Ремонт плати керування пральної машини у Звягелі (Новоград-Волинський)

від 350 грн

Просто заповніть заявку, дайте відповіді на всі уточнюючі запитання по «ремонт плати керування пральної машини». Ми зв'яжемося з вами протягом декількох хвилин. По максимуму заповнена заявка, допоможе майстру назвати точну ціну у Звягелі (Новоград-Волинський), яка в основному не зміниться після завершення всіх робіт. За додаткову плату майстер може придбати потрібні матеріали. Виконавці стежать за чистотою та прибирають робоче місце.

Показати більше

Потрібна допомога з підбором майстра?

Просто зателефонуйте, або залиште заявку на підбір майстра

Залишити заявку на підбір

Відгуки по ремонту плат керування пральних машин у Звягелі (Новоград-Волинський)

Середня оцінка: 0

На основі 0 відгуків

Щоб переконатися, що майстер виконав роботу добре, або розібратися у спірній ситуації збираємо зворотній відгук після кожного замовлення.

Ремонт плати керування пральної машини у Звягелі (Новоград-Волинський)

Електронний пристрій, мета якого полягає у виконанні заданої програми, називається платою керування. Тому при збої в роботі такого агрегату подальше функціонування пральної машинки неможливе. Хоча сучасна статистика змушує турбуватися, тому що близько 40% проблем, що відбулися, припадає на модуль керування. Оскільки такий пристрій відповідає за кілька ключових завдань: робота двигуна, набір рідини та інше.

При проблемі рекомендуємо замовити ремонт плати керування пральної машини у Звягелі (Новоград-Волинський) під ключ, звернувшись до кваліфікованих майстрів нашого сервісу. Вам необхідно визначитись із певним днем візиту професіонала.

Найважливіші причини збоїв блоку керування пралок у Звягелі (Новоград-Волинський)

Для початку слід ознайомитися з основним спектром частих причин, через які може знадобитися терміновий ремонт блоку керування пральної машини у Звягелі (Новоград-Волинський) за вигідною вартістю, яка прорахована у прайс-листі Master911.

Поломки агрегату можуть виникнути внаслідок таких причин:

 • Фізичні поломки електропроводів.
 • Влучення води всередину пральної машини.
 • Неналежне паяння струмопровідних доріжок.
 • Часте вимкнення пристрою під час здійснення заданого режиму.
 • Замикання в електричній проводці.
 • Несправності різноманітних деталей – конденсатор, тиристор тощо.
 • Брак при виробництві (ця неполадка буде помітна вже в перші місяці активної роботи пральної машини).
 • Постійні перепади напруги в електромережі під час увімкнення пристрою.

Не рекомендуємо намагатися самостійно виправити несправність, зробити перезавантаження машинки, розбирання, підбір складових або вторинне під'єднання до електромережі після знаходження неполадки.

Коли знадобиться ремонт пральних машинок у Звягелі (Новоград-Волинський)

Як правило, про поломку плати керування замовник дізнається від машини - на екрані горить відповідний код помилки. Якщо код відсутній, помічають інші причини неполадки модуля у Звягелі (Новоград-Волинський):

 • Різкі збої температури.
 • Є зміни у звичному темпі мотора – відсутній необхідний спектр обертів при віджиманні.
 • Машина «відмовляється» запускати роботу у вибраному режимі.
 • При підключенні до розетки пристрій не вмикається.
 • Здійснюється набір води та миттєвий злив через кілька секунд.
 • Довгий період прання, який не відповідає заданому режиму.
 • На екрані техніки загоряються різні лампи.
 • Під час увімкнення приладу барабан не запускається.

Більшість подібних збоїв не здатна помітити навіть система самодіагностики, тому вам знадобиться послуга професійних техніків. Потрібний негайний ремонт блоку керування пральної машини, ціна якого залежатиме від ступеня складності окремої несправності.

Кошторис відновлення модуля керування пралки

Перш ніж замовити послугу ремонт модуля пральної машини, ціна якого міститься в прайсі організації, потрібно розібратися з нюансами, що впливають на цінову політику. При здійсненні діагностики кошторис здатний змінитися з кількох причин:

 • Виявляється список неполадок.
 • Беруться до уваги особливості типу моделі приладу, рік її виробництва.
 • Перевіряється необхідність придбання нових компонентів для заміни.

З кінцевою вартістю здатні змінитись і терміни проведення поставлених процесів. Зазвичай технік справляється із поломкою протягом робочого дня.

Процедура робіт виконавця

Замовляючи послугу виконавця на об'єкт, все, що знадобиться від клієнта – це замовити роботу ремонту плати керування пральної машини у Звягелі (Новоград-Волинський) та запропонувати виконавцю доступ до машинки (посунути іншу домашню техніку, меблі та інше).

Потім здійснюються такі процеси:

 1. Вимкнення обладнання від електромережі та зняття кришки.
 2. Часткове розбирання, щоб вилучити модуль керування.
 3. Перевірка приладу. Пильну увагу ремонтники звертають на резистор та конденсатор. Крім усього іншого, ретельної перевірки потребує тригер і тиристорний блок.
 4. По завершенні виявлення однієї або декількох причин виходу з ладу, відбувається їх усунення за допомогою різноманітних доступних методів - ремонт або заміна окремих комплектуючих.

Після робіт ремонтник дає свої гарантії та включає машину.

Позитивні якості високоякісних послуг від техніків нашого сервісу у Звягелі (Новоград-Волинський)

Коли знадобиться послуга від професіоналів через неполадку пралки, потрібно доручати обладнання вмілим ремонтникам. Тільки таких ремонтників можна підібрати на маркетплейсі Master911, скориставшись допомогою менеджерів, які можуть підібрати виконавця відповідної компетентності або зручним пошуком в режимі онлайн.

Крім того, клієнти сервісу побутових послуг Мастер911 отримують наступний перелік плюсів:

 • Прийнятні розцінки на послугу ремонту модуля керування пральної машини.
 • Допомога при підборі складових – універсальних або оригінальних (залежно від розрахованого бюджету).
 • Консультації, відповіді на питання, що залишилися, щодо подальшої експлуатації приладу враховуючи особливості необхідної марки.
 • Можливість замовити спеціаліста у зручний день та час.

Для того, щоб викликати техніка, слід залишити звернення на інтернет-сервісі, вказавши телефон для зворотного дзвінка, повний опис ситуації і ваше ім'я. У разі термінового відновлення ремонтник відправляється за вашою адресою протягом двох годин.