Встановлення пральної машини у Кам'янець-Подільську

від 350 грн

Просто заповніть заявку, дайте відповіді на всі уточнюючі запитання по «встановлення пральної машини». Ми зв'яжемося з вами протягом декількох хвилин. По максимуму заповнена заявка, допоможе майстру назвати точну ціну у Кам'янець-Подільську, яка в основному не зміниться після завершення всіх робіт. За додаткову плату майстер може придбати потрібні матеріали. Виконавці стежать за чистотою та прибирають робоче місце.

Показати більше

Прайс лист по встановленню пральних машин

Назва послуги Середня вартість

Встановлення пральної машини (монтаж)

Демонтаж пральної машини

Потрібна допомога з підбором майстра?

Просто зателефонуйте, або залиште заявку на підбір майстра

Залишити заявку на підбір

Ціни на встановлення пральних машин у Кам'янець-Подільську

Назва послуги
Діапазон цін

Часті питання по встановленню пральних машин у Кам'янець-Подільську

Відгуки по встановленню пральних машин у Кам'янець-Подільську

Середня оцінка: 0

На основі 0 відгуків

Щоб переконатися, що майстер виконав роботу добре, або розібратися у спірній ситуації збираємо зворотній відгук після кожного замовлення.

Кваліфіковане підключення, монтаж, демонтаж або якісне встановлення автоматичної пральної машини у Кам'янець-Подільську - гарантія її довготривалої, безперебійної, ефективної роботи, а також збереження гарантійних зобов'язань від виробника.

Підключення пралки Самсунг, Lg, Вирпул, Індезіт та інших марок робиться в кілька етапів.

  1. Проведення підготовчих робіт (охоплює огляд техніки на наявність її неушкодженості, перевірку тиску води в трубах, вимикання електроенергії).
  2. Визначення зони її стаціонарної експлуатації, з урахуванням стандартної вимоги, щоб між стіною будинку й задньою кришкою пралки залишалася відстань не менше, ніж в п'ять см, для вільного циркулювання повітряних мас.
  3. Підключення апаратури до водопроводу й каналізації. Нерідко бувають моменти, коли розмір заводських гнучких труб є недостатнім і це вимагатиме їх подовження або заміни купленими, більшого метражу.
  4. Окреме підведення до електричної мережі. Важливо, щоб електророзетка перебувала поруч з технікою, мала безпечну (керамічну) основу, була оснащена захисною кришкою, а також була розрахована не менш ніж на 16А. Перш ніж підключати прилад до розетки технік повинен переконатися в наявності захисного заземлення.
  5. Вирівнювання побутової пральної машини та процедура перевірки. Якщо комунікації підключені, агрегат вирівнюють горизонтально, орієнтуючись по корпусу побутової пральної машини, та повторно перевіряють правильність підключення. Для такої мети роблять дослідне включення.

Вас зацікавило недороге, оперативне та якісне встановлення побутової пралки у Кам'янець-Подільську? Терміново телефонуйте в сервіс послуг надійних майстрів Master911. Наші майстри мають професійний досвід в проведенні техобслуговування й ремонту пральної машини від усіх відомих на сьогодні виробників, різних модифікацій і років випуску. Приймаємо замовлення на виклик фахівця на підключення, установку та перевірку пральних побутових машин (прозора ціна послуг у Кам'янець-Подільську доступна та адекватна) таких торгових брендів: Делфа (Delfa), Хувер (Hoover), Сіменс (Siemens), Ардо (Ardo), Зануссі (Занусі / Zanussi), Део (Daewoo), Вестфрост (Vestfrost), Атлант (Atlant), АЕГ (AEG), Баукнехт (Bauknecht), Кайзер (Kaiser), Беко (Beko), Вірпул (Whirlpool), Мідеа (Midea), Міле (Miele), Прівілег (Privileg), Канді (Candy), Ханса (Hansa), Рейнфорд (Rainford), Віарус (Viadrus), Електролюкс (Electrolux), Горенье (Gorenje), Сатурн (Saturn), ЛЖ (LG), Арістон (Ariston), Самсунг (Samsung), Малютка, Бош (Bosch), Індесіт (Indesit) та інших.

