Встановлення душової кабіни у Коростені

від 350 грн

Просто заповніть заявку, дайте відповіді на всі уточнюючі запитання по «встановлення душової кабіни». Ми зв'яжемося з вами протягом декількох хвилин. По максимуму заповнена заявка, допоможе майстру назвати точну ціну у Коростені, яка в основному не зміниться після завершення всіх робіт. За додаткову плату майстер може придбати потрібні матеріали. Виконавці стежать за чистотою та прибирають робоче місце.

Показати більше

Прайс лист по встановленню душових кабін

Назва послуги Середня вартість

Установка душового піддону

Встановлення душової кабіни 100х100

Встановлення душової кабіни 120х80

Встановлення душової кабіни 90х90

Встановлення душової кабіни 80х80

Встановлення душової кабіни з високим піддоном

Встановлення душової кабіни з низьким піддоном

Встановлення акрилового душового піддону без ніжок

Встановлення акрилового душового піддону на ніжках

Встановлення душової кабіни без піддону

Встановлення дверей душової кабіни

Монтаж каналізації під душову кабіну

Монтаж керамічного душового піддону

Встановлення фартуха душової кабіни

Встановлення екрана душової кабіни

Демонтаж душової кабіни

Вивіз душової кабіни

Підключення душової кабіни до водопроводу

Підключення душової кабіни до каналізації

Збирання піддону душової кабіни

Збирання душової кабіни 100х100

Збирання душової кабіни 120х80

Збирання душової кабіни 90х90

Збирання душової кабіни 80х80

Збирання душової кабіни з високим піддоном

Демонтаж душового піддону

Встановлення гідробоксу

Встановлення душового куточка

Встановлення скляної душової кабіни

Потрібна допомога з підбором майстра?

Просто зателефонуйте, або залиште заявку на підбір майстра

Залишити заявку на підбір

Ціни на встановлення душових кабін у Коростені

Назва послуги
Діапазон цін

Часті питання по встановленню душових кабін у Коростені

Відгуки по встановленню душових кабін у Коростені

Середня оцінка: 0

На основі 0 відгуків

Щоб переконатися, що майстер виконав роботу добре, або розібратися у спірній ситуації збираємо зворотній відгук після кожного замовлення.

В наші дні все частіше власники нерухомості при облаштуванні ванної кімнати схиляються до вибору на користь душової кабіни, замість традиційної ванни. Дана тенденція пояснюється як бажанням заощадити побільше місця в невеликому приміщенні, так і різними плюсами душових кабінок, серед яких практичність, універсальність, зручність.

Всі наявні моделі кабін розділяються на 2 групи: закриті та відкриті. Найважливіша відмінність між ними полягає у відсутності стелі.

Плюс відкритих пристроїв - їх вписування в планування санвузла, де 1 або ж 2 стіни кімнати виступають частиною їх простору. Душові кабіни відкритого варіанту є збірними. До однієї стіни приміщення проводиться установка підлогового піддону, попередньо підключеного до каналізації, а по його периметру встановлюють скляні або ж виготовлені з органічного матеріалу панелі. Підключення даних моделей передбачає від сантехніка наявності досвіду та спеціальних навичок, знань.

Закриті вироби являють повністю закритий по периметру простір, схожий на кабіну. Вхід в них здійснюється за допомогою дверей. Такі пристрої мають більшу кількість всіляких плюсів: простота в підключенні, можливість вибору місця монтажу, безліч додаткових опцій. Конструкція закритих душових передбачає, що вони без проблем збираються та розбираються повторно.

Що треба враховувати при підключенні кабіни?

Існує спектр важливих нюансів, які важливо враховувати для надійного підключення душової кабінки. Щоб надійно встановити відкриту кабінку радимо враховувати такі нюанси:

 • На підготовчому етапі монтажу душової, слід відповідально підготувати покриття підлоги та стіни, і здійснити хорошу гідроізоляцію місця підключення.
 • Якщо запланований монтаж куточка на підлогову поверхню, тоді рекомендуємо провести облаштування трапа - спеціалізованої конструкції зливу.
 • Перед проведенням установки пристрою, сантехніки рекомендують зробити збірку та впевнитися в цілісності дверцят і працездатності фурнітури, а також наявності всіх необхідних запчастин.
 • Краще купити ще один комплект високоякісних кріпильних елементів, таких же, що йдуть в упаковці, - це дозволить уникнути тих чи інших проблем при підключенні.

Що впливає на розцінку установки душової кабінки?

Розрахунок кошторису монтажу конструкції проводиться на основі нижчеперелічених аспектів:

 • Розмір потрібних робіт. Найчастіше збірку самого пристрою доводиться здійснювати в уже функціонуючому приміщенні, спочатку зробивши демонтаж попереднього обладнання. Крім цього може виникнути потреба в коригуванні підведення каналізації, проведенні електромонтажних робіт і різних інших допоміжних послуг;
 • Кінцева вартість послуг. У разі, якщо професіонал приїхав на місце, де необхідно здійснити монтаж декількох пристроїв (скажімо, мийки, змішувача, рушникосушки, унітазу), в такому випадку на установку душової кабіни ціна в кінцевому підсумку виявиться нижчою, ніж при здійсненні однієї послуги;
 • Складність душової кабіни. Сьогодні обладнання застосовується абсолютно різне за конструкцією. Тому на установку пристрою ціни можуть відрізнятися. Чим складніша збірка конкретної сантехніки, чим більша кількість допоміжних можливостей, якими вона оснащується, тим довше вона буде встановлюватися, і тим вищою повинна бути кваліфікація професіонала.

