Встановлення кондиціонера у Мукачеві

від 1300 грн

Просто заповніть заявку, дайте відповіді на всі уточнюючі запитання по «встановлення кондиціонера». Ми зв'яжемося з вами протягом декількох хвилин. По максимуму заповнена заявка, допоможе майстру назвати точну ціну у Мукачеві, яка в основному не зміниться після завершення всіх робіт. За додаткову плату майстер може придбати потрібні матеріали. Виконавці стежать за чистотою та прибирають робоче місце.

Показати більше

Прайс лист по встановленню кондиціонерів

Назва послуги Середня вартість

Встановлення канального кондиціонера

Встановлення касетного кондиціонера

Встановлення кондиціонера (монтаж)

Підключення кондиціонера

Підключення зовнішнього блоку кондиціонера

Підключення внутрішнього блоку кондиціонера

Демонтаж кондиціонера

Підключення кондиціонера до електромережі (розетка)

Цінові пропозиції по встановленню кондиціонерів від найкращих майстрів у Мукачеві

Ярослав Ю

Був(ла) на сайті місяць тому

0 0 відгуків
Недостатньо даних для ціноутворення

Родіон null

Був(ла) на сайті місяць тому
+9

0 0 відгуків
Недостатньо даних для ціноутворення

Василь null

Був(ла) на сайті місяць тому
+12

0 0 відгуків
Недостатньо даних для ціноутворення

Потрібна допомога з підбором майстра?

Просто зателефонуйте, або залиште заявку на підбір майстра

Залишити заявку на підбір

Ціни на встановлення кондиціонерів у Мукачеві

Назва послуги
Діапазон цін

Часті питання по встановленню кондиціонерів у Мукачеві

Відгуки по встановленню кондиціонерів у Мукачеві

Середня оцінка: 0

На основі 0 відгуків

Щоб переконатися, що майстер виконав роботу добре, або розібратися у спірній ситуації збираємо зворотній відгук після кожного замовлення.

Перед монтажем приладу кондиціонування необхідно визначитися з місцем розташування обладнання. Якщо йдеться про модифікації, які мають відношення до спліт-систем кондиціювання, то зовнішній (основний) блок розміщують на зовнішній фасадній стіні будинку, лоджії або балконі, для опори використовуючи спеціальні кронштейни. Внутрішній блок (випарник) фіксують до підлоги, стіни або стелі за допомогою консолі.

Перш ніж встановити кондиціонер, майстер вибирає оптимальне місце його розміщення, враховуючи кілька умов: інтер'єрні рішення, загальний обсяг кімнати, особливості конфігурації і техумови виробника.

Важливо! Процес монтажу будь-яких видів кондиціонуючих пристроїв передбачає обов'язкове (!) проведення випробування системи на герметичність магістралі, надійність дренажних мереж і електричних міжблокових з'єднань згідно з інструкціями виробника. Вдале виконання всіх випробувань і служить гарантією майбутньої надійної експлуатації кліматичної техніки.

Більшість поломок спліт-системи викликана неправильним монтуванням трубок фреонової траси, що може спровокувати:

 • проблеми при перекачуванні компресором холодагента (фреону);
 • обмерзання трубопроводу;
 • витік фреонової рідини;
 • відчутний спад продуктивності спліт-системи щодо потенційно допустимої;
 • заломи на мідних трубках, поява тріщин або порушення герметичності фреонового контуру.

Сервісом послуг зі встановлення кондиціонерів у Мукачеві від надійних майстрів Master911 пропонується якісне встановлення, налаштування, ремонт, перевірка або ревізія кондиціонерів практично від усіх популярних наразі фірм, незалежно від віку та марки обладнання.

Приймаємо заяви на монтаж системи кондиціонування, для виконання ремонту, діагностики та сервісного супроводу будь-якої конструкції від виробничих марок: Галанз (Galanz), Коспел (Kospel), Део (Daewoo), Тошиба (Toshiba), Вестфрост (Vestfrost), Арістон (Ariston), Панасонік (Panasonic), Електролюкс (Electrolux), Неокліма (Neoclima), Протерм (Protherm), Самурай (Samurai), Атон (Aton), Ферролі (Феролі / Ferroli), Данко (Danko), Тенко (Tenko), Віссманн (Вісман / Viessmann), Ханса (Hansa), Делфа (Delfa), Деккер (Декер / Dekker), Осака (Osaka), Дніпро, Грее (Gree), Мідеа (Midea), Самсунг (Samsung), Вайллант (Вайлант / Vaillant), Сатурн (Saturn), Беко (Beko), Зануссі (Занусі / Zanussi), Астон (Aston), Кайзер (Kaiser), Дайкін (Daikin), Бош (Bosch), ЛЖ (LG), Сенсей (Sensei), Міцубісі (Mitsubishi), Горенье (Gorenje), Лібхерр (Liebherr), Купер&Хантер (Cooper&Hunter) та інших.

