Ремонт плати керування газового котла у Ізмаїлі

від 500 грн

Просто заповніть заявку, дайте відповіді на всі уточнюючі запитання по «ремонт плати керування газового котла». Ми зв'яжемося з вами протягом декількох хвилин. По максимуму заповнена заявка, допоможе майстру назвати точну ціну у Ізмаїлі, яка в основному не зміниться після завершення всіх робіт. За додаткову плату майстер може придбати потрібні матеріали. Виконавці стежать за чистотою та прибирають робоче місце.

Показати більше

Потрібна допомога з підбором майстра?

Просто зателефонуйте, або залиште заявку на підбір майстра

Залишити заявку на підбір

Відгуки по ремонту плат керування газових котлів у Ізмаїлі

Середня оцінка: 0

На основі 0 відгуків

Щоб переконатися, що майстер виконав роботу добре, або розібратися у спірній ситуації збираємо зворотній відгук після кожного замовлення.

Ремонт плати керування газового котла у Ізмаїлі

У всіх газових котлах використовується відповідний блок, який керує технікою та запускає потрібні програми. Втім, різні причини можуть призвести до того, що потрібно здійснити ремонт плат газових котлів.

Коли ви почали бачити, що ваш пристрій неправильно працює, потрібно звернутися за допомогою до досвідчених фахівців. Фахівці сервісу домашніх послуг Мастер911 можуть швидко відновити будь-які поломки.

Переваги звернення до маркетплейсу Мастер911

 1. Ваша безпека. Якщо професіонал проходить тести, ми його перевіряємо, запитуємо документи, що засвідчують особу. Не хвилюйтесь, що до вас додому прийде незнайомий виконавець – кожен фахівець перевіряється нами.
 2. Вищий рівень знань професіоналів. Наша фірма прагне хорошої якості наших послуг. Кожен працівник перед працевлаштуванням проходить обов'язкове тестування.
 3. Оперативний ремонт. Ми приймаємо замовлення в цілодобовому режимі. У випадку, якщо ви залишите замовлення на порталі пізно ввечері, рано-вранці вже маєте можливість зустрічати професіонала. Грамотно подайте звернення, напишіть усю потрібну докладну інформацію. Це знадобиться, щоб фахівець одразу привіз із собою відповідні деталі, що добре позначиться на швидкості робіт.
 4. Фіксована вартість робіт. Як уже говорилося раніше, ми маємо розроблений прайс-лист, де обговорюються різні варіанти робіт. Для вашого комфорту є різноманітні методи розрахунку: на банківську картку або готівкою безпосередньо в руки техніку.

Скільки коштує ремонт електронної плати управління у Ізмаїлі

На ремонт плати газового котла ціна залежить від певних моментів. Ключовими з них є:

 • потреба монтувати нові комплектуючі;
 • складність поломки;
 • виробник та модель обладнання.

Коли сталася проблема в перемикачі режиму, потрібно лише здійснити перепрошивку. Але часто поломка більш глобальна, яка передбачає заміну нових компонентів або заміну блоку. При заміні блоку управління вартість буде вищою. Але власноруч замінити плату управління без особливих знань не вдасться. Вам не вдасться її надійно приєднати. Не забувайте і про безпеку роботи з газовими приладами.

Зазначимо, що організація Master911 має суворий прайс-лист на ремонт електронних плат газових котлів. У зв'язку з цим ви заздалегідь знатимете, в який бюджет обійдеться ремонт функціональності техніки. В нашій організації не передбачено допоміжних оплат, жодних відсотків.

У яких ситуаціях потрібен ремонт плати управління нагрівального котла

Цей блок являє собою спеціальну плату, яка підключена до рухомої ручки та кнопок, за допомогою яких і задаються програми. Після вибору необхідного режиму і запуску техніка включається і починає працювати в особливій послідовності дій. З найпоширеніших функцій варто виділити:

 • управління, яке залежатиме від погоди;
 • контроль режимів температури;
 • управління на певній відстані.

Якість функціонування нагрівальної техніки та рівень комфорту у квартирі залежить від певного режиму. У випадку, якщо ви виявили, що виникли неполадки у функціонуванні техніки, вона неправильно включається або не включається, зверніться до компетентних фахівців.

На інтернет-ресурсі фірми Master911 можна замовити ремонт плат управління газових котлів вдома у Ізмаїлі.

Причини проблем агрегату

Є кілька головних причин, з яких домашні пристрої ламаються:

 • зовнішнє зношування окремих елементів внаслідок багаторічної роботи;
 • перепади електрики – наприклад, перепади потужності за відсутності ПЗВ (пристрій захисного відключення);
 • брак при виробництві;
 • порушення використання;
 • робота у вологих приміщеннях, внаслідок чого окислюються контакти;
 • неправильне підключення до мережі.

Ми допоможемо швидко відновити будь-яку поломку.

Часті ознаки несправності

За окремими візуальними симптомами ви можете зрозуміти, що нагрівальна техніка несправна. Перерахуємо поширені:

 • мерехтіння лампочок;
 • збій у ланцюгу аварійного вимкнення;
 • котел не працює;
 • самостійна зміна програм;
 • не вдалося встановити певну програму.

У чому безпосередньо несправність, і як її відновити, наші фахівці визначать після діагностики. Наші професіонали мають чудову кваліфікацію та тривалий досвід. Вони можуть працювати з пристроями різних брендів:

 • Ferroli;
 • Vaillant;
 • Беретта;
 • Арістон.

На виявлення проблеми та її усунення потрібно не так багато часу. Кошторис ремонту плати управління газового котла в Одеській області – досить прийнятна. У зв'язку з цим відразу замовляйте спеціаліста та заощаджуйте сили. Є ризик ще більше посилити ситуацію, що призведе до великих витрат.

Зони надання послуг у Ізмаїлі

Час прибуття професіонала з ремонту великої побутової техніки залежить від вашого місця розташування.

У межах міста

У середньому на прибуття йде до 3 годин після оформлення замовлення. Фахівець бере з собою необхідні інструменти, щоб миттєво виправити проблему.

У Одеській області

Але не у всіх пунктах є необхідна кількість техніків. Тож іноді приїзд перенесеться на день. Це буде обумовлено заздалегідь.

У передмісті

Живете за обласним центром? Очевидно, на візит техніку потрібно більше часу – до 5-6 год.