складання перевірочних тестів на високий бал, що підтверджують їх професіоналізм. Але якщо раптом вам довелося зустрітися з непрофесійною дією фахівця або допущеною ним помилкою, ви зможете завжди звернутися в нашу службу підтримки та мати гарантовану допомогу у вирішенні конфліктної ситуації.

Коли завдання здійснене, наші замовники отримують акт виконаних робіт. Наші майстри-сантехніки видають гарантії на надані послуги. Установка суміщеного, підлогового або навісного біде, як і будь-які інші сервісні послуги сантехніка, відбувається відповідно до договору, в якому детально наведені вимоги рівня якості виконання робіт, сам хід процесу, а також чіткі умови відповідальності фахівця. Оплату сервісних послуг зможете зробити безготівковими переказами або готівкою.

Скільки буде коштувати монтаж біде?

В разі, якщо вас зацікавить вартість типової послуги, рекомендуємо ознайомитися з нашим прейскурантом. У ньому вказані всі розцінки, без урахування транспортних витрат і вартості витратних матеріалів, які можливо знадобляться в ході складання. Для нас вкрай важливим є той фактор, щоб ціноутворення сервісу домашнього ремонту Master911 було цілком зрозумілим будь-якому нашому замовнику та повністю прозорим. Для підвищення вашого особистого комфорту при співпраці та спілкуванні з Мастер911 ми в будь-який момент готові надати початкову інформацію та консультацію щодо орієнтовної суми тієї або іншої сервісної послуги. Головним чином, попередньо названа вартість не може змінитися.

Замовлення досвідченого фахівця у Коростені з виїздом за адресою по Житомирській області

Працюємо в м. Коростень

Тільки 3 годині після оформлення замовлення потрібно очікувати приходу перевіреного, кваліфікованого сантехніка тим замовникам, які проживають в м. Коростень.

Виконуємо роботи в передмісті Коростеня

Людям, які проживають в приміських зонах Коростеня (), трохи більше часу потрібно для очікування візиту майстра, - орієнтовно 5 годин.

Постійно працюємо по всій Житомирській області

Сервіс послуг Мастер911 розпоряджається своїми досвідченими сантехніками у більшості населених пунктів Житомирської області (Коростишів, Радомишль, Андрушівка, Бердичів, Коростень, Житомир, Овруч, Малин, Звягель (Новоград-Волинський), Троянів, Іванківці, Вертокиївка). Це забезпечує приїзд фахівця в день подачі заявки навіть тим людям, які проживають в далеких пунктах, та дає можливість набагато зменшити автотранспортні витрати. У рідкісних ситуаціях, пов'язаних з повною зайнятістю, прихід фахівця може бути відкладений на найближчий день. Вас обов'язково попередять про це завчасно, ще під час звернення до Мастер911.

В разі, якщо потрібна вам сантехнічна послуга - компетентний монтаж стандартного біде за адекватною ціною, дзвоніть нам. Ми гарантуємо, що вас цілком влаштує наш сервіс і якість виконання робіт.