Обслуговування газового котла у Павлограді

від 550 грн

Просто заповніть заявку, дайте відповіді на всі уточнюючі запитання по «обслуговування газового котла». Ми зв'яжемося з вами протягом декількох хвилин. По максимуму заповнена заявка, допоможе майстру назвати точну ціну у Павлограді, яка в основному не зміниться після завершення всіх робіт. За додаткову плату майстер може придбати потрібні матеріали. Виконавці стежать за чистотою та прибирають робоче місце.

Показати більше

Прайс лист по обслуговуванню газових котлів

Назва послуги Середня вартість

Запуск газового котла

Річне обслуговування газового котла

Діагностика газового котла

Утилізація газових котлів

Скупка газових котлів

Потрібна допомога з підбором майстра?

Просто зателефонуйте, або залиште заявку на підбір майстра

Залишити заявку на підбір

Ціни на обслуговування газових котлів у Павлограді

Назва послуги
Діапазон цін

Часті питання по обслуговуванню газових котлів у Павлограді

Відгуки по обслуговуванню газових котлів у Павлограді

Середня оцінка: 0

На основі 0 відгуків

Щоб переконатися, що майстер виконав роботу добре, або розібратися у спірній ситуації збираємо зворотній відгук після кожного замовлення.

Завдання обслуговування опалювальних котлів можуть включати сервісні заходи, профілактичні огляди та ремонтні роботи:

 • Комплексне технічне обслуговування - виконується раз на 1-2 роки. Подібна сервісна послуга включає: заміну клапанів, монтаж сальників, промивання теплообмінника, перевірку вентиляторів.
 • Аварійне техобслуговування, неминучість у проведенні якого визначена несправністю котла.
 • Проведення щорічних планових заходів, що проводяться до початку сезону опалення.

Сервіс газових котлів у вас вдома виконується з метою оперативного виявлення складових, які вимагають проведення ремонтних робіт, регулювання або заміни, що допоможе усунути загрозу появи трудомісткої поломки та збою в роботі газового агрегату (особливо в сезон холодів).

Master911 пропонує широкий спектр грамотних сервісних робіт з обслуговування або діагностики газового котла та інших побутових приладів: Шафуто (Chaffoteaux), Германн (Hermann), Беретта (Берета/Beretta), Термекс (Thermex), Вулкан (Vulkan), Протерм Protherm), Юнкерс (Junkers), Део (Daewoo), Сіменс (Siemens), АЕГ (AEG), Вайллант (Вайлант/Vaillant), Тепловіст (Teplowest), Бонжуані (Bongioanni), Ренс (Rens), Індезит (Indesit) Грандіні (Grandini), Рода (Roda), Термона (Thermona), Демрад (Demrad), Вольф (Wolf), Тіберіс (Tiberis), Данко (Danko), Радіант (Radiant), Іммергаз (Immergas), Різон (Reeson), Нав'єн (Navien), Елексія (Elexia), Електролюкс (Electrolux), Маяк, Фондітал (Fondital), Кітурамі (Kiturami), Альфа (Alpha), АОГВ Житомир, Атон (Aton), Колві (Kolvi), Вестен (Westen), Рока (Roca), Шафутекс (Chaffoteaux), Нобель (Nobel), Баксі (Baxi), Ферролі (Феролі/Ferroli), Будерус (Buderus), Бош (Bosch), Термет (Termet), Samsung (Samsung), Роктерм (Rocterm), Вісманн (Вісман/Viessmann), Новатек (Nova Tec), Сайм (Sime), Атем (Аtem), Геліос (Helios), Соллі (Солі/Solly), Гореньє (Gorenje), Арістон (Ariston) та інших.

Техніки сервісу Master911

Кожен із виконавців нашого сервісу в обов'язковому порядку проходить навчання роботи із замовниками та складає іспит.

Допускається до роботи мала група претендентів, всього п'ятнадцять із ста, - виключно ті, чий середній бал не нижчий за 4,5. У ході проведення ремонту вони підтримують чистоту, а після завершення роблять прибирання. Виконавці Master911 відрізняються ввічливістю, пунктуальністю, серйозним ставленням до роботи.

Яким способом складається ціна?

Практично при ста відсотках випадків вартість технічного обслуговування газового приладу (котла) вдома у Павлограді приблизно на вісімдесят відсотків дешевша, ніж відновлення газового агрегату.

