Ремонт плати керування пральної машини у Мукачеві

від 350 грн

Просто заповніть заявку, дайте відповіді на всі уточнюючі запитання по «ремонт плати керування пральної машини». Ми зв'яжемося з вами протягом декількох хвилин. По максимуму заповнена заявка, допоможе майстру назвати точну ціну у Мукачеві, яка в основному не зміниться після завершення всіх робіт. За додаткову плату майстер може придбати потрібні матеріали. Виконавці стежать за чистотою та прибирають робоче місце.

Показати більше

Потрібна допомога з підбором майстра?

Просто зателефонуйте, або залиште заявку на підбір майстра

Залишити заявку на підбір

Відгуки по ремонту плат керування пральних машин у Мукачеві

Середня оцінка: 0

На основі 0 відгуків

Щоб переконатися, що майстер виконав роботу добре, або розібратися у спірній ситуації збираємо зворотній відгук після кожного замовлення.

Ремонт плати керування пральної машини у Мукачеві

Плата керування є електроприладом, мета якого полягає у виконанні заданої програми. Ось чому при виході з ладу приладу застосування пралки стане неможливим. Існуюча статистика свідчить, що виключно на модуль керування припадає понад 40% поломок, що відбулися. Тому що це пристрій керування відповідає за велику кількість важливих завдань: працездатність насоса, мотора, набір води та інше.

У разі неполадки надійніше замовити послугу ремонт плати керування пральної машини у Мукачеві під ключ, звернувшись за допомогою до професійних технік організації Мастер911. Вам варто вибрати певний день прибуття професіонала.

Розцінки на відновлення плат керування

Перш ніж замовити послугу ремонт модуля пральної машини, ціна якого встановлена у прейскуранті фірми, потрібно розібратися з нюансами, що впливають на вартість. У ході виконання перевірки вартість здатна змінюватись з різноманітних причин:

 • Перевіряється потреба у виборі елементів.
 • Беруться до уваги характеристики системи моделі приладу, рік її випуску.
 • Виявляється список проблем.

З підсумковим кошторисом здатні змінитись і терміни виконання необхідних завдань. Як правило, техніку вдається впоратися з несправністю протягом робочого дня.

Які кроки виконує професіонал

При виклику техніка, все, що потрібно від клієнта – це замовити ремонт плати керування пральної машини у Мукачеві та дати виконавцю допуск до пралки з усіх боків (відсунути меблі, іншу техніку та інше).

Після цього проводяться такі завдання:

 1. Вимкнення пристрою від електромережі та розбирання кришки.
 2. Часткове розбирання з метою витягти модуль з машини.
 3. Діагностика обладнання. Пильну увагу фахівці звертають на резистор та конденсатор. Крім іншого, діагностики потребує тригер.
 4. Після виявлення причин проблеми здійснюється їх ліквідація за допомогою всіх зручних способів – ремонт або заміна складових, що не піддаються виправленню.

Після всіх завдань виконавець залишає гарантійні зобов'язання та запускає машину.

Причини неполадок блоку машинок у Мукачеві

Перш за все потрібно ознайомитися з ключовим списком причин, з яких може знадобитися терміновий ремонт блоку керування пральної машини у Мукачеві за доступною ціною, яка прорахована в прейскуранті сервісу послуг Мастер911.

Несправності техніки утворюються з таких причин:

 • Електрозамикання.
 • Часте примусове вимкнення приладу під час виконання необхідного циклу.
 • Заводський брак.
 • Проблеми різних деталей – конденсатор, тиристор та інше.
 • Влучення води всередину плати пралки.
 • Механічні пошкодження кабелів живлення.
 • Неякісне зварювання струмопровідних доріжок.
 • Регулярні збої напруги в процесі включення пральної машини.

Не потрібно розраховувати власними руками усунути несправність, здійснити перезавантаження пральної машинки, вибір компонентів, розбирання або повторне підключення до мережі після визначення несправності.

В яких випадках потрібне відновлення пралки у Мукачеві

Якщо на дисплеї машинки горить певний код помилки, це може говорити про проблему блоку. Коли коду немає, можна помітити інші поширені ознаки збою стирального модуля у Мукачеві:

 • Пралка не бажає виконувати прання у встановленому режимі.
 • При вмиканні в розетку пральна машина не працює.
 • Є збої в темпі двигуна: немає необхідних обертів при віджимі.
 • Здійснюється набір води та злив через 5-10 секунд.
 • Часті стрибки температури нагрівання.
 • Дуже тривалий період прання, що не співпадає з вибраним режимом.
 • На дисплеї агрегату загоряються різні індикатори.
 • Під час запуску пральної машини барабан не запускається.

Переважна більшість цих проблем залишається непоміченою навіть для системи самодіагностики, тому знадобиться допомога професійних майстрів. Потрібний негайний ремонт блоку керування пральної машини, ціна якого залежить від масштабу конкретної несправності.

Позитивні якості високоякісних послуг від ремонтників нашого сервісу побутових послуг у Мукачеві

Коли потрібна послуга від професіоналів через неполадки техніки, слід доручати пристрій перевіреним професіоналам. Таких фахівців ви можете знайти на нашому сервісі, скориставшись зручним пошуком на ресурсі або консультацією менеджерів, які готові знайти спеціаліста вищої компетентності.

Также користувачі компанії Master911 набувають наступного спектру переваг:

 • Хороші ціни на роботу ремонт модуля керування пральної машини.
 • Консультація, відповіді на питання, що залишилися, щодо майбутнього застосування агрегату враховуючи аспекти необхідної моделі.
 • Можливість викликати фахівця у будь-який день та час.
 • Поради при купівлі складових – універсальних або оригінальних.

Щоб викликати техніка, слід залишити звернення онлайн, прописавши ваше ім'я, мобільний для зворотного зв'язку та детальний опис наявної проблеми. У разі термінового ремонту професіонал відправляється за будь-якою адресою протягом двох-трьох годин.