Ремонт плати керування пральної машини у Коломиї

від 350 грн

Просто заповніть заявку, дайте відповіді на всі уточнюючі запитання по «ремонт плати керування пральної машини». Ми зв'яжемося з вами протягом декількох хвилин. По максимуму заповнена заявка, допоможе майстру назвати точну ціну у Коломиї, яка в основному не зміниться після завершення всіх робіт. За додаткову плату майстер може придбати потрібні матеріали. Виконавці стежать за чистотою та прибирають робоче місце.

Показати більше

Цінові пропозиції по ремонту плат керування пральних машин від найкращих майстрів у Коломиї

Дмитро В

Був(ла) на сайті місяць тому Харків
+10

Печник, слесарь по ремонту систем кондиционирования

0 0 відгуків
Недостатньо даних для ціноутворення

Потрібна допомога з підбором майстра?

Просто зателефонуйте, або залиште заявку на підбір майстра

Залишити заявку на підбір

Ціни на ремонт плат керування пральних машин у Коломиї

Назва послуги
Діапазон цін

Відгуки по ремонту плат керування пральних машин у Коломиї

Середня оцінка: 0

На основі 0 відгуків

Щоб переконатися, що майстер виконав роботу добре, або розібратися у спірній ситуації збираємо зворотній відгук після кожного замовлення.

Електронний пристрій, завдання якого виконання заданої програми - це плата керування. Отже, при збої в роботі даного приладу застосування пралки неможливо. Хоча нинішня статистика змушує переживати, оскільки понад 40% поломок посідає саме модуль керування. Тому що цей модуль відповідає за велику кількість найважливіших завдань: залив рідини, функціонування зливного насоса та ін.

При несправності рекомендується замовити ремонт плати керування пральної машини у Коломиї додому, звернувшись за допомогою до професійних майстрів нашого маркетплейсу. Вам необхідно визначитися зі зручним днем та часом приїзду майстра.

Завдання спеціаліста

При виклику професіонала додому, все, що потрібно від вас – замовити ремонт плати керування пральної машини у Коломиї та дати техніку безпроблемний доступ до приладу.

Згодом виконуються такі завдання:

 1. Вимкнення пралки від електрики та розбирання верхньої кришки.
 2. Розбирання, щоб вилучити модуль керування з пристрою.
 3. Перевірка пристрою. Особливу увагу техніки звертають на конденсатор, який грає найважливішу роль і резистор (робота якого діагностується у вигляді відповідного тестера). Тиристорний блок також проходить детальну діагностику.
 4. Після завершення визначення однієї чи одночасно кількох причин проблеми, здійснюється їх усунення за допомогою різних наявних підходів – відновлення або заміна конкретних складових, що не піддаються відновленню.

Після закінчення виконаних робіт майстер залишає власні офіційні гарантійні зобов'язання та включає пралку, перевіряючи її роботу.

Причини несправностей модуля техніки у Коломиї

Насамперед треба ознайомитися з основним переліком частих причин, через які буде потрібний оперативний ремонт блоку керування пральної машини у Коломиї за вигідною ціною, прописаною в прайс-листі нашого сервісу.

Збої в роботі агрегату з'являються з таких причин:

 • Постійне примусове вимкнення агрегату під час виконання необхідного циклу.
 • Збої різних елементів – тиристор, конденсатор та інше.
 • Проникнення вологи в розташування пральної машинки.
 • Брак при виготовленні (дана несправність виявляється вже в перші тижні частої роботи пристрою).
 • Довгі стрибки напруги в електромережі при використанні агрегату.
 • Фізичні пошкодження електрокабелів.
 • Неякісне зварювання струмопровідних доріжок.
 • Замикання в електричній проводці.

Не варто розраховувати своїми силами усунути несправність, здійснити перезавантаження пральної машини, розбирання, пошук деталей для заміни або вторинне під'єднання до електроживлення після виявлення поломки.

Кошторис ремонту модуля пралки

Перш ніж замовити послугу ремонт модуля пральної машини, ціна якого встановлена у прейскуранті сервісу, варто розібратися з нюансами, що впливають на ціну. Під час перевірки сума може змінитися з різних причин:

 • Визначається список збоїв.
 • Беруться до уваги аспекти системи моделі, а також рік випуску.
 • Перевіряється потреба у придбанні необхідних складових.

Одночасно з підсумковою вартістю здатні змінюватись і терміни виконання необхідних завдань. У більшості випадків майстер справляється із завданням протягом робочого дня.

Коли може знадобитися відновлення пральних машин у Коломиї

Якщо на дисплеї пралки загоряється відповідний код помилки - це говорить про неполадку блоку. Коли коду немає, можна відзначити інші відомі ознаки несправної роботи стирального модуля у Коломиї:

 • На екрані горять різні лампи.
 • Пралка не бажає виконувати роботу в певному режимі.
 • Після вмикання пралки барабан не крутиться.
 • Різкі збої температури води.
 • Здійснюється набір води та миттєвий злив через 5-10 секунд.
 • Достатньо довгий період прання, який не відповідає часу програми.
 • Є збої у звичайному темпі двигуна: відсутній достатній перелік обертів у процесі віджиму.
 • При підключенні до розетки прилад не працює.

Більшість перелічених проблем залишаються непоміченими навіть для системи самодіагностики, тому потрібна послуга вмілих фахівців. Тому має бути негайний ремонт блоку керування пральної машини, вартість якого залежатиме від складності окремої несправності.

Плюси компетентної допомоги від професіоналів організації Master911 у Коломиї

Якщо необхідна послуга від ремонтників через поломку техніки, необхідно довіряти прилад досвідченим професіоналам. Тільки таких виконавців можна знайти на сервісі Мастер911, скориставшись пошуком на сервісі або допомогою менеджерів, які готові підібрати фахівці вищої кваліфікації.

Крім того, користувачі компанії Master911 отримують список плюсів:

 • Можливість замовити ремонтника у зручний день.
 • Привабливі ціни на ремонт модуля керування пральної машини.
 • Консультації, відповіді на питання, що цікавлять, щодо майбутнього функціонування пристрою враховуючи специфіку необхідної марки.
 • Поради у підборі запчастин – оригінальних або універсальних.

Щоб викликати майстра, достатньо залишити замовлення онлайн, вказавши докладний опис неполадки, номер телефону та своє ім'я. У разі невідкладного ремонту майстер відправляється через дві години.