Можливі похибки в ході монтажу душових пристроїв

В тому випадку якщо установка кабіни не була здійснена професійно, є ймовірність допущення таких грубих помилок:

 • слабка герметизація зливу та стінок пристрою;
 • погано підготовлена основа або ж нерівно відрегульовані ніжки;
 • досить сильне затягування кріпильних елементів, результатом чого може стати пошкодження скляних стінок;
 • наявність похибок у приєднанні електроживлення й холодної/гарячої води.

Гарантія довгострокової та зручної експлуатації душової - якісна установка кваліфікованим майстром, згідно з усіма обов'язковим вимогам та нормам. Якщо, з метою економії, взятися за установку виробу самостійно або ж довірити таку задачу фахівцю «з вулиці», який не дасть гарантійних зобов'язань на виконану послугу, тоді результати допущеної помилки будуть плачевними.

Більш грамотний варіант - зателефонувати в Мастер911. Висококваліфікований фахівець з багатим досвідом роботи в установці душових кабін різноманітних видів терміново приїде додому й добре надасть необхідну послугу.

Маркетплейс Master911: професійний монтаж душової кабіни

Наші фахівці мають великий досвід у наданні послуг з монтажу душових різноманітних моделей, габаритів і типів. При оформленні замовлення наш менеджер просить клієнта відповісти на ряд додаткових питань про нюанси обладнання. На підставі отриманої інформації ми зможемо запропонувати початкову консультацію та озвучити приблизну вартість роботи.

Звертаючись в сервіс побутових послуг Мастер911, можна розраховувати на:

 • прийом вашого замовлення 24 год на добу;
 • якісне надання послуги - установки скляної кабінки або ж будь-якої іншої;
 • негайний приїзд фахівця (в основному, через 3 години після розгляду замовлення);
 • надання початкової консультації та відомостей про кінцеву вартість роботи (скажімо, установки змішувача в душовій кабіні).

Ми співпрацюємо суто з досвідченими фахівцями - культурними та адекватними профі, які залишають чистоту на місці роботи, не курять і не використовують мати.

Які переваги ви отримаєте, при зверненні в сервіс Мастер911?

Для того, щоб отримати допуск до обслуговування клієнтів будь-який наш майстер підтвердив паспорт, пройшов спеціальну підготовку та з успіхом склав іспит. Якщо ж вам раптом довелося знайти помилку або зіткнутися з його негідною поведінкою, - звертайтеся в службу техпідтримки, і ми миттєво допоможемо у розв'язанні будь-якого питання.

Про яку б роботу не йшла розмова, будь-то монтаж душової зі скла, установка душової кабіни без піддона або про будь-яку іншу, наші досвідчені фахівці беруть на себе абсолютну відповідальність за відмінну якість виконаної роботи та надають гарантійні зобов'язання. Оплату ви зможете зробити безготівковим розрахунком або готівкою. Після закінчення роботи ми надаємо акт виконаних послуг.

Вартість установки душової кабінки

Для нас головне, щоб наше ціноутворення було абсолютно відкритим і доступним для будь-якого клієнта. Тому сума підключення пристрою, як і якоїсь іншої послуги, не враховуючи ціну додаткових запасних частин і витратних компонентів, а також транспортних витрат, є в нашому прайс-листі. Для підвищення рівня нашого сервісу ми в будь-якому випадку можемо вас проконсультувати й дати інформацію про вартість замовленої послуги. Найчастіше вартість не змінюється.

Замовлення фахівця у Коростені на об'єкт по Житомирській області

Надаємо послуги в м. Коростень

Людям, що живуть в місті м. Коростень і залишили замовлення на виклик майстра для високоякісного монтажу душової кабіни, ціна якого вам напевно сподобається, необхідно очікувати його візиту приблизно три години.

Приймаємо замовлення в передмісті Коростеня

Ті люди, які живуть в передмісті Коростеня () мають можливість чекати сантехніка приблизно через 5 годин після розгляду замовлення.

Надаємо послуги по Житомирській області

Для замовників, що проживають у віддалених містах, яким потрібна установка піддону душової кабіни, у нас чудова новина: висококласний сантехнік прибуде в день, коли було подане замовлення. Це можливо через те, що в маркетплейсі Мастер911 працюють досвідчені майстри в більшій частині міст Житомирської області (Коростишів, Радомишль, Андрушівка, Бердичів, Коростень, Житомир, Овруч, Малин, Звягель (Новоград-Волинський), Троянів, Іванківці, Вертокиївка). Ще один плюс для наших клієнтів - зменшення автовитрат.

У виняткових випадках, які були пов'язані з підвищеним завантаженням, візит фахівця може бути перенесений на ще один день. Про це вас попередять під час оформлення замовлення.

Потрібна недорога установка душової кабіни в дерев'яному будинку або ж звичайній квартирі? Зверніться в маркетплейс Master911, і ми можемо гарантовано підтвердити всі ваші очікування, щодо якості послуг!