Встановлення душової кабіни у Звягелі (Новоград-Волинський)

від 350 грн

Просто заповніть заявку, дайте відповіді на всі уточнюючі запитання по «встановлення душової кабіни». Ми зв'яжемося з вами протягом декількох хвилин. По максимуму заповнена заявка, допоможе майстру назвати точну ціну у Звягелі (Новоград-Волинський), яка в основному не зміниться після завершення всіх робіт. За додаткову плату майстер може придбати потрібні матеріали. Виконавці стежать за чистотою та прибирають робоче місце.

Показати більше

Прайс лист по встановленню душових кабін

Назва послуги Середня вартість

Установка душового піддону

Встановлення душової кабіни 100х100

Встановлення душової кабіни 120х80

Встановлення душової кабіни 90х90

Встановлення душової кабіни 80х80

Встановлення душової кабіни з високим піддоном

Встановлення душової кабіни з низьким піддоном

Встановлення акрилового душового піддону без ніжок

Встановлення акрилового душового піддону на ніжках

Встановлення душової кабіни без піддону

Встановлення дверей душової кабіни

Монтаж каналізації під душову кабіну

Монтаж керамічного душового піддону

Встановлення фартуха душової кабіни

Встановлення екрана душової кабіни

Демонтаж душової кабіни

Вивіз душової кабіни

Підключення душової кабіни до водопроводу

Підключення душової кабіни до каналізації

Збирання піддону душової кабіни

Збирання душової кабіни 100х100

Збирання душової кабіни 120х80

Збирання душової кабіни 90х90

Збирання душової кабіни 80х80

Збирання душової кабіни з високим піддоном

Демонтаж душового піддону

Встановлення гідробоксу

Встановлення душового куточка

Встановлення скляної душової кабіни

Потрібна допомога з підбором майстра?

Просто зателефонуйте, або залиште заявку на підбір майстра

Залишити заявку на підбір

Ціни на встановлення душових кабін у Звягелі (Новоград-Волинський)

Назва послуги
Діапазон цін

Часті питання по встановленню душових кабін у Звягелі (Новоград-Волинський)

Відгуки по встановленню душових кабін у Звягелі (Новоград-Волинський)

Середня оцінка: 0

На основі 0 відгуків

Щоб переконатися, що майстер виконав роботу добре, або розібратися у спірній ситуації збираємо зворотній відгук після кожного замовлення.

Зараз більшість власників будинків при плануванні ванної обирають душову кабіну. Ця тенденція обумовлена, як можливістю заощадити простір в маленькому приміщенні, так і численними перевагами душових кабінок: зручність, універсальність, гігієнічність.

Всі наявні зараз моделі кабінок можуть бути відкритими й закритими. У відсутності обмежувальної частини зверху - стелі якраз полягає їх основна відмінність.

Особливістю відкритих душових вважається їх інтеграція в дизайн ванної кімнати, де 2 або ж 1 стіни приміщення є складовою їх простору. Відкриті душові є збірними. До основи однієї стіни приміщення проводиться монтаж підлогового днища, який відразу приєднаний до каналізаційного стояка, а по периметру з двох або тільки з одного боку закріплюють скляні або ж виготовлені з органічного матеріалу дверцята. Підключення подібних моделей передбачає від сантехніка наявності професійних умінь, знань і досвіду.

Душові кабіни закритого виду є повністю ізольованим простором, який схожий на капсулу. Вхід в них відбувається за допомогою дверцят. Такого роду пристрої володіють великою кількістю різних плюсів: можливість підбору місця з'єднання, легкість у підключенні, маса зручних функцій. Конструкція закритих моделей передбачає, що вони збираються та розбираються повторно.

Які існують нюанси при монтажі душової кабіни?

Існує спектр важливих нюансів, які важливо врахувати для надійного підключення душової. Щоб встановити відкриту кабінку, слід враховувати такі нюанси підключення:

 • Коли планується монтаж куточка на підлогову поверхню, в цьому випадку радимо зробити початкове облаштування трапа.
 • Перед здійсненням установки сантехнічного обладнання, висококваліфіковані майстри рекомендують провести збірку на широкій площі й упевнитися в цілісності дверцят і працездатності фурнітури, а також наявності всіх потрібних деталей.
 • Можна купити допоміжний набір міцних кріпильних запчастин, аналогічних тим, що в упаковці, - це допомагає не допустити раптових труднощів при підключенні та скоротити час монтажу.
 • На першому етапі, що передує монтажу душової, варто як слід обробити стіни та підлогу, і провести якісну гідроізоляцію місця.

Від чого буде залежати сума підключення конструкції?

Розрахунок вартості установки конструкції проводиться з урахуванням наступних аспектів:

 • Спектр необхідних робіт. Найчастіше збірку самого обладнання передбачається провадити у вже працюючому санвузлі, спочатку здійснивши демонтаж старого пристрою. Крім усього іншого може додатися потреба в облаштуванні підведення каналізації, здійсненні електромонтажних робіт і різних інших послуг;
 • Остаточна ціна роботи. У разі, якщо фахівець виїхав на об'єкт, де необхідно здійснити монтаж відразу декількох пристроїв (припустимо, крана, раковини, рушникосушки), тоді ціна монтажу кабіни в результаті буде меншою, ніж у ситуації надання одиничної послуги;
 • Складність обладнання. Зараз обладнання зустрічається зовсім різне за конструкцією. Отже, і на установку душової кабіни ціна може серйозно відрізнятися. Чим важча збірка певної моделі, ніж більшою кількістю допоміжних функцій вона оснащена, тим більше часу необхідно для її виконання, і тим професійнішим повинен бути професіонал.