Розцінки на всі типові послуги (наприклад: Обслуговування опалювальних газових обладнання (котлів) у клієнта вдома, ціна), не включаючи автотранспортні витрати та вартість запасних частин, які в ході ремонтних робіт можуть підлягати заміні, - зазначені у прейскуранті.

Щоб конкретніше Вас зорієнтувати за приблизною вартістю майбутніх робіт, у стадії складання замовлення ми ставимо уточнюючі питання причини замовлення на виклик техніка. Подібний підхід не допускає можливості невідповідності в розцінці, озвученій фахівцем прямо у вас вдома, та зафіксованій у прайсі.

Стаються ситуації, коли внаслідок неправильного пояснення проблеми, що склалася, визначити обсяг, складність і вид необхідного ремонту практично неможливо. У такому варіанті повна кошторисна вартість може бути озвучена фахівцем після проведення діагностичних робіт.

Маркетплейс Master911 систематично простежує актуальні ринкові ціни та стежить за звітними формами своїх техніків за зробленими замовленнями. Ми гарантуємо, що зазначена сума точно співпадатиме з цінами, що є в прейскуранті.

Що отримують клієнти нашого сервісу?

Роблячи замовлення на сервісне обслуговування або ремонт газових обладнання (опалювальних котлів) або інших побутових агрегатів у Павлограді у Master911, Ви зможете отримати:

 • Терміновий приїзд техніка та досить швидке проведення технічного обслуговування газового обладнання.
 • Надання кваліфікованих послуг з обслуговування всіх різновидів котлів: одноконтурних, навісних (настінних), двоконтурних та підлогових.
 • Постійний контроль якості наданих нашими техніками сервісних послуг. При виникненні зауважень або побажань, телефонуйте нам, у випадках виявлення різних проблем, фахівець в обов'язковому порядку виправить їх.

Більш того, звертаючись до нас, Ви маєте право розраховувати на:

 • Договірні відносини. Після закінчення робіт Вам видається акт про виконання послуг.
 • Гарантійні умови. На всі надані послуги та замінені в процесі ремонтних робіт запасні частини є гарантією.
 • Розумну розцінку. Доступну, прозору та середньоринкову вартість послуг, яка відповідає досвіду спеціаліста.
 • Дотримання порядку в процесі роботи. Ретельне прибирання майстром свого робочого місця після закінчення ремонту або ремонту.
 • Роботу без свят, вихідних та перерв. Постійний прийом замовлень, у святкові, робочі та вихідні дні.
 • Узгоджену із замовником ціну в договорі. Так, наприклад, налагодження газового обладнання має в нашому сервісі затверджену в прайсі розцінку, яка залишається незмінною.
 • Швидке реагування. Прихід виконавця протягом 3 годин.
 • Гнучку оплату. Можливість розрахунку безготівковим переказом, банківською карткою або готівкою.
 • Службу підтримки. Якщо ви не задоволені наданою послугою, звертайтеся до служби техпідтримки, і ми обов'язково вам допоможемо.

Ми працюємо у Павлограді з виїздом майстра по Дніпропетровській області

Прибуваємо до селищ, міст, сіл по Дніпропетровській області

У сервісі Master911 працюють майстри в більшості сіл, міст, селищ Дніпропетровської області (Верхньодніпровськ, Павлоград, Підгородне, Кам'янське, Вільногірськ, Верхівцеве, Кривий Ріг, Дніпро, Новомосковськ, Нікополь, Марганець, Першотравенськ, П'ятихатки, Жовті Води, Синельникове, Солоне, Карнаухівка, Магдалинівка, Аули, Кринички, Широке), і це надає можливість очікувати на появу виконавця за викликом протягом дня подання заявки.

Наш побутовий сервіс з обслуговування, ремонту та налагодження котлів та інших побутових пристроїв у Павлограді готовий надати своїм клієнтам чудову можливість значно зменшити автотранспортні витрати та витрати часу.

Наші фахівці працюють у приміській зоні Павлограда

Якщо зробити замовлення на обслуговування або налагодження газового котла або іншого агрегату в приватному будинку у Павлограді (передмістя) (Першотравенськ, Синельникове, Вербки, Малоолександрівка, Привовчанське, Богуслав, Межиріч, Булахівка), то приїзд техніка за вказаною адресою може тривати більше часу, в середньому 4-5 годин.

Обслуговуємо газове обладнання в місті Павлоград

Якщо вас зараз цікавить техобслуговування побутового котла, і ви проживаєте в межах міста Павлоград, у такому разі, протягом трьох годин з моменту оформлення замовлення можна сподіватися на прибуття виконавця.