Заміна газового котла у Нововолинську

315 грн / послуга

Як замовити? Просто виберіть, що зробити, та вкажіть зручний час. Вартість заміни газового котла стане відома після наших уточнюючих питань та є базовою. Фінальну ціну озвучує майстер після проведення діагностики Заміни газового котла на дому. Працюємо за договором, приїжджаємо вчасно, стежимо за чистотою робочого місця.

contract Фіксуємо ціну warranty Гарантія до 12 місяців
Потрібна допомога з підбором майстра?
Просто зателефонуйте, або залиште заявку на підбір майстра
Натисніть, щоб побачити номер
Наші переваги
 • Страховка Страховка компенсація збитків до 1000 грн
 • Без вихідних Приймаємо замовлення 24/7. Робота виконується 1-2 год.
 • Гарантія Гарантія від 2 тижнів до 12 місяців
 • Швидкість виконання Робота виконується 1-2 год.
 • Економія до 30% Ми працюємо по всій Волинській області. Економія до 30% на транспортних витрат
 • Приїзд в день замовлення Ми працюємо по всій Волинській області
* Більш детальні умови описані в Договорі оферти для клієнта

Часті запитання

Відгуки наших клієнтів

Середня оцінка: 0
На, основі 0 відгуків
Щоб, переконатися, що майстер виконав роботу добре, або щоб розібратися в спірній ситуації збираємо зворотні відгуки після кожного замовлення.

Ми працюємо по всій Волинській області

Всі міста Волинській області
Нововолинськ, Луцьк, Горохів, Рожище, Ковель, Володимир-Волинський, Маневичі, Цумань, Локачі, Торчин

Якщо заплановано перероблення системи опалення або прилад зламався, а термін обслуговування давно закінчився, як правило, вам потрібен ремонт газового агрегату.

Якщо справа в поломці, в основному, потрібно говорити про:

 • великий період роботи газового пристрою, коли таку модель вже припинили випускати, і необхідні деталі неможливо знайти;
 • несправність 2-х або більше основних вузлів;
 • те, що агрегат морально застарів настільки, що навіть недорогі нові аналоги відчутно виграють у нього;
 • поломки дуже дорогої деталі пристрою.

У другій ситуації опалювальний прилад банально не відповідає новим запитам, які вимагаються новою системою опалення.

Чи варто власноруч проводити заміну приладу?

Численні господарі котеджів вважають, що нічого вкрай складного в тому, щоб зробити заміну старого приладу новим, немає. Але це не тільки помилкова думка, а й дані дії протизаконні. Будь-які роботи, пов'язані з обслуговуванням, монтажем, заміною, демонтажем та ремонтом будь-якого газового обладнання повинні проводитися тільки висококваліфікованими фахівцями, які мають допуск до здійснення даних послуг.

Master911 може запропонувати кваліфіковане та швидке надання такого роду послуги, як заміна підлогового газового котла або настінного за невисокою вартістю.

Сервіс послуг Мастер911 - оперативна заміна газового котла в приватному будинку

Наш маркетплейс приймає заявки на виклик фахівця із заміни газового обладнання 24/7. В ході прийому замовлення ми ставимо клієнту ряд уточнювальних питань щодо старого й нового приладу, і на основі наданої інформації ми можемо його проконсультувати й порахувати ціну потрібної роботи.

В разі, якщо завдання стандартне (наприклад, заміна автоматики пристрою), ціна вказана в прайсі та буде названа вам при замовленні. Якщо ж робота нестандартна (розмір роботи майстер розраховує тільки після приїзду), в цьому випадку її вартість ви уточніть у майстри на місці, і вартість буде теж збігатися з прописаною в прайс-листі.

Звертаючись в маркетплейс Master911, ви отримаєте:

 • можливість викликати професіонала в будь-який час;
 • оперативний виїзд професіонала;
 • кваліфіковану консультацію до виїзду майстра;
 • надання вам висококваліфікованої послуги - заміни старого газового котла на новий, ціна якої вам сто відсотків сподобається.

Майстри сервісу послуг Мастер911 пристойно виражаються, кваліфіковано й відмінно виконують роботу, не курять, відрізняються ввічливим ставленням до замовників, завжди прибирають після роботи.

Наші переваги

Перед отриманням допуску до виїзду, наші фахівці неодмінно проходять перевірку паспортних даних, а також навчання. Якщо вами все-таки була виявлена ??допущена майстром похибка, або ви були змушені зіткнутися з негідною поведінкою фахівця, звертайтеся в підтримку сервісу Master911. Ми обіцяємо оперативно допомогти у розв'язанні будь-якого питання.

В прайс-листі є вартість професійної заміни газового котла, хоча, якщо потрібна заміна старих деталей, вона може бути іншою. Кожен наш фахівець несе всю відповідальність за якість виконаної роботи, а також надає гарантійні зобов'язання. Оплатити роботу можливо будь-яким зручним шляхом: готівкою або ж безготівково. Після закінчення того, як заміна котла буде здійснена, ви отримаєте акт наданих послуг.

Скільки коштує заміна газового котла у квартирі?

Про ціну приладу наші замовники часто ставлять питання. В нашому прайсі прописані ціни на всі популярні послуги без урахування витрат на транспорт, витратних матеріалів, деталей, які потрібно докупити.

Наше ціноутворення абсолютно прозоре для всіх замовників. А для забезпечення найбільш зручних умов для роботи, ми завжди готові вас проконсультувати та проінформувати про приблизну вартість замовленої роботи. Найчастіше, спочатку названа ціна залишається без змін.

Виклик майстра з заміни газових котлів у Нововолинську, з виїздом по Волинській області

Працюємо у Нововолинську

Якщо ви проживаєте в будь-якому районі м. Нововолинськ, можна очікувати майстра вже через 3 год.

Надаємо послуги в передмісті Нововолинська

На приїзд майстра доведеться почекати трохи довше (4-5 год) тим замовникам, які знаходяться в передмісті Нововолинська ().

Приймаємо замовлення по Волинській області

У більшості міст Волинської області (м. Нововолинськ, м. Луцьк, м. Горохів, м. Рожище, м. Ковель, м. Володимир-Волинський, смт Маневичі, смт Цумань, смт Локачі, смт Торчин) Мастер911 має своїх професіоналів. Це дає можливість всім клієнтам, по-перше, розраховувати на візит фахівця в день заявки, а по-друге, серйозно заощадити на транспортних витратах.

Іноді, у зв'язку з підвищеною сезонною завантаженістю, приїзд професіонала може перенестися на завтра, про це вас повідомлять під час прийому замовлення.

Якщо вас цікавить професійна заміна газового приладу, зверніться в Master911, і ми запевняємо, що ви будете повністю задоволені рівнем послуг і доступними розцінками.