Відомі помилки в ході установки пристроїв

Якщо установка кабіни не була проведена професіоналом, висока ймовірність допущення таких грубих помилок:

 • слабка герметизація зливу та стінок душової;
 • помилки в приєднанні електричного живлення та гар/хол води;
 • надто сильний зажим кріпильних болтів, результатом чого може бути тріщина скляних стінок;
 • не відрегульовані ніжки або не підготовлена основа.

Застава тривалої експлуатації душової - професійний монтаж досвідченим фахівцем, за всіма технічними критеріями.Якщо, з метою економії, взятися за монтаж пристрою власноруч або ж довірити таку роботу неперевіреному майстрові «з вулиці», який не дасть якихось гарантійних зобов'язань на зроблену послугу, наслідки зробленої помилки будуть плачевними.

Найбільш грамотний вихід - звертатися в сервіс Мастер911. Кваліфікований майстер з тривалим досвідом роботи в підключенні душових конструкцій різних видів оперативно приїде додому та правильно зробить необхідну послугу.

Маркетплейс Master911: недорогий монтаж душової кабіни

Наші сантехніки мають величезний досвід в установці душових пристроїв різних конструкцій, розмірів і форм. При подачі замовлення ми попросимо клієнта відповісти на пару необхідних питань про різновиди обладнання, а також про місце його підключення. На підставі докладних відповідей ми можемо оголосити приблизну суму потрібної Вам роботи та надати початкову консультацію.

Вирішивши звернутися до нас, можна сто відсотків розраховувати на:

 • якісне виконання роботи - установки скляної кабіни або будь-якої іншої;
 • отримання професійної консультації та відомостей про вартість роботи (скажімо, установка змішувача в душовій кабіні);
 • розгляд вашого замовлення цілодобово;
 • швидкий приїзд професіонала (приблизно, через три години після розгляду заявки).

Ми працюємо виключно з досвідченими фахівцями - відповідальними та ввічливими професіоналами, які не курять, дотримуються чистоти на робочому місці й не застосовують лайки.

Які головні плюси ви отримуєте, звертаючись в Мастер911?

Для допуску до обслуговування замовників кожен наш сантехнік підтвердив свої документи, пройшов внутрішнє навчання та склав екзамен. Якщо вам все-таки трапилося знайти допущену майстром неточність або ж ви були змушені зіткнутися з його некоректною поведінкою, - зверніться в службу техпідтримки, і ми оперативно допоможемо у розв'язанні спірної ситуації.

Неважливо, про яку послугу мова йде, будь-то установка душової кабіни без піддона, монтаж душової зі скла або ж інша, наші досвідчені фахівці беруть абсолютну відповідальність за належний рівень виконаної роботи й надають гарантійні зобов'язання. Можна зробити оплату готівкою або ж безготівковим розрахунком. Після закінчення роботи ми надаємо акт виконаних послуг.

У скільки обійдеться монтаж душової конструкції?

Для нас важливо, щоб наше ціноутворення було стовідсотково відкритим і доступним для будь-якої людини. Тому ціна установки душової кабіни, як і різної іншої роботи, не враховуючи вартість витратних матеріалів і додаткових частин, а також автозатрат, знаходиться в прайс-листі. Для підвищення якості послуг ми завжди готові надати вам початкову консультацію й надати детальну інформацію про вартість майбутньої роботи. Як правило, вона не змінюється.

Замовлення професіонала у Звягелі (Новоград-Волинський) з виїздом по Житомирській області

Надаємо послуги в м. Новоград-Волинський

Клієнтам, які живуть в межах міста м. Новоград-Волинський і залишили заявку на виклик майстра для компетентного монтажу душової кабіни, ціна якої безсумнівно порадує, потрібно чекати його візиту приблизно 3 год.

Працюємо в передмісті Новоград-Волинського

Люди, які проживають в передмісті Новоград-Волинського () зможуть сподіватися на приїзд фахівця через 4 год.

Приймаємо заявки по Житомирській області

Для клієнтів які проживають у віддалених регіонах, яким потрібна установка піддону душової кабіни, у нас прекрасна новина: кваліфікований фахівець приїде в день, коли була оформлена заявка. Це реально завдяки тому, що Мастер911 розпоряджається перевіреними фахівцями в більшості міст Житомирської області (Коростишів, Радомишль, Андрушівка, Бердичів, Коростень, Житомир, Овруч, Малин, Звягель (Новоград-Волинський), Троянів, Іванківці, Вертокиївка). Ще один бонус для наших замовників - мінімізація автозатрат.

У виняткових випадках, пов'язаних з досить високим завантаженням, візит професіонала відкладається на ще один день. Про це вам повідомлять під час отримання замовлення.

Потрібна професійна установка душової кабіни у квартирі або ж дерев'яному будинку? Подайте заявку в маркетплейс Master911, і ми обіцяємо виправдати всі очікування, щодо рівня пропонованого сервісу!