Встановлення біде у Звягелі (Новоград-Волинський)

від 350 грн

Просто заповніть заявку, дайте відповіді на всі уточнюючі запитання по «встановлення біде». Ми зв'яжемося з вами протягом декількох хвилин. По максимуму заповнена заявка, допоможе майстру назвати точну ціну у Звягелі (Новоград-Волинський), яка в основному не зміниться після завершення всіх робіт. За додаткову плату майстер може придбати потрібні матеріали. Виконавці стежать за чистотою та прибирають робоче місце.

Показати більше

Прайс лист по встановленню біде

Назва послуги Середня вартість

Встановлення підлогового біде

Підключення навісного біде

Підключення інсталяції біде

Підключення біде до водопроводу

Підключення біде до каналізації

Заміна біде

Демонтаж біде

Ремонт кришки в біде

Усунути засмічення в біде

Усунути протікання в біде

Цінові пропозиції по встановленню біде від найкращих майстрів у Звягелі (Новоград-Волинський)

Дмитро В

Був(ла) на сайті 3 місяці тому Харків
+10

Печник, слесарь по ремонту систем кондиционирования

0 0 відгуків
Недостатньо даних для ціноутворення

Послуги та ціни

 • Заміна газового шлангу

  від 500 грн
 • Встановлення газової плити (монтаж)

  від 1500 грн
 • Ремонт автоматики газового котла

  від 1200 грн
 • Ремонт циркуляційного насосу газового котла

  від 500 грн

Потрібна допомога з підбором майстра?

Просто зателефонуйте, або залиште заявку на підбір майстра

Залишити заявку на підбір

Ціни на встановлення біде у Звягелі (Новоград-Волинський)

Назва послуги
Діапазон цін

Часті питання по встановленню біде у Звягелі (Новоград-Волинський)

Відгуки по встановленню біде у Звягелі (Новоград-Волинський)

Середня оцінка: 0

На основі 0 відгуків

Щоб переконатися, що майстер виконав роботу добре, або розібратися у спірній ситуації збираємо зворотній відгук після кожного замовлення.

Однією з затребуваних на сьогодні сервісних послуг є монтаж біде в сполученому санвузлі або туалеті. За своєю будовою біде має велику схожість з домашнім унітазом, але все ж відрізняється від нього способом подачі води та функціями. Зараз надходять у продаж три види біде: вбудовані (електронні), підвісні та підлогові, які випускаються в модному дизайні та різних варіаціях.

Кваліфікований монтаж такого гігієнічного та сантехнічного виробу виконується згідно з рядом умов, і зазвичай складається з таких етапів:

 1. підведення труб водопостачання та стоків;
 2. підготовка виробу до установки;
 3. встановлення насадок, гофри, змішувача й сифона;
 4. монтаж прихованої інсталяції для підвісного біде;
 5. навішування або ж кріплення класичного біде;
 6. під'єднання до трубопроводу водопостачання та системи каналізації.

Стандартне біде слугує надзвичайно важливим гігієнічним та сантехнічним пристроєм, надійний, безпечний, якісний монтаж якого зажадає наявності навичок, певного досвіду і професійних знань.

Власноручний монтаж біде у ванній

Потреба в налаштуванні, збірці, приєднанні нового, сучасного, досить складного сантехнічного та гігієнічного пристрою - привід звертатися за допомогою до професійного, досвідченого сантехніка. Але багато людей вважають, що послуги сервісного слюсаря-сантехніка коштуватимуть недешево, і набагато вигідніше виконати монтаж побутового біде власними руками.

Все ж тільки в окремих випадках такі роботи можуть закінчитися благополучно, частіше самостійні потуги обертаються невдачею та малоприємними результатами надалі.

Ще одна популярна думка - подзвонити майстру "з вулиці", чиї послуги обійдуться значно дешевше, але це також помилка. По-перше, сума, яку зажадають з вас, ніде не прописана, і взагалі вона може бути будь-якою, в тому числі й набагато вище, ніж ви планували. А по-друге, якщо щось станеться з вашим гігієнічним пристроєм, такий умілець не візьме відповідальність на себе та ніякої гарантії не зможе надати.

Бажано не ризикувати, а скористатися допомогою перевіреного, досвідченого, навченого слюсаря-сантехніка, який якісно, надійно та швидко впорається з замовленою роботою. Найбільш раціональне рішення, якщо вам необхідна установка інсталяції для кріплення біде, - звертатися за допомогою до грамотного фахівця в Master911.

