Ремонт плати керування газового котла у Нікополі

від 500 грн

Просто заповніть заявку, дайте відповіді на всі уточнюючі запитання по «ремонт плати керування газового котла». Ми зв'яжемося з вами протягом декількох хвилин. По максимуму заповнена заявка, допоможе майстру назвати точну ціну у Нікополі, яка в основному не зміниться після завершення всіх робіт. За додаткову плату майстер може придбати потрібні матеріали. Виконавці стежать за чистотою та прибирають робоче місце.

Показати більше

Потрібна допомога з підбором майстра?

Просто зателефонуйте, або залиште заявку на підбір майстра

Залишити заявку на підбір

Відгуки по ремонту плат керування газових котлів у Нікополі

Середня оцінка: 0

На основі 0 відгуків

Щоб переконатися, що майстер виконав роботу добре, або розібратися у спірній ситуації збираємо зворотній відгук після кожного замовлення.

Ремонт плати керування газового котла у Нікополі

У дорогих котлах встановлено спеціалізований блок, завдання якого забезпечити управління технікою та запуск встановленого програмного забезпечення. Лише зрідка може знадобитися ремонт плат газових котлів.

У випадку, коли ви помітили, що ваша техніка неправильно працює, зверніться за допомогою до професійних виконавців. Фахівці маркетплейсу Мастер911 готові негайно відновити будь-яку несправність.

Переваги сервісу Мастер911

 1. Захист. Якщо спеціаліст проходить тестування, ми його верифікуємо, запитуємо паспортні дані. Можете не побоюватися, що до вас прийде некомпетентний виконавець – кожен виконавець фактично контролює нас.
 2. Доступна вартість. Як уже говорили раніше, у нас є новий прейскурант, де обговорюються різні способи послуг, що пропонуються. Для комфорту клієнтів доступні різноманітні методи розрахунку: переведенням на пластикову картку або на місці безпосередньо в руки техніку.
 3. Хороша кваліфікація професіоналів. Ми прагнемо вищої якості послуг, що надаються. Будь-який майстер перед тим, як потрапить на роботу, проходить тестування.
 4. Професійне відновлення. Ми розглядаємо заявки 24/7. У випадку, якщо ви залишите замовлення на порталі ввечері, рано-вранці вже зможете прийняти майстра. Грамотно оформіть заявку, напишіть усі необхідні додаткові деталі. Це знадобиться для того, щоб виконавець заздалегідь взяв усі необхідні пристрої.

Вартість ремонту електронної плати у Нікополі

На ремонт плати газового котла ціна залежить від кількох факторів. Найголовнішими з яких вважаються:

 • потреба встановлювати нові складові;
 • складність несправності;
 • модель та виробник техніки.

Якщо просто стався збій у перемикачі режимів, слід здійснити перепрошивку. Однак іноді проблема серйозніша, яка передбачає заміну плати або заміну нових елементів. У тому випадку, якщо потрібна заміна блоку управління ціна буде суттєво вищою. Однак самостійно замінити блок управління без особливих знань не вдасться. Ви не зможете її правильно підключити. Про безпеку роботи з газовими пристроями також не забувайте.

Слід сказати, що Master911 має точний прейскурант на ремонт електронних плат газових котлів. Тому ви відразу будете знати, скільки саме буде коштувати ремонт функціональності обладнання. Ми не маємо інших платежів, додаткових відсотків.

У яких ситуаціях належить ремонт плати управління

Цей агрегат являє собою окрему плату, яка підключена до рухомої ручки та/або кнопок, за допомогою яких і управляється агрегат. Після завершення певного режиму газовий котел запускається і починає функціонувати в індивідуальній послідовності завдань. Серед найчастіших функцій слід зазначити:

 • контроль температури;
 • управління залежне від погодних умов;
 • управління віддалено.

Якість роботи опалювального котла та рівень комфорту в кімнаті залежатиме від конкретної програми. Якщо ви почали помічати, що почалися проблеми у роботі обігрівача, вона неправильно працює або зовсім не реагує, варто звертатися до професіоналів.

Замовити оперативний ремонт плат управління газових котлів під ключ у Нікополі ви можете на веб-ресурсі Master911.

Причини проблем агрегату

Відомо кілька основних причин, з яких газова техніка дає збій:

 • робота у вологих приміщеннях, через що окислюються контакти;
 • збої струму – скажімо, постійні перепади потужності за відсутності приладу захисного вимкнення;
 • зношування різних елементів внаслідок багаторічного застосування;
 • неправильне підключення до електромережі;
 • виробничий брак;
 • порушення вказівок застосування.

Ми можемо миттєво відремонтувати будь-яку несправність.

Основні ознаки несправності

За декількома основними ознаками можна визначити, що опалювальна техніка несправна, і їй потрібна допомога. Перерахуймо найважливіші:

 • пристрій не запускається;
 • несправність екстреного відключення;
 • не вдається переключити програмний режим;
 • мерехтіння лампочок або екрана;
 • довільне перемикання програмних режимів.

У чому безпосередньо поломка, і як її ліквідувати, наші фахівці скажуть при діагностиці. Наші фахівці можуть похвалитися чудовою кваліфікацією та великим досвідом. Вони здатні працювати з котлами різних виробників:

 • Арістон;
 • Вайлант;
 • Феролі;
 • Беретта.

На визначення поломки та її ремонту знадобиться небагато часу. Вартість ремонту плати управління газового котла по всій Дніпропетровській області – прийнятна. Тому відразу замовляйте досвідченого фахівця та заощаджуйте час. Тим більше, що так зростає можливість ще сильніше зламати обігрівач, а це призведе до великих фінансових витрат.

Регіони обслуговування у Нікополі

Термін візиту спеціаліста з ремонту серйозної техніки залежить від вашого місця проживання.

У населеному пункті

Як правило, на дорогу потрібно до 3-4 годин після оформлення замовлення. Майстер завчасно візьме все необхідне для того, щоб оперативно вирішити проблему.

У передмісті

Живете за населеним пунктом? Ймовірно, на прибуття виконавцю потрібно трохи більше часу – до 5-6 год.

У Дніпропетровській області

На жаль, не у всіх населених пунктах є необхідна кількість професіоналів. Тому візит переноситься наступного дня. Замовника повідомлять заздалегідь.