Фахівці сервісу побутових послуг Master911

Усі фахівці нашого сервісу перед тим, як взятися за роботу, обов'язково проходять навчання на можливість виконання послуг клієнтам, після чого допускаються до іспиту. Лише п'ятнадцятьом із сотні кандидатів вдається набрати достатньо високий бал (4,5 і вище) та розпочинати виконання замовлень.

Фахівці приїжджають зі своїми інструментами, при необхідності відразу самі відвозять вашу техніку в майстерню. Майстри підтримують чистоту під час ремонту, а після закінчення надання послуги виконують прибирання. Кожен з техніків сервісу Master911 відповідально ставиться до виконання професійних обов'язків, не має шкідливих звичок, не використовує лайливу лексику та завжди ввічливий.

Яким способом формується тариф?

Ціна за вирівнювання, перевірку, якісне встановлення, надійне підключення пральних домашніх машин у Кам'янець-Подільську, як і ціна обслуговування, а найчастіше й типових ремонтних послуг, детально зафіксовані в нашому прейскуранті.

У ході оформлення замовлення на виклик фахівця ми завжди ставимо кілька уточнювальних питань, які стосуються виробника обладнання, року випуску, модифікації та, головне, причини виклику техніка. Це ми робимо для того, щоб якомога конкретніше зорієнтувати свого замовника у ціні замовленої послуги.

Названа фахівцем сума однозначно буде збігатися з тією, яка зазначена в нашому прайсі. До того ж кожен наш майстер готовий з усіма подробицями пояснити, яким чином формується вартість професійного встановлення або якісного підключення пральної автоматичної машини у Кам'янець-Подільську.

Які важливі переваги Ви будете мати?

Замовляючи монтаж / демонтаж пральної машинки у Кам'янець-Подільську в сервісі Master911, Ви отримаєте.

  • Строгу перевірку якості сервісних послуг, які вам надаються. У разі виникнення різних зауважень, побажань або питань повідомляйте про них нас. Якщо в роботі фахівця будуть виявлені навіть найменші вади, він їх неодмінно постарається виправити.
  • Виконання стартового циклу, під'єднання до всіх комунікацій та ідеального вирівнювання пралки у Кам'янець-Подільську за прозорою та доступною вартості від усіх загальновідомих виробників, будь-яких модифікацій і "віку".
  • Швидкий приїзд досвідченого техніка за потрібною адресою та оперативне проведення необхідних робіт.

Працюємо у Кам'янець-Подільську, з виїздом по Хмельницькій області

Працюємо по селах, містах, селищах Хмельницької області

Майже у всіх сільських і міських районах Хмельницької області (Дунаївці, Кам'янець-Подільський, Красилів, Полонне, Волочиськ, Старокостянтинів, Шепетівка, Хмельницький, Славута, Ізяслав, Нетішин, Городок, Деражня, Чемерівці, Сатанів, Чорний Острів, Війтівці, Наркевичі, Летичів, Віньківці, Новая Ушиця, Ярмолинці, Вовковинці, Смотрич, Білогір'я, Антоніни, Теофіполь, Гриців) Master911 має своїх кваліфікованих фахівців, роблячи реальною появу професіонала на виклик в день подачі заявки.

У певних випадках, обумовлених високою сезонною завантаженістю, приїзд техніка може бути перенесений на найближчу дату. Звернувшись до нас, ви скоротите термін Вашого очікування для налаштування, підключення й установки пральної машини та заощадите на транспортних витратах.

Виїзд по всій території Кам'янець-Подільського

Якщо Вам потрібен ремонт, встановлення або налагодження пральних машин у Кам'янець-Подільську (Смотрич, Зіньківці, Колибаївка, Кам'янка, Цибулівка, Слобідка-Кульчієвецька, Кульчіївці, Мукша Китайгородська, Гуменці, Слобідка-Гуменецька, Пудлівці, Довжок, Голосків, Лисогірка), тоді прибуття фахівця в передмістя займе трохи більше часу, десь від чотирьох до п'яти з половиною годин.

Виїзд можливий по місту у Кам'янець-Подільську

Підготовлені, приємні в спілкуванні та ввічливі техніки виконають підключення домашньої пральної машинки у Кам'янець-Подільську при зверненні в сервіс Master911. Якщо ви живете в межах міста Кам'янець-Подільський, то через 3 години ви можете очікувати на появу майстра у вас і підключення пральної машини за розумною ціною у Кам'янець-Подільську.