Мастер911: якісна установка навісного або суміщеного біде

Наші фахівці щодня мають справу з налаштуванням, установкою всіх видів сантехнічних виробів, завдяки чому мають багатий досвід роботи з різноманітними конструкціями. У момент подачі замовлення ми просимо замовника конкретизувати модифікацію та вигляд пристрою, який потрібно встановити, та місце, особливості й побажання його збірки. Коли зі слів замовника чітко зрозумілий формат потрібних робіт, то названа послуга вважається типовою, її розцінка вказана в нашому прайсі.

В разі, якщо ж монтаж суміщеного, підлогового чи підвісного біде пов'язані з чималою кількістю складних моментів, і визначити формат необхідних робіт без огляду майстром практично неможливо, тоді ця послуга є нестандартною. Її вартість назве майстер-сантехнік, вже по приїзду на виклик. Але ми обіцяємо, що названа вартість буде відповідати тій, яка вказана в затвердженому прейскуранті.

Дзвінок в сервіс побутового ремонту Мастер911 дозволяє розраховувати на:

 • видачу корисної рекомендації, первинної консультації та цінної інформації з монтажу та установки підвісного, вбудованого або підлогового біде та ціни послуги;
 • цілодобову можливість подачі заявки;
 • терміновий виїзд досвідченого майстра-сантехніка;
 • надання вам надійної, якісної сантехнічної послуги.

Майстри Master911 не вживають нецензурні слова, не курять сигарети на робочому місці, сумлінно та відповідально ставляться до своєї роботи, акуратні, виявляють уважність, коректність, доброзичливість до замовників.

Переваги звернення до маркетплейса Master911

Мастер911 не працює з неперевіреними майстрами, всі сервісні техніки отримали доступ до обслуговування клієнтів тільки після верифікації особистих документів, прослуховування курсу навчання, а також складання іспитів на високий бал, які доводять їх професіоналізм. Але навіть якщо ви зустрілися з недбалим поводженням майстра або допущеною ним помилкою, ви зможете в будь-який момент зателефонувати в сервісну службу підтримки клієнтів і отримати професійну допомогу у врегулюванні конфліктної інциденту.

Як тільки робота завершена, замовники приймають акт виконаних робіт. Фахівці нашого сервісу видають гарантійні зобов'язання на надані послуги. Оплату сантехнічних послуг слід здійснити готівкою або безготівковим перерахуванням. Установка навісного або підлогового біде та інші послуги слюсаря-сантехніка проводяться відповідно до договору, в якому досконально відображені критерії рівня якості виконання завдань, чіткі умови відповідальності майстра, а також поетапний цикл.

Яка ціна сервісних послуг з монтажу біде в Master911?

Якщо вас зацікавить розцінка будь-якої типової послуги, ознайомтеся з нашим прейскурантом. Тут є всі розцінки, без транспортних витрат і вартості витратних матеріалів, які можливо знадобляться в ході роботи. Для нас гранично важливим є той момент, коли концепція ціноутворення сервісу побутового ремонту Мастер911 вважається цілком зрозумілою та абсолютно прозорою кожному клієнту. Для комфорту замовників при співпраці з Master911 ми в будь-який момент зможемо запропонувати початкову консультацію та інформацію з приблизної вартості будь-якої потрібної вам послуги. Як правило, попередньо названа ціна не змінюється.

Виклик майстра у Звягелі (Новоград-Волинський) і на виїзді за потрібною адресою по Житомирській області

Робота проводиться по всій Житомирській області

Маркетплейс Мастер911 розпоряджається своїми майстрами в більшості н.п. Житомирської області (Коростишів, Радомишль, Андрушівка, Бердичів, Коростень, Житомир, Овруч, Малин, Звягель (Новоград-Волинський), Троянів, Іванківці, Вертокиївка). Такий варіант забезпечує приїзд майстра в день оформлення заявки навіть тим людям, хто проживає в далеких точках, та дозволяє значно зменшити автотранспортні витрати. У рідкісних ситуаціях, пов'язаних з колосальною зайнятістю, прихід майстра-сантехніка може бути відкладений на найближчий день. Вас неодмінно повідомлять про цей факт заздалегідь, ще під час звернення до Master911.

Виконуємо послуги в приміській зоні Новоград-Волинського

Людям, що живуть в передмісті Новоград-Волинського (), трохи більше часу знадобиться на те, щоб дочекатися візиту професіонала, - близько чотирьох-п'яти годин.

Ми працюємо в м. Новоград-Волинський

Всього 3 години з часу подачі заявки потрібно для приїзду перевіреного, кваліфікованого слюсаря-сантехніка тим замовникам, які проживають в межах Новоград-Волинського.

Якщо вас цікавить професійний монтаж стандартного біде за розумною ціною, звертайтеся до нас. Ми гарантуємо, що вам сподобається якість виконання робіт і наш сервіс.