Звертаємо вашу увагу!

Не починайте монтаж кліматичного пристрою самостійно

Ті, хто купив кліматичну домашню техніку, часто в Google знаходять "Як встановити кондиціонер вдома?", "Як монтувати систему кондиціонування своїми руками?" або "Встановлення кондиціонера своїми руками".

Подібна робота вимагає професійного підходу, неухильного виконання певних обов'язкових вимог, інструкцій, умов, а результат проведення безпосередньо впливає на той факт, наскільки ефективно буде працювати техніка, а, крім того, і на тривалість експлуатації.

Згідно зі статистикою, ефективність, якість і час використання кондиціонера на 90% залежать від бездоганності виконання всіх моментів монтування.

Не вдавайтеся до послуг підозрілих техніків

Підключення кондиціонера неперевіреними майстрами "з вулиці" - ризикована справа, як і самостійна спроба монтажу. Потрібно знати, що ці фахівці не хочуть нести відповідальність за виконану роботу (а якість виконання наданих сервісних послуг часто дуже сумнівна) і не надають практично ніяких гарантійних умов.

І в тому разі, якщо техніка найближчим час виходить з ладу, з неперевіреними фахівцями вже немає зв'язку, або вони не поспішають приходити, особливо по гарантії.

Вартість встановлення кондиціонерів у Мукачеві - анітрохи не даремна трата, як на думку деяких, оскільки за умови некваліфікованого монтажу агрегату втрати будуть вагомішими.

Які переваги надає сервіс?

 • Адекватні ціни. Ціни узгоджуються з практичним досвідом спеціаліста, також підшукуємо майстра, який знаходиться поруч з місцем виїзду (зменшення терміну прибуття, економія на доставці).
 • Дотримуємося чистоти. Після ремонту ми прибираємо місце роботи.
 • Договір. Всі ремонтні роботи виконуються згідно з договором. Після наданих сервісних послуг клієнт повинен підписати акт виконаних робіт.
 • Приймання заявок без свят і вихідних. Робота ведеться в режимі 24/7, виклик в зручний для вас час.
 • Приїзд техніка протягом години. За замовленням приїжджаємо протягом трьох годин.
 • Фіксована ціна. Ціна встановлення кондиціонерів у Мукачеві" завжди відповідає прейскуранту.
 • Різні види оплати. Робота ведеться як з готівкою, так і з банківськими картами або безготівковими розрахунками.
 • Гарантія. На змонтовані комплектуючі та надані послуги діє гарантія.

Як замовити послуги спеціаліста?

 1. Оформлення заявки. Можна оформити заявку на виклик майстра зі встановлення кондиціонерів у Мукачеві, зробивши дзвінок за контактним телефоном або склавши її на web-сайті.
 2. Уточнення окремих подробиць. При складанні заявки рекомендуємо відповісти на ряд питань.
 3. Прибуття спеціаліста + послуги. Приблизно через дві-три години після факту оформлення заяви фахівець виїжджає за названою адресою і стає до своїх обов'язків.

Виклик майстра у Мукачеві та Закарпатської області

Коли вам потрібне встановлення кондиціонерів у Мукачеві від ввічливих, перевірених, професійних і пунктуальних майстрів, звертайтеся в сервіс, заходьте на сайт або телефонуйте операторам Master911.

Виїзд майстра по всіх містах, селах і селищах Закарпатської області

Майже у всіх селищах, містах, селах Закарпатської області (Хуст, Берегове, Виноградів, Тячів, Іршава, Перечин, Чоп, Мукачево, Ужгород, Кольчино, Воловець, Жденієво, Середнє, Чинадійово, Батьово, Королево, Солотвино, Кобилецька Поляна, Міжгір'я, Дубове, Буштино, Копашново) у нас є майстри, тому в більшості випадків прибуваємо в день оформлення заявки, отже, ви економите транспортні витрати і час. Під час сезону буває досить висока завантаженість, у такому випадку виклик може бути перенесений на інший день.

Виїзд в межах міста Мукачева

Орієнтовно приходимо по місту у Мукачеві протягом 3-х годин після моменту оформлення заяви.

Виїзд в передмістя Мукачева

Очікування прибуття майстра у передмістя Мукачева (Кольчино, Зняцьово, Павшино, Ракошино) в середньому може зайняти 4-5 годин.

Приймаємо заявки цілодобово! У нас відмінні ціни на сервісне, гарантійне, профілактичне обслуговування. Звертайтеся за допомогою тільки до перевірених техніків.